'Bayern wil onverslaanbaar worden met Barça-deal'

688 stemmen
'Bayern wil onverslaanbaar worden met Barça-deal'

Bayern München is als een wervelwind begonnen aan zijn campagne in de Bundesliga. De titelverdediger wist zijn drie competitieduels tot dusver te winnen en deed dat met liefst vijftien goals voor en slechts eentje tegen. Desondanks zou Der Rekordmeister nog meer versterking overwegen.


De Duitse kampioen moest deze zomer afscheid nemen van doelpuntenmachine Robert Lewandowski, die zijn geluk ging beproeven bij FC Barcelona. Maar daar tegenover kon Bayern zich ook gevoelig versterken. Zo werd met Sadio Mané een topaanvaller weggeplukt bij Liverpool FC. Daarnaast werd de defensie versterkt met Matthijs de Ligt (Juventus). Van Ajax werd dan weer het duo Ryan Gravenberch-Noussair Mazraoui overgenomen. En tot slot is de jonge Mathys Tel, die voor 20 miljoen euro overkwam van Stade Rennes, een wissel op de toekomst.

Maar de transferhonger is desondanks niet gestild in de Allianz Arena, in het slot van de mercato zou Bayern nog een keertje stevig willen uitpakken. Volgens Spaanse bronnen gaat Der Rekordmeister een nieuwe poging ondernemen om Frenkie de Jong over te nemen. Om de salariskosten te drukken mag de Nederlander bij een goed bod vertrekken bij Barcelona. En een overgang naar München zou hij, in tegenstelling tot een transfer naar Manchester United, wél zien zitten.

COUTINHO-CONSTRUCTIE
Bayern is evenwel niet van plan om de nodige miljoenen neer te tellen voor De Jong. Toch niet op dit moment. Volgens Jijantes mikken de Duitsers immers op een deal zoals ze destijds ook deden met Philippe Coutinho. Zo zou De Jong gehuurd worden tegen een aardige vergoeding, pakt Bayern nagenoeg zijn volledige salaris over én behouden de Duitsers een aankoopoptie. Niet meteen de meest favoriete constructie voor Barça, maar het zou de club op korte termijn wel vooruit kunnen helpen.

LEES OOK: 'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Bayern hoort nu al bij de 3 favorieten voor de CL-eindzege ...

Meest recent

'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

20
20
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

217
217
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

5
5
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

56
56
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

92
92
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

235
235
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

55
55
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

32
32
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

606
606
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

221
221
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

365
365
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

651
651
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

249
249
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

395
395
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

388
388
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

50
50
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

38
38
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

46
46
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

116
116
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

138
138
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

119
119
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

154
154
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

558
558
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

406
406
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

94
94

Meer sportnieuws