Nagelsmann verrast met update over Zirkzee

door
Nagelsmann verrast met update over Zirkzee

Anderlecht droomde de voorbije weken van een terugkeer van Joshua Zirkzee. De Nederlandse spits speelde zich vorig seizoen op huurbasis in de Paars-Witte harten en na de lucratieve verkoop van Sergio Gomez aan Manchester City leek een definitieve transfer van Bayern München plots geen utopie meer. Alleen schoten tegelijk een paar andere clubs in actie en uiteindelijk lijkt Bologna met de spits aan de haal te gaan.


Ondanks de geruchten over een persoonlijk akkoord tussen Zirkzee en de Italianen en een naderend akkoord op clubniveau, leek Julian Nagelsmann op zijn persconferentie vrijdag echter uit de lucht te vallen. "We zullen zien wat de toekomst brengt. Ik heb nog niets gehoord vanuit het kantoor van Hasan Salihamidzic. Hij zat de hele training met oortjes in. Misschien was hij aan het bellen", tekende VI immers op.

Meer zelfs: de trainer bevestigde dat Zirkzee nog steeds deel uitmaakt van zijn plannen. Hij gaf aan een lang gesprek met de 21-jarige gehad te hebben, waarin hij hem op het hard drukte dat het vertrek van Robert Lewandowski hem kansen zal bezorgen. "Hij heeft alles wat nodig is om een topspits te worden. Maar hij moet in bepaalde situaties een stap verder gaan. Iets meer punch in zijn acties en hij wordt een zeer goede spits", klonk het zelfs.

NUL MINUTEN
Alleen vertalen die lovende woorden van Nagelsmann zich tot dusver niet in speelminuten. Zirkzee stond dit seizoen nog geen seconde op het veld en in de laatste twee wedstrijden haalde hij zelfs niet eens de selectie. Het wordt dus uitkijken of hij er zaterdag tegen Borussia Mönchengladbach wel bij zal zijn. Anders lijkt een transfer zich toch op te dringen.

LEES OOK: Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Kan Zirkzee nog doorbreken bij Bayern?

Meest recent

'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

14
14
Walgelijk incident na Chaleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

340
340
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

208
208
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

213
213
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

217
217
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

359
359
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

119
119
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

45
45
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

73
73
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

327
327
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

38
38
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

16
16
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

457
457
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

409
409
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

40
40
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

80
80
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

291
291
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

256
256
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

206
206
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

40
40
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

304
304
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

155
155
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

361
361
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

287
287
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

312
312

Meer sportnieuws