'El Hadj kan uit 4 buitenlandse clubs kiezen'

door
'El Hadj kan uit 4 buitenlandse clubs kiezen'

Bij Anderlecht werkte Anouar Aït El Hadj zich de voorbije dagen in nesten. De middenvelder weigerde vorig weekend immers om op te draven met de RSCA Futures tegen Lommel, ondanks dat het een uitstekende gelegenheid geweest zou zijn om wedstrijdritme op te doen. Paars-Wit stuurde hem prompt naar de B-kern, al is hij intussen alweer in de armen gesloten.


Het incident zette wel in de verf hoe ver El Hadj het voorbije jaar weggezakt is in de pikorde bij Anderlecht. Na een uitstekend seizoen in 2020/21 verloor hij vorig seizoen zijn basisplaats door de komst van Lior Refaelov en de beslissing van Vincent Kompany om met twee spitsen te gaan spelen. Hij slaagde er daarna niet in om terug te knokken en onder Felice Mazzu haalt El Hadj zelfs nog amper de wedstrijdselectie.

Een oplossing lijkt zich dan ook op te dringen om zijn ontwikkeling niet helemaal te doen stagneren en een uitleenbeurt lijkt aangewezen. Het Nieuwsblad weet dat er alvast de nodige interesse is uit het buitenland, want Rayo Vallecano, Vitesse en Girondins Bordeaux zouden al geïnformeerd hebben. El Hadj kan dus ervaring opdoen in La Liga, de Eredivisie of de Franse Ligue 2.

KOMPANY
Maar ook een reünie met Vincent Kompany zou tot de mogelijkheden kunnen behoren. Burnley is nog steeds op zoek naar offensieve versterking, getuige de avances naar Anass Zaroury en de interesse in Georges Mikautadze. Ook de naam van El Hadj is al gevallen in Burnley en Kompany bewees al dat hij er niet voor terugschrikt om spelers bij zijn ex-club weg te halen. Josh Cullen maakte al de overstap en Kompany trok ook al aan de mouw van Bart Verbruggen en Enock Agyei.


LEES OOK: 'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Moet Anderlecht hem uitlenen?

Meest recent

Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

2
2
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

82
82
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

24
24
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

44
44
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

29
29
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

89
89
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

55
55
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

57
57
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

20
20
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

28
28
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

140
140
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

73
73
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

158
158
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

126
126
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

128
128
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

249
249
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

313
313
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

129
129
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

448
448
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

312
312
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

47
47
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

159
159
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

267
267

Meer sportnieuws