'Malinovskyi geeft jawoord voor verrassende transfer'

door
'Malinovskyi geeft jawoord voor verrassende transfer'

De transfermarkt draait nog op volle toeren en de komende dagen mogen we nog een hoop interessante transfers verwachten. Eén van de bekende namen die nog van club lijkt te gaan wisselen, is Ruslan Malinovskyi. De Oekraïense middenvelder verkaste in 2019 voor 14 miljoen euro van Genk naar Atalanta, maar is daar nu aan zijn laatste contractjaar begonnen.


Daardoor lijken de Italianen wel open te staan voor een verkoop en heel wat clubs lijken alvast interesse te hebben voor de 29-jarige. Zijn naam viel de voorbije weken al bij onder meer Tottenham en West Ham, maar mogelijk kiest Malinovskyi voor een meer verrassend avontuur. Volgens Foot Mercato heeft hij namelijk al zijn jawoord gegeven aan Olympique Marseille.

Desondanks is een transfer zeker nog niet voor morgen. Malinovskyi zou immers wel een akkoord hebben, maar gaf aan dat hij eerst wil afwachten hoe de interesse van Tottenham zich ontwikkelt. De Spurs dragen immers zijn voorkeur weg. Daarnaast zullen de Fransen zelf nog een akkoord moeten zien te vinden met Atalanta en daarvoor de nodige fondsen moeten vrijmaken.

UNDER
Daarvoor kijken ze naar Cengiz Ünder, die niet in de plannen van trainer Igor Tudor past en verkocht moet worden om plaats te maken voor Malinovskyi. Alleen wil de Turkse aanvaller zelf niet vertrekken en dus staat Marseille momenteel met de rug tegen de muur. Het is dus nog lang niet zeker waar de toekomst van Malinovskyi zal liggen.

Zou Marseille een goede stap zijn voor hem?

Meest recent

'Cercle Brugge dumpt Cinel: kandidaat-opvolgers bekend'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

0
0
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

0
0
Groen licht voor Garcia: verrassende Duivels-keuze?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

27
27
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

169
169
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

114
114
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

92
92
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

61
61
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

111
111
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

188
188
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

23
23
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

290
290
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

113
113
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

72
72
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

115
115
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

192
192
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

122
122
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

96
96
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

89
89
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

133
133
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

195
195
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

245
245
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

109
109
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

82
82
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

351
351
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

203
203

Meer sportnieuws