'Gent en Anderlecht kloppen aan bij PSV'

260 stemmen
'Gent en Anderlecht kloppen aan bij PSV'

De zomerse transfermarkt sluit in België pas op 6 september zijn deuren, ten opzichte van heel wat buitenlandse competities hebben de ploegen uit de Jupiler Pro League dus nog enkele dagen extra om hun huiswerk af te krijgen. En dat komt voor een aantal clubs goed uit. Zo blijkbaar ook voor RSC Anderlecht en AA Gent.


Beide clubs hebben hun transferwerk weliswaar al in grote lijnen af, maar zijn nog niet volledig klaar. Paars-Wit zou onder meer mikken op een extra verdediger en hoopt op de definitieve terugkeer van Joshua Zirkzee. Daarnaast kan RSCA ook nog een extra doelman gebruiken. Bart Verbruggen is momenteel de stand-in van nummer één Hendrik Van Crombrugge, maar hij zal dit seizoen ook de wedstrijden met de 'RSCA Futures' in de Challenger Pro League voor zijn rekening nemen.

Bij de Buffalo's is Davy Roef dan weer de eerste keuze tussen de palen. Maar veel alternatieven zijn er niet voor hem en gezien de strijd op drie fronten zou een doublure/concurrent geen overbodige luxe zijn. En dus zouden beide clubs onder meer in de Nederlandse Eredivisie rond speuren. Zo meldt Eindhovens Dagblad dat zowel Anderlecht als Gent interesse heeft in Joel Drommel.

TRANSFER ONWAARSCHIJNLIJK
De 25-jarige Nederlander speelt momenteel voor PSV, maar is daar zijn basisplaats verloren aan nieuwkomer Walter Benitez en zou naar oplossing speuren. Toch is de kans op een overgang naar de Jupiler Pro League vrij klein. PSV wil hem immers niet laten gaan in deze fase van de mercato. Enkel wanneer alsnog een andere doelman wordt aangetrokken, zouden de Eindhovenaren bereid zijn te luisteren. Bovendien wil Drommel vooral minuten maken en die garantie zou hij bij RSCA en Gent niet op voorhand hebben.

LEES OOK: 'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Wie vindt u momenteel de beste doelman?

Meest recent

WK WAANZIN! Duivels dwingen verlengingen af na late comeback

De Rode Duivels zijn op het WK 2026 voorlopig door het oog van de naald gekropen. In de 16de finales ...

22
22
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

38
38
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

270
270
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

94
94
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

143
143
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

12
12
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

110
110
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

77
77
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

612
612
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

310
310
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

418
418
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

46
46
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

377
377
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

323
323
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

240
240
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

108
108
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

60
60
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

106
106
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

306
306
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

86
86
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

189
189
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

482
482
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

172
172
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93

Meer sportnieuws