'Anderlecht mag terugkeer Zirkzee definitief vergeten'

301 stemmen
'Anderlecht mag terugkeer Zirkzee definitief vergeten'

Anderlecht moest donderdag zweten tot de laatste seconde, maar het wist zich na een penaltythriller uiteindelijk toch te plaatsen voor de poules van de Conference League ten koste van Young Boys Bern. Die kwalificatie werd stevig gevierd bij Paars-Wit, dat op die manier toch een beetje een andere grote ontgoocheling kan doorspoelen.


Het moest donderdagavond immers ook een streep trekken door zijn droomtransfer, want de terugkeer van Joshua Zirkzee lijkt definitief van de baan. Dat zat er wel aan te komen, want vanuit Duitsland sijpelden de voorbije dagen al berichten door dat Bologna de beste papieren in handen had. Fans kregen nog even hoop door geruchten dat Zirkzee geen zin zou hebben in Italië, maar dat bleek voorbarig.

Transfergoeroe Fabrizio Romano meldt immers dat Zirkzee inmiddels een persoonlijk akkoord bereikt heeft met Bologna en daarmee lijkt zijn keuze gemaakt te zijn. Het Nieuwsblad weet dat de Nederlandse spits een stevig loon voorgeschoteld kreeg in Italië en dat hij er meteen tot 2026 kan tekenen. Dat zijn voorwaarden waaraan Zirkzee toch niet kon weerstaan.

50 PROCENT
Bologna wist bovendien ook Bayern München te overtuigen door het hoogste bod uit te brengen. Ze zouden uiteindelijk zo'n 8,5 miljoen euro neertellen, maar vooral ook aan de andere voorwaarden van de Duitse kampioen voldoen. Die mag bij een doorverkoop immers nog eens de helft van de transfersom in ontvangst nemen én beschikt daarnaast over een terugkoopoptie.


LEES OOK: Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Moet Anderlecht nog een andere spits zoeken?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

26
26
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

224
224
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

81
81
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

115
115
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

172
172
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

102
102
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

158
158
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

56
56
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

321
321
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

113
113
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

674
674
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

73
73
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

274
274
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

298
298
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

593
593
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

479
479
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

810
810
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

119
119
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

192
192
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

249
249
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

174
174
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

172
172

Meer sportnieuws