Belhocine gooit 'plan-Lamkel Zé' op tafel

238 stemmen
Belhocine gooit 'plan-Lamkel Zé' op tafel

Met 4 op 15 heeft KV Kortrijk niet bepaald een grootse start genomen in de Jupiler Pro League en dus besloten de Kerels om extra versterking aan de selectie van coach Karim Belhocine toe te voegen. Zo werd Didier Lamkel Zé deze week overgenomen van Antwerp FC. Een berekend (?) risico van de West-Vlamingen.


De voetballende kwaliteiten van de Kameroener staan buiten kijf. Bij de Great Old was hij meermaals een bepalende pion. Maar Antwerp schoof hem natuurlijk voor een reden aan de kant. Zo maakte Lamkel Zé zich meermaals onmogelijk met allerlei extra sportieve fratsen. Gaande van het besmeuren van de kleedkamers tot op de club arriveren in het shirt van een rivaliserende ploeg.

KVK haalt dus een speler met een uitgebreide handleiding in huis. Maar Belhocine is ervan overtuigd dat Lamkel Zé zich zal gedragen indien hij zich thuis voelt binnen de groep. "Didier moet zich goed voelen bij een club, bij een spelersgroep. En dat zal hier het geval zijn", vertelde de trainer op de "clubwebsite. "We hebben een kleedkamer die goed samenklit. De regels zijn er, maar iedereen is tolerant tegenover de andere."

POLYVALENT
Het plan is dus om de aanvaller zo snel mogelijk te integreren. Komend weekend zit hij alvast in de selectie voor het duel met Standard. Al is nog niet meteen duidelijk op welke positie hij zal worden uitgespeeld. "Hij kan op meerdere posities nuttig zijn. Hij is polyvalent. En het is duidelijk dat de Lamkel Zé van vandaag over enkele weken nog beter zal zijn. We zijn ons bewust van zijn kwaliteiten maar we moeten nu ook niet alle blikken op hem richten: we hebben Gueye, Selemani, Avenatti, Lamkel Zé en nog meer jongens die er al even zijn", aldus Belhocine.

LEES OOK: KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

Lamkel Zé gaat helemaal ontbolsteren bij KVK ...

Meest recent

'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

11
11
'Gesprekken lopen: grote JPL-comeback Carl Hoefkens'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

54
54
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

214
214
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

392
392
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

123
123
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

23
23
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

227
227
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

83
83
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

69
69
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

47
47
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

377
377
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

202
202
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

246
246
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

124
124
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

161
161
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

427
427
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

290
290
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

255
255
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

216
216
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

305
305
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

241
241
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

97
97
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

574
574
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

253
253

Meer sportnieuws