'Vanaken botst op lastig probleem richting transfer'

420
'Vanaken botst op lastig probleem richting transfer'

Ondanks sluimerende interesse van verschillende clubs, bleef Hans Vanaken in de voorbije mercato's telkens trouw aan Club Brugge. Maar nu wil de Rode Duivel wel ingaan op de concrete belangstelling van West Ham United. Al zal Blauw-Zwart hem niet zonder slag of stoot laten gaan.


Hoewel hij bij Club niet te klagen heeft, is het niet onlogisch dat Vanaken open staat voor een verhuis naar Londen. In België heeft hij inmiddels alles gewonnen wat er te winnen valt en begint alles stilaan een routine te worden. Al zou dat argument volgens vader Vital Vanaken niet doorslaggevend zijn. De timing dan weer wel. Vanaken viert woensdag zijn 30ste verjaardag en beseft dat dit allicht zijn laatste kans wordt op de stap naar een topcompetitie.

Bovendien wil West Ham hem écht graag hebben. Coach David Moyes had bijvoorbeeld al meermaals telefonisch contact met hem. Maar het wordt voor de Engelsen nu zaak om ook Club Brugge te overtuigen. En daar knelt volgens analist Gert Verheyen het schoentje. "Het probleem voor Hans is dat de waarde die een club nog wil betalen voor iemand van die leeftijd minder groot is dan de waarde die hij heeft voor Club Brugge", klonk het bij Extra Time. "Als West Ham Hans Vanaken echt wil, gaan ze dieper in de buidel moeten tasten."

EIGEN ERVARING
Verheyen spreekt alvast als ervaringsdeskundige. Destijds kreeg hij ook de mogelijkheid om Club op latere leeftijd in te ruilen voor een Engels avontuur. Maar zijn transfer naar Ipswich Town ging toen niet door. "Ipswich wilde toen 3 miljoen euro betalen, op dat moment toch ook veel geld, maar voor dat bedrag haalde Club Brugge geen vervanger voor mij. Was ik teleurgesteld? Die teleurstelling duurde een week of twee, maar achteraf heb ik er geen spijt van."

LEES OOK: Vandenbempt en Verheyen brengen fans in extase: "Eindelijk!"

Vanaken moet meer dan 20 miljoen kosten ...

Meest recent

Anderlecht komt met verrassend nieuws voor de fans

RSC Anderlecht heeft belangrijk nieuws meegedeeld voor de fans. Nadat ze de afgelopen maanden de ...

2
2
'Club Brugge ving bot bij FC Barcelona en Arsenal'

Club Brugge haalde Yann Sommer gratis naar het Jan Breydelstadion. De Zwitser kreeg al veel lof, ...

50
50
Hatenboer: "Hij was de beste bij Anderlecht"

RSC Anderlecht haalde anderhalf jaar geleden Cedric Hatenboer voor de neus van PSV weg bij ...

136
136
Geurtje aan dure tegengoal Club: "Het was geen fairplay"

Het is Club Brugge niet gelukt om zijn Champions League-campagne op gang te trappen met een goed ...

131
131
Champions League-droom al in gevaar? Vanaken en co reageren

Club Brugge heeft ook dit jaar de ambitie om de League Phase van de Champions League te overleven. ...

46
46
Karl Vannieuwkerke deelt privénieuws dat iedereen raakt

Karl Vannieuwkerke lijkt een nieuwe, mooie fase in zijn leven te zijn ingegaan. De bekende ...

42
42
Pijnlijke avond Club Brugge: Alderweireld pakt zondebok aan

Club Brugge is in zijn eerste Champions League-wedstrijd meteen onderuit gegaan. Tegen Aston Villa ...

201
201
Mourinho en co lyrisch: "Courtois is beste ter wereld"

Real Madrid heeft zijn Champions League-campagne op gang getrapt met een cruciale zege. De ...

94
94
Engelse pers spaart 'zwak' Club Brugge niet na Villa-slipper

Club Brugge heeft in de Champions League niet de start genomen waar het op hoopte. In de eerste ...

389
389
Verhaeghe laat bom barsten bij Club Brugge: “Echt op”’

Bart Verhaeghe trekt hard aan de alarmbel over Jan Breydel. Club Brugge moet nog drie seizoenen ...

285
285
Leider Gent vloekt: transfervrije topdeal valt in water

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

228
228
Genadeloze 3 op 10: kranten messcherp voor 'puinhoop' bij Club

Club Brugge is met een valse noot aan zijn Champions League-campagne begonnen. Tegen Aston Villa ...

372
372
Courtois dropt bommetje: géén Nations League met Duivels

Thibaut Courtois speelde dinsdag opnieuw een puike wedstrijd in de Champions League met Real Madrid. ...

197
197
Leko verrast: "Hij is onze beste zomertransfer tot dusver"

Club Brugge droomde er de voorbije dagen van zijn campagne in de Champions League meteen te beginnen ...

311
311
'Standard met handen in haar na uitvallen sterkhouder'

Standard is tot dusver één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. De ...

159
159
Vanaken komt met uitleg voor verrassende wissel

Club Brugge is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Champions League te beginnen met ...

170
170
Real krijgt zege cadeau van Inter, Haaland verlost City

Er stonden dinsdagavond nog vier wedstrijden op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

50
50
CL-debuut voor Bisiwu? Flick spreekt duidelijke taal

Dinsdag en woensdag wordt de Champions League afgetrapt en daarbij kunnen ook heel wat Belgen in ...

85
85
Grote zorgen om Karetsas: CL-debuut eindigt snel in mineur

Na de nederlaag van Club Brugge tegen Aston Villa staan er dinsdagavond nog de nodige wedstrijden op ...

103
103
Sommer slaat mea culpa na enorme blunder

Club Brugge kreeg in de Champions League een zeer pittige loting voorgeschoteld en dus was het erop ...

220
220
Charleroi en Cercle bezorgen fans alsnog goed nieuws

Eerder op de dag kregen Charleroi en Cercle slecht nieuws te horen, want hun onderlinge confrontatie ...

29
29
Club Brugge-spelers zien duidelijke oorzaak voor nederlaag

Club Brugge is er dinsdagavond niet in geslaagd om een droomstart te nemen in de Champions League. ...

386
386
Club Brugge betaalt zwakke helft cash tegen Aston Villa

Club Brugge opende vanavond zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. De ...

134
134
Verhuurde spelers: spits maakt indruk in Nederland

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

78
78
Voorzitter Beerschot maakt toekomstplannen bekend

Beerschot wil zo snel mogelijk terug naar de Jupiler Pro League, maar voorzitter Yusuke Ohno ...

381
381

Meer sportnieuws