'Bayern wil onverslaanbaar worden met Barça-deal'

688 stemmen
'Bayern wil onverslaanbaar worden met Barça-deal'

Bayern München is als een wervelwind begonnen aan zijn campagne in de Bundesliga. De titelverdediger wist zijn drie competitieduels tot dusver te winnen en deed dat met liefst vijftien goals voor en slechts eentje tegen. Desondanks zou Der Rekordmeister nog meer versterking overwegen.


De Duitse kampioen moest deze zomer afscheid nemen van doelpuntenmachine Robert Lewandowski, die zijn geluk ging beproeven bij FC Barcelona. Maar daar tegenover kon Bayern zich ook gevoelig versterken. Zo werd met Sadio Mané een topaanvaller weggeplukt bij Liverpool FC. Daarnaast werd de defensie versterkt met Matthijs de Ligt (Juventus). Van Ajax werd dan weer het duo Ryan Gravenberch-Noussair Mazraoui overgenomen. En tot slot is de jonge Mathys Tel, die voor 20 miljoen euro overkwam van Stade Rennes, een wissel op de toekomst.

Maar de transferhonger is desondanks niet gestild in de Allianz Arena, in het slot van de mercato zou Bayern nog een keertje stevig willen uitpakken. Volgens Spaanse bronnen gaat Der Rekordmeister een nieuwe poging ondernemen om Frenkie de Jong over te nemen. Om de salariskosten te drukken mag de Nederlander bij een goed bod vertrekken bij Barcelona. En een overgang naar München zou hij, in tegenstelling tot een transfer naar Manchester United, wél zien zitten.

COUTINHO-CONSTRUCTIE
Bayern is evenwel niet van plan om de nodige miljoenen neer te tellen voor De Jong. Toch niet op dit moment. Volgens Jijantes mikken de Duitsers immers op een deal zoals ze destijds ook deden met Philippe Coutinho. Zo zou De Jong gehuurd worden tegen een aardige vergoeding, pakt Bayern nagenoeg zijn volledige salaris over én behouden de Duitsers een aankoopoptie. Niet meteen de meest favoriete constructie voor Barça, maar het zou de club op korte termijn wel vooruit kunnen helpen.

LEES OOK: Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

🚀

Bayern hoort nu al bij de 3 favorieten voor de CL-eindzege ...

Meest recent

Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

6
6
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

15
15
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

23
23
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

88
88
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

112
112
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

88
88
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

47
47
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

479
479
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

382
382
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

173
173
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

250
250
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

71
71
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

63
63
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

65
65
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

308
308
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

701
701
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

165
165
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

501
501
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

245
245
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

357
357
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

244
244
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

190
190
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

118
118
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

283
283
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

483
483

Meer sportnieuws