'West Ham steekt tandje bij in dossier-Vanaken'

door
'West Ham steekt tandje bij in dossier-Vanaken'

Het zijn bijzonder spannende dagen voor Hans Vanaken. De Rode Duivel hoopt dat hij zijn langverwachte stap richting een topcompetitie kan zetten en staat klaar om in te gaan op de interesse van West Ham United. Maar de Engelsen hebben voorlopig nog geen akkoord met Club Brugge kunnen bereiken.


West Ham volgt Vanaken ondertussen al enkele jaren. Een week geleden geraakte echter bekend dat de club van coach David Moyes, een groot liefhebber van de middenvelder, een nieuwe poging heeft ondernomen. En dit keer is de Rode Duivel wél bereid om de verhuis te maken richting Londen. Een flinke streep door de rekening van Club Brugge, dat zijn draaischijf natuurlijk liefst op Jan Breydel ziet blijven.

Maar waar een transfer enkele dagen geleden nog 'onbespreekbaar' was, zou er nu wel een opening zijn. Volgens Het Nieuwsblad vond er maandag een nieuw onderhoud plaats tussen Club en het kamp-Vanaken. Blauw-Zwart zou daarbij hebben aangegeven dat het op zich wel wil meewerken, maar dan wel op twee voorwaarden. Zo moet het zelf eerst zicht hebben op een waardige vervanger én moet natuurlijk ook het nodige geld op tafel komen.

WEST HAM MAAKT HAAST
Bij West Ham beseft men ondertussen ook dat het eerste bod van zo'n 10 miljoen euro ruim onvoldoende was. Volgens 'ExWHUemployee', een anoniem social media-account dat doorgaans goed is ingevoerd over de Hammers, zal dinsdag de grootorde van het nieuwe bod intern besproken worden. Bij The Evening Standard weet men dat er binnen de club alvast het nodige positivisme heerst over het vinden van een mogelijk akkoord. En West Ham zou volgens het medium haast willen maken: zo zou men de deal er deze week nog door willen krijgen.

LEES OOK: 'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Vanaken speelt in september voor West Ham ...

Meest recent

Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

9
9
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

27
27
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

70
70
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

166
166
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

160
160
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

31
31
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

79
79
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

154
154
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

91
91
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

151
151
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

162
162
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

367
367
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

331
331
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

234
234
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

153
153
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

125
125
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

220
220
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

79
79
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

382
382
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

124
124
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

414
414
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

180
180
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

284
284
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

747
747

Meer sportnieuws