'Raskin voorziet Club Brugge van transfer-antwoord'

door
'Raskin voorziet Club Brugge van transfer-antwoord'

Voor CEO Vincent Mannaert en de rest van de sportieve leiding bij Club Brugge wordt het nog een bijzonder druk slot van de transferperiode. Zo is het uitkijken naar hoe de uitgaande dossiers van Noa Lang en vooral Hans Vanaken verder zullen ontwikkelen. Daarnaast wil de landskampioen zelf ook nog stevig toeslaan.


Afgelopen maandag rondde Blauw-Zwart alvast de komst van Dedryck Boyata af. Het aantrekken van nog een extra verdediger zou niet helemaal uitgesloten zijn, maar is voorlopig dus geen prioriteit meer. Een nieuwe spits is dat wel. Club volgt daarvoor verschillende dossiers. Rasmus Hojlund zou nog steeds bovenaan het lijstje staan, maar de beloftevolle Deen van Sturm Graz moet wel een pak geld kosten en de concurrentie is aanzienlijk.

Daarnaast wil Club ook nog een extra middenvelder aantrekken. Hiervoor wordt op verschillende paarden gewed. Raphael Onyedika van FC Midtjylland is bijvoorbeeld het meest recente doelwit dat genoemd wordt. Daarnaast blijft men hopen op een doorbraak rond Sander Berge, al lijkt de Noor van Sheffield United te duur uit te vallen. En één piste lijkt alvast definitief geschrapt te mogen worden.

RASKIN WIL BUITENLAND
Zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri dat Nicolas Raskin vriendelijk bedankt heeft voor een overstap naar Jan Breydel. De sterkhouder van Standard was nochtans al een tijdje in beeld bij de landskampioen. Bovendien mikt Raskin wel degelijk op een stapje hogerop. Maar de 21-jarige middenvelder zou de Brugse directie hebben laten weten dat hij een club in het buitenland verkiest. Standard zou minstens 6 miljoen euro, én een stevig percentage op de doorverkoopsom, verlangen.

LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Club Brugge heeft nood aan een gelijkaardig type als Raskin ...

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

17
17
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

20
20
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

36
36
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

20
20
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

22
22
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

113
113
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

51
51
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

29
29
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

162
162
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

27
27
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

549
549
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

235
235
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

190
190
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

93
93
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

103
103
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

61
61
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

106
106
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

700
700
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

185
185
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

321
321
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

675
675
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

281
281
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

98
98
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

147
147

Meer sportnieuws