'Kompany steekt Club Brugge de loef af'

door
'Kompany steekt Club Brugge de loef af'

Vincent Kompany keerde deze zomer terug naar Engeland om bij Burnley een nieuwe ploeg te bouwen na de degradatie uit de Premier League. De Engelse tweedeklasser zoekt nog naar defensieve en aanvallende versterking. Eén speler is onderweg.


De voorbije maanden wist Kompany al Josh Cullen (Anderlecht), Samuel Bastien (Standard), Vitinho (Cercle Brugge) en Manuel Benson (Antwerp) naar Burnley te lokken en we lijken de komende dagen nog Belgische versterking te mogen verwachten. Anass Zaroury zal weldra ook neerstrijken in Engeland.

Burnley zou al in vergevorderde onderhandelingen zijn met Charleroi en de speler zelf zou alvast zijn zinnen op een transfer gezet hebben. Zaroury werd eerder deze zomer ook al aan Club Brugge gelinkt, maar die interesse werd nooit concreet, aangezien Charleroi volgens La Capitale 5 miljoen euro vroeg in juni. De krant meent te weten dat er bijna een akkoord is tussen Charleroi en Burnley omtrent een transfersom van ongeveer 3 miljoen euro, met de nodige bonussen erbij, waardoor de som op termijn die 5 miljoen euro zou benaderen.

JONGE DUIVELS
Zaroury legde de voorbije jaren een atypisch parcours af. Hij kreeg zijn opleiding bij Zulte Waregem, maar kreeg daar geen kans in de A-kern en brak pas door toen hij een stap terugzette naar Lommel. Daar wist hij zich in de kijker te spelen van Charleroi, dat in januari 2021 150.000 euro op tafel legde om hem zes maanden later naar Mambourg te halen. Ook daar groeide Zaroury snel uit tot een revelatie en was hij goed voor zeven goals en één assist in 44 wedstrijden. Hij groeide zo ook uit tot een vaste waarde in de selectie van de Jonge Duivels, voor wie hij al vijf caps wist te verzamelen.

LEES OOK: 'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Moet Club alsnog een bod doen?

Meest recent

Heldenrol Godts eindigt in nieuwe optater voor Ajax

In de Nederlandse Eredivisie blijft Ajax uiterst wisselvallig presteren. Na een dubbeslag van Mika ...

7
7
Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

165
165
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

178
178
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

27
27
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

393
393
Opvallende transferdeal Anderlecht: ook bondscoach betrokken

RSC Anderlecht heeft deze week zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd ...

492
492
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

151
151
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

284
284
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

354
354
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

85
85
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

67
67
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

73
73
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

246
246
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

255
255
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

115
115
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

376
376
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

578
578
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

73
73
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

279
279
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

135
135
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

108
108
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1295
1295
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

479
479
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

383
383
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

172
172

Meer sportnieuws