'Club Brugge moet kruis maken over topdoelwit'

door
'Club Brugge moet kruis maken over topdoelwit'

Club Brugge zag donderdag zijn parcours in de Champions League uitgestippeld worden, waarbij het in de groepsfase voorbij Atletico Madrid, FC Porto en Bayer Leverkusen zal moeten. Met die wetenschap kunnen ze in de laatste tien dagen van de transferperiode er nog alles aan doen om zich te versterken, maar makkelijk blijkt dat niet voor de landskampioen.


Die mikt immers hoog in de zoektocht naar een extra middenvelder en spits. Voor die eerste positie blijft de naam van Sander Berge rondgaan, maar het wordt niet evident om hem bij Sheffield United weg te lokken. Over het topdoelwit voor de spitspositie mag inmiddels zelfs helemaal een kruis gemaakt worden. Rasmus Höjlund zal immers niet naar Club komen.

Blauw-Zwart was nochtans bereid om zijn transferrecord te breken voor de 19-jarige Deen, die de voorbije maanden furore maakte bij Sturm Graz. Höjlund zelf toonde zich enkele weken geleden ook gecharmeerd door de interesse, maar maakt nu toch een andere keuze. Volgens Het Laatste Nieuws heeft hij donderdag definitief voor een transfer naar Atalanta gekozen.

SNEL IN ITALIË
De club uit Bergamo speelde dus iets sneller op de bal dan de club uit Brugge en wint de strijd om het goudhaantje. Volgens Italiaanse media hebben ze ook in de onderhandelingen met Sturm Graz een doorbraak geforceerd en daardoor zou Höjlund snel in Italië moeten neerstrijken om zijn transfer af te ronden. Club zal zijn zoektocht intussen verder moeten zetten. Het werd door Duitse media de voorbije dagen ook gelinkt aan Joshua Zirkzee, maar ook hij verkiest Italië.


LEES OOK: 'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Zal Club Brugge nog zijn spits vinden?

Meest recent

'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

44
44
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

27
27
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

156
156
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

266
266
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

67
67
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

432
432
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

253
253
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

89
89
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

59
59
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

104
104
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

335
335
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

87
87
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

315
315
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

794
794
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

42
42
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

287
287
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

57
57
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

283
283
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

84
84
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

266
266
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

41
41
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

92
92
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

157
157
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

419
419
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

253
253

Meer sportnieuws