'Antwerp vindt alsnog nieuwe club voor De Sart'

265 stemmen
'Antwerp vindt alsnog nieuwe club voor De Sart'

Antwerp heeft al een zeer drukke transferperiode gekend, maar het huiswerk van de Great Old is nog niet helemaal af. Ze zullen de komende dagen nog vooral van enkele overbodige spelers verlost willen raken, want Mark van Bommel kende geen genade en stuurde in de voorbereiding enkele spelers snel naar de B-kern.


Eén van de jongens die al snel te horen kreeg dat hij niet in de plannen paste, was Alexis De Sart. De 25-jarige middenvelder werd vorig seizoen al uitgeleend aan OH Leuven, maar kon daar geen vaste basisplaats afdwingen. Dat hij deze zomer de concurrentiestrijd tegen spelers als Verstraete, Yusuf, Nainggolan, Ekkelenkamp en Haroun niet kon winnen, is dan ook geen verrassing.

Mogelijk komt de oplossing voor De Sart nu uit 1B, want daar zou volgens La Dernière Heure RWDM interesse tonen. De Brusselaars grepen vorig seizoen maar net naast promotie naar de Jupiler Pro League en begonnen dit seizoen goed met een vier op zes. Desondanks willen ze nog vers bloed en de ervaring op het hoogste niveau van De Sart zou welkom zijn.

CRYSTAL PALACE
De Sart zou overigens niet de enige nieuwkomer in het Edmond Machtensstadion worden. RWDM mag ook nog versterking verwachten van Crystal Palace, waar eigenaar John Textor ook aandeelhouder is. De Premier League-club zou aanvaller Luke Plange (19) en verdediger Jake O'Brien (21) op huurbasis naar Molenbeek sturen. Die eerste leunt dicht aan bij de A-kern van Palace, maar zou in ons land ervaring mogen komen opdoen.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Zou De Sart een aanwinst zijn voor RWDM?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

13
13
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

122
122
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

24
24
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

19
19
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

48
48
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

85
85
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

170
170
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

678
678
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

124
124
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

212
212
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

169
169
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

155
155
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

266
266
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

41
41
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

47
47
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

178
178
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

514
514
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

253
253
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

238
238
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

474
474
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

345
345
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

152
152
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

145
145

Meer sportnieuws