Mbokani en Mpoku terug naar Standard?

door
Mbokani en Mpoku terug naar Standard?

Standard heeft niet al te veel middelen om spelers aan te trekken. De Rouches kunnen eens polsen bij twee ex-spelers van de club. Zij zien een terugkeer wel zitten.


Paul-José Mpoku is een vrije speler nadat zijn contract bij Konyaspor in onderling overleg werd verbroken. Hij praat naar eigen zeggen met een Belgische club en er zijn ook clubs uit Qatar die hem wel interesseren. In La Dernière Heure zet hij de deur voor een derde passage bij Standard ook open. "Iedereen weet dat ik mijn huis nog steeds vlakbij het stadion heb. Mijn gehechtheid aan de club is niet veranderd. Als het huidige management me nodig heeft, gaat mijn deur nooit dicht en weet iedereen wat hij moet doen", aldus Mpoku. Volgens journalist Sasha Tavolieri werd Mpoku alvast aangeboden in de Vurige Stede.

Dieumerci Mbokani is ook een vrije speler. "Ik weet dat Standard nog offensieve versterking zoekt, dus waarom niet? Ik vergeet niet dat Standard een club is die mij veel plezier heeft gebracht en die ervoor heeft gezorgd dat ik een mooie carrière kon uitbouwen", aldus de 37-jarige spits in La Capitale. Mbokani is een vrije speler nadat zijn contract bij Kuwait in onderling overleg werd verbroken. De speler wil graag terug naar Europa.

LEES OOK: Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Moet Standard hen polsen?

Meest recent

Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

79
79
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

131
131
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

64
64
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

26
26
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen3

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

45
45
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

184
184
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

85
85
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

79
79
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

117
117
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

92
92
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

273
273
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

114
114
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

431
431
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

82
82
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

45
45
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

497
497
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

213
213
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

32
32
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

125
125
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

76
76
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

668
668
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

62
62
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

279
279
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

394
394
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

330
330

Meer sportnieuws