'Club Brugge wil Milan aftroeven voor miljoenentransfer'

door
'Club Brugge wil Milan aftroeven voor miljoenentransfer'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Zo wordt volop onderhandeld met West Ham United over een mogelijke transfer van Hans Vanaken. Daarnaast wil de landskampioen zichzelf ook nog gevoelig versterken op meerdere posities.


Afgelopen maandag rondde Blauw-Zwart alvast de komst van Dedryck Boyata af. Het aantrekken van nog een extra verdediger zou niet helemaal uitgesloten zijn, maar is voorlopig dus geen prioriteit meer. Een nieuwe spits is dat wel. Club volgt daarvoor verschillende dossiers. Rasmus Hojlund zou nog steeds bovenaan het lijstje staan, maar de beloftevolle Deen van Sturm Graz moet wel een pak geld kosten en de concurrentie is aanzienlijk.

Daarnaast wil Club ook nog een extra middenvelder aantrekken. En daarvoor zou het vizier nu richting Denemarken gericht zijn. Zo melden Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad dat de Bruggelingen stevig aan de mouw van Raphael Onyedika trekken. Deze 21-jarige Nigeriaan maakt momenteel het mooie weer bij FC Midtjylland. Vorig seizoen werd hij zelfs verkozen tot 'Talent van het Jaar' in Denemarken.

AC MILAN
Onyedika komt het best uit de voeten als controlerende middenvelder, maar kan eventueel ook in de defensie depanneren. Club is evenwel niet de enige ploeg die hem graag ziet komen. Zo zou ook AC Milan behoorlijk concreet zijn. Maar Onyedika zou eerder een tussenstap zoals Blauw-Zwart verkiezen. Volgens HLN zien de kansen van de Bruggelingen er dan ook gunstig uit. Al moet er ook boter bij de vis komen: zo zou de Nigeriaan minstens 5 miljoen euro moeten kosten.

LEES OOK: UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

Club is momenteel versterkt ten opzichte van eind vorig seizoen ...

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

17
17
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

6
6
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

14
14
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

32
32
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

65
65
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

12
12
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

23
23
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

55
55
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

133
133
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

29
29
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

68
68
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

13
13
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

47
47
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

79
79
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

186
186
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

80
80
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

68
68
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

149
149
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

33
33
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

126
126
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

77
77
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

29
29
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

93
93
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

33
33

Meer sportnieuws