'West Ham steekt tandje bij in dossier-Vanaken'

door
'West Ham steekt tandje bij in dossier-Vanaken'

Het zijn bijzonder spannende dagen voor Hans Vanaken. De Rode Duivel hoopt dat hij zijn langverwachte stap richting een topcompetitie kan zetten en staat klaar om in te gaan op de interesse van West Ham United. Maar de Engelsen hebben voorlopig nog geen akkoord met Club Brugge kunnen bereiken.


West Ham volgt Vanaken ondertussen al enkele jaren. Een week geleden geraakte echter bekend dat de club van coach David Moyes, een groot liefhebber van de middenvelder, een nieuwe poging heeft ondernomen. En dit keer is de Rode Duivel wél bereid om de verhuis te maken richting Londen. Een flinke streep door de rekening van Club Brugge, dat zijn draaischijf natuurlijk liefst op Jan Breydel ziet blijven.

Maar waar een transfer enkele dagen geleden nog 'onbespreekbaar' was, zou er nu wel een opening zijn. Volgens Het Nieuwsblad vond er maandag een nieuw onderhoud plaats tussen Club en het kamp-Vanaken. Blauw-Zwart zou daarbij hebben aangegeven dat het op zich wel wil meewerken, maar dan wel op twee voorwaarden. Zo moet het zelf eerst zicht hebben op een waardige vervanger én moet natuurlijk ook het nodige geld op tafel komen.

WEST HAM MAAKT HAAST
Bij West Ham beseft men ondertussen ook dat het eerste bod van zo'n 10 miljoen euro ruim onvoldoende was. Volgens 'ExWHUemployee', een anoniem social media-account dat doorgaans goed is ingevoerd over de Hammers, zal dinsdag de grootorde van het nieuwe bod intern besproken worden. Bij The Evening Standard weet men dat er binnen de club alvast het nodige positivisme heerst over het vinden van een mogelijk akkoord. En West Ham zou volgens het medium haast willen maken: zo zou men de deal er deze week nog door willen krijgen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

Vanaken speelt in september voor West Ham ...

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

90
90
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

88
88
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

134
134
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

223
223
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

207
207
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

68
68
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

472
472
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

56
56
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

138
138
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

450
450
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

143
143
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

231
231
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

163
163
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

165
165
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

368
368
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

522
522
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

126
126
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

693
693
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

332
332
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

220
220
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

343
343
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

285
285
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1081
1081
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

486
486
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

338
338

Meer sportnieuws