'Ten Hag heeft genoeg gezien: United-ster in de rats'

door
'Ten Hag heeft genoeg gezien: United-ster in de rats'

Manchester United heeft maandagavond voor een gepaste reactie gezorgd na de dramatische start in de Premier League. Zo werd vice-kampioen Liverpool FC met 2-1 verslagen op Old Trafford. Coach Erik ten Hag maakte daarbij een goede beurt met enkele opmerkelijke keuzes.


De Nederlander had voor de clash tegen de Reds enkele wissels doorgevoerd in zijn basiself. Zo liet hij onder meer Cristiano Ronaldo op de bank starten. Al lijkt dat slechts een momentopname. De Portugees, die nog steeds wil vertrekken, zal ongetwijfeld nog de nodige minuten krijgen indien hij blijft. Al is het maar door een gebrek aan alternatieven op de spits-positie.

Daarnaast viel ook Harry Maguire naast de ploeg. En door de goede prestatie van Raphael Varane-Lisandro Martinez, lijkt de Engelsman allicht een tijdje op de bank te moeten blijven. Maar er is nog een derde sterkhouder die zal moeten vrezen voor zijn vertrek. Volgens verschillende bronnen is Ten Hag immers niet volledig tevreden over David De Gea. De Spaanse doelman liet zich de voorbije matchen dan ook al op meerdere foutjes betrappen, maar dat zou niet de hoofdreden zijn voor de twijfels.

VOETBALLENDE KWALITEITEN
Ten Hag verkiest immers een doelman met de nodige voetballende kwaliteiten die ook een belangrijk aanspeelpunt kan zijn in de opbouw. En laat dat nu net één van de minste punten bij De Gea zijn. Daarom zou de Nederlandse coach een extra keeper verlangen die de strijd om de nummer één-positie kan aangaan. Volgens BILD staat Kevin Trapp, vorig seizoen nog grote uitblinker bij Europa League-winnaar Eintracht Frankfurt, alvast hoog op de verlanglijst.

LEES OOK: 'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

De Gea komt tekort voor de Europese top ...

Meest recent

Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

2
2
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

8
8
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

86
86
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

33
33
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

154
154
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

62
62
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

127
127
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

109
109
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

207
207
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

474
474
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

104
104
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

221
221
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

54
54
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

181
181
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

89
89
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

142
142
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

302
302
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

274
274
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

139
139
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

316
316
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

233
233
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

246
246
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

868
868
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

273
273
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

691
691

Meer sportnieuws