Belhocine gooit 'plan-Lamkel Zé' op tafel

door
Belhocine gooit 'plan-Lamkel Zé' op tafel

Met 4 op 15 heeft KV Kortrijk niet bepaald een grootse start genomen in de Jupiler Pro League en dus besloten de Kerels om extra versterking aan de selectie van coach Karim Belhocine toe te voegen. Zo werd Didier Lamkel Zé deze week overgenomen van Antwerp FC. Een berekend (?) risico van de West-Vlamingen.


De voetballende kwaliteiten van de Kameroener staan buiten kijf. Bij de Great Old was hij meermaals een bepalende pion. Maar Antwerp schoof hem natuurlijk voor een reden aan de kant. Zo maakte Lamkel Zé zich meermaals onmogelijk met allerlei extra sportieve fratsen. Gaande van het besmeuren van de kleedkamers tot op de club arriveren in het shirt van een rivaliserende ploeg.

KVK haalt dus een speler met een uitgebreide handleiding in huis. Maar Belhocine is ervan overtuigd dat Lamkel Zé zich zal gedragen indien hij zich thuis voelt binnen de groep. "Didier moet zich goed voelen bij een club, bij een spelersgroep. En dat zal hier het geval zijn", vertelde de trainer op de "clubwebsite. "We hebben een kleedkamer die goed samenklit. De regels zijn er, maar iedereen is tolerant tegenover de andere."

POLYVALENT
Het plan is dus om de aanvaller zo snel mogelijk te integreren. Komend weekend zit hij alvast in de selectie voor het duel met Standard. Al is nog niet meteen duidelijk op welke positie hij zal worden uitgespeeld. "Hij kan op meerdere posities nuttig zijn. Hij is polyvalent. En het is duidelijk dat de Lamkel Zé van vandaag over enkele weken nog beter zal zijn. We zijn ons bewust van zijn kwaliteiten maar we moeten nu ook niet alle blikken op hem richten: we hebben Gueye, Selemani, Avenatti, Lamkel Zé en nog meer jongens die er al even zijn", aldus Belhocine.

LEES OOK: KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Lamkel Zé gaat helemaal ontbolsteren bij KVK ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

55
55
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

46
46
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

71
71
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

68
68
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

73
73
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

61
61
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

293
293
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

65
65
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

273
273
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

106
106
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

645
645
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

404
404
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

106
106
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

504
504
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

597
597
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

915
915
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

159
159
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

115
115
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

140
140
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

173
173
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

205
205
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

78
78
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

258
258
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

92
92
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

105
105

Meer sportnieuws