'Ten Hag heeft genoeg gezien: United-ster in de rats'

door
'Ten Hag heeft genoeg gezien: United-ster in de rats'

Manchester United heeft maandagavond voor een gepaste reactie gezorgd na de dramatische start in de Premier League. Zo werd vice-kampioen Liverpool FC met 2-1 verslagen op Old Trafford. Coach Erik ten Hag maakte daarbij een goede beurt met enkele opmerkelijke keuzes.


De Nederlander had voor de clash tegen de Reds enkele wissels doorgevoerd in zijn basiself. Zo liet hij onder meer Cristiano Ronaldo op de bank starten. Al lijkt dat slechts een momentopname. De Portugees, die nog steeds wil vertrekken, zal ongetwijfeld nog de nodige minuten krijgen indien hij blijft. Al is het maar door een gebrek aan alternatieven op de spits-positie.

Daarnaast viel ook Harry Maguire naast de ploeg. En door de goede prestatie van Raphael Varane-Lisandro Martinez, lijkt de Engelsman allicht een tijdje op de bank te moeten blijven. Maar er is nog een derde sterkhouder die zal moeten vrezen voor zijn vertrek. Volgens verschillende bronnen is Ten Hag immers niet volledig tevreden over David De Gea. De Spaanse doelman liet zich de voorbije matchen dan ook al op meerdere foutjes betrappen, maar dat zou niet de hoofdreden zijn voor de twijfels.

VOETBALLENDE KWALITEITEN
Ten Hag verkiest immers een doelman met de nodige voetballende kwaliteiten die ook een belangrijk aanspeelpunt kan zijn in de opbouw. En laat dat nu net één van de minste punten bij De Gea zijn. Daarom zou de Nederlandse coach een extra keeper verlangen die de strijd om de nummer één-positie kan aangaan. Volgens BILD staat Kevin Trapp, vorig seizoen nog grote uitblinker bij Europa League-winnaar Eintracht Frankfurt, alvast hoog op de verlanglijst.

LEES OOK: 'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

De Gea komt tekort voor de Europese top ...

Meest recent

Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

6
6
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

115
115
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

23
23
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

275
275
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

91
91
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

45
45
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

302
302
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

81
81
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

218
218
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

234
234
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

706
706
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

91
91
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

181
181
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

424
424
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

54
54
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

298
298
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

315
315
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

121
121
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

637
637
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

52
52
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

104
104
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

203
203
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

841
841
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

107
107

Meer sportnieuws