Nagelsmann verrast met update over Zirkzee

347 stemmen
Nagelsmann verrast met update over Zirkzee

Anderlecht droomde de voorbije weken van een terugkeer van Joshua Zirkzee. De Nederlandse spits speelde zich vorig seizoen op huurbasis in de Paars-Witte harten en na de lucratieve verkoop van Sergio Gomez aan Manchester City leek een definitieve transfer van Bayern München plots geen utopie meer. Alleen schoten tegelijk een paar andere clubs in actie en uiteindelijk lijkt Bologna met de spits aan de haal te gaan.


Ondanks de geruchten over een persoonlijk akkoord tussen Zirkzee en de Italianen en een naderend akkoord op clubniveau, leek Julian Nagelsmann op zijn persconferentie vrijdag echter uit de lucht te vallen. "We zullen zien wat de toekomst brengt. Ik heb nog niets gehoord vanuit het kantoor van Hasan Salihamidzic. Hij zat de hele training met oortjes in. Misschien was hij aan het bellen", tekende VI immers op.

Meer zelfs: de trainer bevestigde dat Zirkzee nog steeds deel uitmaakt van zijn plannen. Hij gaf aan een lang gesprek met de 21-jarige gehad te hebben, waarin hij hem op het hard drukte dat het vertrek van Robert Lewandowski hem kansen zal bezorgen. "Hij heeft alles wat nodig is om een topspits te worden. Maar hij moet in bepaalde situaties een stap verder gaan. Iets meer punch in zijn acties en hij wordt een zeer goede spits", klonk het zelfs.

NUL MINUTEN
Alleen vertalen die lovende woorden van Nagelsmann zich tot dusver niet in speelminuten. Zirkzee stond dit seizoen nog geen seconde op het veld en in de laatste twee wedstrijden haalde hij zelfs niet eens de selectie. Het wordt dus uitkijken of hij er zaterdag tegen Borussia Mönchengladbach wel bij zal zijn. Anders lijkt een transfer zich toch op te dringen.

LEES OOK: 'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Kan Zirkzee nog doorbreken bij Bayern?

Meest recent

‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

5
5
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

55
55
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

177
177
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

50
50
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

129
129
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

43
43
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

42
42
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

47
47
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

227
227
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

530
530
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

133
133
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

447
447
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

229
229
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

322
322
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

220
220
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

164
164
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

108
108
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

261
261
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

434
434
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

721
721
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

516
516
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

440
440
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

109
109
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

964
964
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

89
89

Meer sportnieuws