'Kompany steekt Club Brugge de loef af'

200
'Kompany steekt Club Brugge de loef af'

Vincent Kompany keerde deze zomer terug naar Engeland om bij Burnley een nieuwe ploeg te bouwen na de degradatie uit de Premier League. De Engelse tweedeklasser zoekt nog naar defensieve en aanvallende versterking. Eén speler is onderweg.


De voorbije maanden wist Kompany al Josh Cullen (Anderlecht), Samuel Bastien (Standard), Vitinho (Cercle Brugge) en Manuel Benson (Antwerp) naar Burnley te lokken en we lijken de komende dagen nog Belgische versterking te mogen verwachten. Anass Zaroury zal weldra ook neerstrijken in Engeland.

Burnley zou al in vergevorderde onderhandelingen zijn met Charleroi en de speler zelf zou alvast zijn zinnen op een transfer gezet hebben. Zaroury werd eerder deze zomer ook al aan Club Brugge gelinkt, maar die interesse werd nooit concreet, aangezien Charleroi volgens La Capitale 5 miljoen euro vroeg in juni. De krant meent te weten dat er bijna een akkoord is tussen Charleroi en Burnley omtrent een transfersom van ongeveer 3 miljoen euro, met de nodige bonussen erbij, waardoor de som op termijn die 5 miljoen euro zou benaderen.

JONGE DUIVELS
Zaroury legde de voorbije jaren een atypisch parcours af. Hij kreeg zijn opleiding bij Zulte Waregem, maar kreeg daar geen kans in de A-kern en brak pas door toen hij een stap terugzette naar Lommel. Daar wist hij zich in de kijker te spelen van Charleroi, dat in januari 2021 150.000 euro op tafel legde om hem zes maanden later naar Mambourg te halen. Ook daar groeide Zaroury snel uit tot een revelatie en was hij goed voor zeven goals en één assist in 44 wedstrijden. Hij groeide zo ook uit tot een vaste waarde in de selectie van de Jonge Duivels, voor wie hij al vijf caps wist te verzamelen.

LEES OOK: Still geniet: "Dit maakt ons beroep zo mooi"

Moet Club alsnog een bod doen?

Meest recent

Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

51
51
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

127
127
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

47
47
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

29
29
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

133
133
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

22
22
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

62
62
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

150
150
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

586
586
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

76
76
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

116
116
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

176
176
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

144
144
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

63
63
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

108
108
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

126
126
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

209
209
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

431
431
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

240
240
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

40
40
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

173
173
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

189
189
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

430
430

Meer sportnieuws