Belhocine gooit 'plan-Lamkel Zé' op tafel

door
Belhocine gooit 'plan-Lamkel Zé' op tafel

Met 4 op 15 heeft KV Kortrijk niet bepaald een grootse start genomen in de Jupiler Pro League en dus besloten de Kerels om extra versterking aan de selectie van coach Karim Belhocine toe te voegen. Zo werd Didier Lamkel Zé deze week overgenomen van Antwerp FC. Een berekend (?) risico van de West-Vlamingen.


De voetballende kwaliteiten van de Kameroener staan buiten kijf. Bij de Great Old was hij meermaals een bepalende pion. Maar Antwerp schoof hem natuurlijk voor een reden aan de kant. Zo maakte Lamkel Zé zich meermaals onmogelijk met allerlei extra sportieve fratsen. Gaande van het besmeuren van de kleedkamers tot op de club arriveren in het shirt van een rivaliserende ploeg.

KVK haalt dus een speler met een uitgebreide handleiding in huis. Maar Belhocine is ervan overtuigd dat Lamkel Zé zich zal gedragen indien hij zich thuis voelt binnen de groep. "Didier moet zich goed voelen bij een club, bij een spelersgroep. En dat zal hier het geval zijn", vertelde de trainer op de "clubwebsite. "We hebben een kleedkamer die goed samenklit. De regels zijn er, maar iedereen is tolerant tegenover de andere."

POLYVALENT
Het plan is dus om de aanvaller zo snel mogelijk te integreren. Komend weekend zit hij alvast in de selectie voor het duel met Standard. Al is nog niet meteen duidelijk op welke positie hij zal worden uitgespeeld. "Hij kan op meerdere posities nuttig zijn. Hij is polyvalent. En het is duidelijk dat de Lamkel Zé van vandaag over enkele weken nog beter zal zijn. We zijn ons bewust van zijn kwaliteiten maar we moeten nu ook niet alle blikken op hem richten: we hebben Gueye, Selemani, Avenatti, Lamkel Zé en nog meer jongens die er al even zijn", aldus Belhocine.

LEES OOK: Spektakel bij Dender-Westerlo, KV Kortrijk baalt in CPL

Lamkel Zé gaat helemaal ontbolsteren bij KVK ...

Meest recent

Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

51
51
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

66
66
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

17
17
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

129
129
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

401
401
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

22
22
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

60
60
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

30
30
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

166
166
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

69
69
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

110
110
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

104
104
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

107
107
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

99
99
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

261
261
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

271
271
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

166
166
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

139
139
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

188
188
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

151
151
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

111
111
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

291
291
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

408
408
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

54
54

Meer sportnieuws