'Anderlecht mag terugkeer Zirkzee definitief vergeten'

301 stemmen
'Anderlecht mag terugkeer Zirkzee definitief vergeten'

Anderlecht moest donderdag zweten tot de laatste seconde, maar het wist zich na een penaltythriller uiteindelijk toch te plaatsen voor de poules van de Conference League ten koste van Young Boys Bern. Die kwalificatie werd stevig gevierd bij Paars-Wit, dat op die manier toch een beetje een andere grote ontgoocheling kan doorspoelen.


Het moest donderdagavond immers ook een streep trekken door zijn droomtransfer, want de terugkeer van Joshua Zirkzee lijkt definitief van de baan. Dat zat er wel aan te komen, want vanuit Duitsland sijpelden de voorbije dagen al berichten door dat Bologna de beste papieren in handen had. Fans kregen nog even hoop door geruchten dat Zirkzee geen zin zou hebben in Italië, maar dat bleek voorbarig.

Transfergoeroe Fabrizio Romano meldt immers dat Zirkzee inmiddels een persoonlijk akkoord bereikt heeft met Bologna en daarmee lijkt zijn keuze gemaakt te zijn. Het Nieuwsblad weet dat de Nederlandse spits een stevig loon voorgeschoteld kreeg in Italië en dat hij er meteen tot 2026 kan tekenen. Dat zijn voorwaarden waaraan Zirkzee toch niet kon weerstaan.

50 PROCENT
Bologna wist bovendien ook Bayern München te overtuigen door het hoogste bod uit te brengen. Ze zouden uiteindelijk zo'n 8,5 miljoen euro neertellen, maar vooral ook aan de andere voorwaarden van de Duitse kampioen voldoen. Die mag bij een doorverkoop immers nog eens de helft van de transfersom in ontvangst nemen én beschikt daarnaast over een terugkoopoptie.


LEES OOK: Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

Moet Anderlecht nog een andere spits zoeken?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

105
105
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

36
36
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

32
32
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

26
26
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

338
338
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

54
54
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

194
194
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

39
39
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

228
228
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

161
161
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

107
107
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

673
673
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

170
170
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

167
167
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1052
1052
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

677
677
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

445
445
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

843
843
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

837
837
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

137
137
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

491
491
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

806
806
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

397
397

Meer sportnieuws