'Raskin voorziet Club Brugge van transfer-antwoord'

door
'Raskin voorziet Club Brugge van transfer-antwoord'

Voor CEO Vincent Mannaert en de rest van de sportieve leiding bij Club Brugge wordt het nog een bijzonder druk slot van de transferperiode. Zo is het uitkijken naar hoe de uitgaande dossiers van Noa Lang en vooral Hans Vanaken verder zullen ontwikkelen. Daarnaast wil de landskampioen zelf ook nog stevig toeslaan.


Afgelopen maandag rondde Blauw-Zwart alvast de komst van Dedryck Boyata af. Het aantrekken van nog een extra verdediger zou niet helemaal uitgesloten zijn, maar is voorlopig dus geen prioriteit meer. Een nieuwe spits is dat wel. Club volgt daarvoor verschillende dossiers. Rasmus Hojlund zou nog steeds bovenaan het lijstje staan, maar de beloftevolle Deen van Sturm Graz moet wel een pak geld kosten en de concurrentie is aanzienlijk.

Daarnaast wil Club ook nog een extra middenvelder aantrekken. Hiervoor wordt op verschillende paarden gewed. Raphael Onyedika van FC Midtjylland is bijvoorbeeld het meest recente doelwit dat genoemd wordt. Daarnaast blijft men hopen op een doorbraak rond Sander Berge, al lijkt de Noor van Sheffield United te duur uit te vallen. En één piste lijkt alvast definitief geschrapt te mogen worden.

RASKIN WIL BUITENLAND
Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat Nicolas Raskin vriendelijk bedankt heeft voor een overstap naar Jan Breydel. De sterkhouder van Standard was nochtans al een tijdje in beeld bij de landskampioen. Bovendien mikt Raskin wel degelijk op een stapje hogerop. Maar de 21-jarige middenvelder zou de Brugse directie hebben laten weten dat hij een club in het buitenland verkiest. Standard zou minstens 6 miljoen euro, én een stevig percentage op de doorverkoopsom, verlangen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

Club Brugge heeft nood aan een gelijkaardig type als Raskin ...

Meest recent

Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

1
1
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

13
13
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

30
30
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

24
24
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

183
183
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

257
257
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

47
47
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

154
154
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

193
193
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

195
195
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

56
56
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

139
139
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

50
50
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

26
26
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

350
350
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

451
451
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

389
389
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

52
52
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

40
40
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

314
314
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

341
341
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

319
319
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

320
320
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

268
268
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

108
108

Meer sportnieuws