'Antwerp vindt alsnog nieuwe club voor De Sart'

265 stemmen
'Antwerp vindt alsnog nieuwe club voor De Sart'

Antwerp heeft al een zeer drukke transferperiode gekend, maar het huiswerk van de Great Old is nog niet helemaal af. Ze zullen de komende dagen nog vooral van enkele overbodige spelers verlost willen raken, want Mark van Bommel kende geen genade en stuurde in de voorbereiding enkele spelers snel naar de B-kern.


Eén van de jongens die al snel te horen kreeg dat hij niet in de plannen paste, was Alexis De Sart. De 25-jarige middenvelder werd vorig seizoen al uitgeleend aan OH Leuven, maar kon daar geen vaste basisplaats afdwingen. Dat hij deze zomer de concurrentiestrijd tegen spelers als Verstraete, Yusuf, Nainggolan, Ekkelenkamp en Haroun niet kon winnen, is dan ook geen verrassing.

Mogelijk komt de oplossing voor De Sart nu uit 1B, want daar zou volgens La Dernière Heure RWDM interesse tonen. De Brusselaars grepen vorig seizoen maar net naast promotie naar de Jupiler Pro League en begonnen dit seizoen goed met een vier op zes. Desondanks willen ze nog vers bloed en de ervaring op het hoogste niveau van De Sart zou welkom zijn.

CRYSTAL PALACE
De Sart zou overigens niet de enige nieuwkomer in het Edmond Machtensstadion worden. RWDM mag ook nog versterking verwachten van Crystal Palace, waar eigenaar John Textor ook aandeelhouder is. De Premier League-club zou aanvaller Luke Plange (19) en verdediger Jake O'Brien (21) op huurbasis naar Molenbeek sturen. Die eerste leunt dicht aan bij de A-kern van Palace, maar zou in ons land ervaring mogen komen opdoen.

LEES OOK: ‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Zou De Sart een aanwinst zijn voor RWDM?

Meest recent

Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

9
9
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

10
10
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

146
146
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

344
344
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

88
88
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

167
167
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

133
133
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

267
267
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

67
67
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

47
47
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

36
36
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

506
506
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

74
74
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

243
243
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

52
52
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

250
250
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

179
179
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

122
122
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

747
747
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

69
69
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

186
186
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

183
183
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1133
1133
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

749
749
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

490
490

Meer sportnieuws