'Club Brugge wil Milan aftroeven voor miljoenentransfer'

door
'Club Brugge wil Milan aftroeven voor miljoenentransfer'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Zo wordt volop onderhandeld met West Ham United over een mogelijke transfer van Hans Vanaken. Daarnaast wil de landskampioen zichzelf ook nog gevoelig versterken op meerdere posities.


Afgelopen maandag rondde Blauw-Zwart alvast de komst van Dedryck Boyata af. Het aantrekken van nog een extra verdediger zou niet helemaal uitgesloten zijn, maar is voorlopig dus geen prioriteit meer. Een nieuwe spits is dat wel. Club volgt daarvoor verschillende dossiers. Rasmus Hojlund zou nog steeds bovenaan het lijstje staan, maar de beloftevolle Deen van Sturm Graz moet wel een pak geld kosten en de concurrentie is aanzienlijk.

Daarnaast wil Club ook nog een extra middenvelder aantrekken. En daarvoor zou het vizier nu richting Denemarken gericht zijn. Zo melden Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad dat de Bruggelingen stevig aan de mouw van Raphael Onyedika trekken. Deze 21-jarige Nigeriaan maakt momenteel het mooie weer bij FC Midtjylland. Vorig seizoen werd hij zelfs verkozen tot 'Talent van het Jaar' in Denemarken.

AC MILAN
Onyedika komt het best uit de voeten als controlerende middenvelder, maar kan eventueel ook in de defensie depanneren. Club is evenwel niet de enige ploeg die hem graag ziet komen. Zo zou ook AC Milan behoorlijk concreet zijn. Maar Onyedika zou eerder een tussenstap zoals Blauw-Zwart verkiezen. Volgens HLN zien de kansen van de Bruggelingen er dan ook gunstig uit. Al moet er ook boter bij de vis komen: zo zou de Nigeriaan minstens 5 miljoen euro moeten kosten.

LEES OOK: ‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club is momenteel versterkt ten opzichte van eind vorig seizoen ...

Meest recent

Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

4
4
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

6
6
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

11
11
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

67
67
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

64
64
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

87
87
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

147
147
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

62
62
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

248
248
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

134
134
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

420
420
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1077
1077
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

59
59
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

148
148
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

148
148
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

263
263
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

57
57
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

563
563
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

116
116
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

390
390
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

609
609
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

312
312
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

368
368
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

376
376

Meer sportnieuws