'Bayern wil onverslaanbaar worden met Barça-deal'

door
'Bayern wil onverslaanbaar worden met Barça-deal'

Bayern München is als een wervelwind begonnen aan zijn campagne in de Bundesliga. De titelverdediger wist zijn drie competitieduels tot dusver te winnen en deed dat met liefst vijftien goals voor en slechts eentje tegen. Desondanks zou Der Rekordmeister nog meer versterking overwegen.


De Duitse kampioen moest deze zomer afscheid nemen van doelpuntenmachine Robert Lewandowski, die zijn geluk ging beproeven bij FC Barcelona. Maar daar tegenover kon Bayern zich ook gevoelig versterken. Zo werd met Sadio Mané een topaanvaller weggeplukt bij Liverpool FC. Daarnaast werd de defensie versterkt met Matthijs de Ligt (Juventus). Van Ajax werd dan weer het duo Ryan Gravenberch-Noussair Mazraoui overgenomen. En tot slot is de jonge Mathys Tel, die voor 20 miljoen euro overkwam van Stade Rennes, een wissel op de toekomst.

Maar de transferhonger is desondanks niet gestild in de Allianz Arena, in het slot van de mercato zou Bayern nog een keertje stevig willen uitpakken. Volgens Spaanse bronnen gaat Der Rekordmeister een nieuwe poging ondernemen om Frenkie de Jong over te nemen. Om de salariskosten te drukken mag de Nederlander bij een goed bod vertrekken bij Barcelona. En een overgang naar München zou hij, in tegenstelling tot een transfer naar Manchester United, wél zien zitten.

COUTINHO-CONSTRUCTIE
Bayern is evenwel niet van plan om de nodige miljoenen neer te tellen voor De Jong. Toch niet op dit moment. Volgens Jijantes mikken de Duitsers immers op een deal zoals ze destijds ook deden met Philippe Coutinho. Zo zou De Jong gehuurd worden tegen een aardige vergoeding, pakt Bayern nagenoeg zijn volledige salaris over én behouden de Duitsers een aankoopoptie. Niet meteen de meest favoriete constructie voor Barça, maar het zou de club op korte termijn wel vooruit kunnen helpen.

LEES OOK: 'Kompany wordt verwend: Bayern grijpt fors in met Kane'

Bayern hoort nu al bij de 3 favorieten voor de CL-eindzege ...

Meest recent

Hasi doet Anderlecht-fans vrezen met transferstatement

RSC Anderlecht begint binnen exact één week aan de tweede seizoenshelft met een ...

12
12
"Onmenselijk" - onthutsende getuigenis Essevee en Vandenbroeck

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

41
41
Vanaken of Tzolis? Gouden Schoen verdeelt Club-kleedkamer

Aanstaande zondag vormt het Silt in Middelkerke het schouwtoneel voor de uitereiking van de 72ste ...

50
50
'Conte schrikt zich hoedje: nieuwe wending De Bruyne'

SSC Napoli raakte woensdagavond niet voorbij Hellas Verona (2-2) en liep zo opnieuw averij op in de ...

99
99
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht wil deze winter geen tijd verliezen. Maar terwijl iedereen op een grote naam wacht, duikt ...

361
361
Westerlo casht op Rommens, prijskaartje Gandelman bekend

De wintermercato is sinds afgelopen dinsdag ook officieel geopend voor de Belgische clubs. Een ...

84
84
Club-spelers kijken plots op: onverwachte gast bij oefenpot

Ook bij Club Brugge zit de winterstage er bijna op, vrijdag keert de vicekampioen terug vanuit ...

285
285
'City doet mercato daveren: rugnummer ligt al klaar'

In de Engelse Premier League is Manchester City tegenvallend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. ...

115
115
'Kompany wordt verwend: Bayern grijpt fors in met Kane'

Voor Bayern München zit de winterstop er zo goed als op, aanstaande zondag hervatten de troepen ...

87
87
Enorm verrassende Gouden Schoen? Burgess reageert héérlijk

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Club Brugge-aanvaller Christos Tzolis wordt op ...

279
279
Hayen gerustgesteld: Genk haalt directe vervanger

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

347
347
“Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve voetbalcarrière de wereld verbazen. Momenteel is ...

61
61
Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

Daags voor de terugreis naar België stond er voor Club Brugge nog een oefenmatch tegen Sturm ...

395
395
'Done deal: AA Gent neemt afscheid van goalgetter'

AA Gent heeft een teleurstellende eerste helft van het seizoen achter de rug, en dus lijkt een ...

292
292
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht begon met een valse noot aan het nieuwe jaar, want op het oefenkamp in Spanje ...

304
304
'KRC Genk laat Hrosovsky gaan: exacte details bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, en de laatste handtekeningen moeten nog worden gezet, ...

386
386
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

166
166
'Club Brugge pikt graantje mee: knaltransfer voor Thiago'

In januari hoopt Club Brugge geen sterkhouders te verliezen, maar volgende zomer zal de kassa ...

526
526
'Anderlecht op vinkenslag: transferitis bij STVV?'

Vers bloed achterin lijkt evenmin een overbodige luxe, maar toch prijkt een spits met stip bovenaan ...

708
708
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

700
700
'Verrassing bij Gent: Gandelman op weg naar exit'

Bij AA Gent gooien ze het deze winter nog maar eens over een andere boeg. Na het onverwachte vertrek ...

359
359
Eenmalige Rode Duivel opnieuw gratis op te pikken

Zowat elke Belgische club wil tijdens deze wintermercato nog een opportuniteit vinden en liefst zo ...

106
106
Emotioneel afscheid bij Genk: "Gemengde gevoelens"

Bij KRC Genk lijkt deze wintermercato vooral vertrekkers te zullen brengen. De Limburgers verliezen ...

186
186
Broos weer in Zuid-Afrika onder vuur: "Onaanvaardbaar"

In 2023 loodste Hugo Broos Zuid-Afrika nog naar een bronzen plak op de Africa Cup, maar die ...

142
142
'Proto moet Anderlecht aan volgende aanwinst helpen'

Het belooft bij Anderlecht nog een zeer drukke wintermercato te worden. Zowel aan inkomende als ...

301
301

Meer sportnieuws