'Kompany steekt Club Brugge de loef af'

door
'Kompany steekt Club Brugge de loef af'

Vincent Kompany keerde deze zomer terug naar Engeland om bij Burnley een nieuwe ploeg te bouwen na de degradatie uit de Premier League. De Engelse tweedeklasser zoekt nog naar defensieve en aanvallende versterking. Eén speler is onderweg.


De voorbije maanden wist Kompany al Josh Cullen (Anderlecht), Samuel Bastien (Standard), Vitinho (Cercle Brugge) en Manuel Benson (Antwerp) naar Burnley te lokken en we lijken de komende dagen nog Belgische versterking te mogen verwachten. Anass Zaroury zal weldra ook neerstrijken in Engeland.

Burnley zou al in vergevorderde onderhandelingen zijn met Charleroi en de speler zelf zou alvast zijn zinnen op een transfer gezet hebben. Zaroury werd eerder deze zomer ook al aan Club Brugge gelinkt, maar die interesse werd nooit concreet, aangezien Charleroi volgens La Capitale 5 miljoen euro vroeg in juni. De krant meent te weten dat er bijna een akkoord is tussen Charleroi en Burnley omtrent een transfersom van ongeveer 3 miljoen euro, met de nodige bonussen erbij, waardoor de som op termijn die 5 miljoen euro zou benaderen.

JONGE DUIVELS
Zaroury legde de voorbije jaren een atypisch parcours af. Hij kreeg zijn opleiding bij Zulte Waregem, maar kreeg daar geen kans in de A-kern en brak pas door toen hij een stap terugzette naar Lommel. Daar wist hij zich in de kijker te spelen van Charleroi, dat in januari 2021 150.000 euro op tafel legde om hem zes maanden later naar Mambourg te halen. Ook daar groeide Zaroury snel uit tot een revelatie en was hij goed voor zeven goals en één assist in 44 wedstrijden. Hij groeide zo ook uit tot een vaste waarde in de selectie van de Jonge Duivels, voor wie hij al vijf caps wist te verzamelen.

LEES OOK: 'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Moet Club alsnog een bod doen?

Meest recent

Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

160
160
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

71
71
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

25
25
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

112
112
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

153
153
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

98
98
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

178
178
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

660
660
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

37
37
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

85
85
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

715
715
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

489
489
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

59
59
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

421
421
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

209
209
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

350
350
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

242
242
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

422
422
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

403
403
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

239
239
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

138
138
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

228
228
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

263
263
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

174
174

Meer sportnieuws