Emotionele Mertens doet boekje open over vertrek bij Napoli

161
Emotionele Mertens doet boekje open over vertrek bij Napoli

Negen seizoenen lang maakte Dries Mertens furore bij Napoli. De Leuvense dribbelkont trapte er zich tot topscoorder aller tijden en werd de laatste jaren bijna in één adem genoemd met Diego Maradona. Maar aan alle mooi sprookjes komen een einde. Mertens verliet Napoli na onenigheden met het bestuur. 

De Rode Duivel speelt sinds deze zomer voor het Turkse Galatasaray, maar gaf in een interview met Supertele toe dat hij nog het zuiden van Italië nog steeds enorm mist. Mertens, vrouwlief Kat Kerckhofs en zijn Ciro werden graag gezien in Napels en de Belg hoopte dan ook nog enkele jaren in Italië te vertoeven. 

"We zullen nog vaak terugkeren naar Napels, want dit is een beetje onze thuis geworden", vertelde Mertens. "Mijn vrouw huilde bij de gedachte dat we ons appartement moesten verlaten, dus het vertrek viel erg zwaar. Maar we besloten dus om het te houden en we gaan proberen er nog zoveel mogelijk tijd door te brengen."

PIJNLIJK AFSCHEID
De Rode Duivel is echter niet te spreken over de manier waarop beide partijen uit mekaar zijn gegaan. Voorzitter De Laurentiis wou Mertens niet tegemoetkomen in de onderhandelingen, waardoor een vertrek de enige optie werd.  "Het had anders kunnen lopen. Napoli had de gesprekken vroeger kunnen opstarten, maar ik hoop dat hier lessen kunnen uit worden getrokken zodat de club nóg groter kan worden. Ik zal altijd de eerste supporter zijn."

"Mia moglie ha pianto quando ha saputo che dovevamo andare via" 😭
Mertens e il legame con Napoli 💙
#Supertele #DAZN pic.twitter.com/vrFwETxZGW


LEES OOK: Kat Kerkhofs zorgt met Mertens voor stevig vuurwerk

Blijft Mertens meer dan één jaar bij Galatasaray?

Meest recent

Anderlecht-publiek kritisch: Vitor Bruno komt met reactie

RSC Anderlecht heeft donderdagavond zijn tweede competitiezege geboekt. Maar thuis tegen de ...

101
101
Antwerp shopt in Ligue 1; Cercle en OHL slaan in extremis toe

Donderdag om middernacht sluit de zomerse transfermarkt ook in België zijn deuren. Een aantal ...

44
44
'Last-minute JPL-deal Bertaccini: plottwist door Anderlecht'

RSC Anderlecht haalde de voorbije dagen een flink lijstje aan aanwinsten in huis en dus moeten op ...

241
241
Exodus bij KRC Genk: Mirisola rondt JPL-transfer af

Het is een razend druk einde van de transferperiode geworden bij KRC Genk. En vlak voor het sluiten ...

91
91
Gentse roes blijft duren: Buffalo's voorbij OHL naar leidersplaats

AA Gent blijft voorlopig uitstekende resultaten voorleggen. De Buffalo's wonnen woensdagavond ook ...

108
108
Met dichtgeknepen billen: Anderlecht nipt voorbij Kortrijk

RSC Anderlecht heeft zich ietwat herpakt na de pandoering op Union SG. In de inhaalwedstrijd tegen ...

151
151
De Bruyne terug in basis? Ploegmaat doet krasse uitspraak

Kevin De Bruyne begon het seizoen als bankzitter bij SSC Napoli. Door de blessure van Scott ...

92
92
Anderlecht slaat tóch nog toe: aanwinst al in tribunes

RSC Anderlecht heeft enkele bijzonder drukke dagen op de transfermarkt achter de rug. Maar vlakken ...

359
359
Witte rook: KRC Genk haalt verloren zoon terug in huis

KRC Genk blijft bijzonder actief tijdens de slotdagen van de mercato. Enkele uren voor het ...

129
129
Opstellingen: Bruno houdt been stijf; Simons grijpt fors in

Donderdagavond worden de twee laatste duels van de derde speeldag afgewerkt. Zo krijgt RSC ...

49
49
‘Courtois bezorgt Van Bommel meteen eerste crisis’

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

627
627
Dé Deadline Day-stunt! Vermeeren heeft grote comeback beet

Antwerp FC heeft voor dé stunt van de Belgische Transferdeadline Day gezorgd. De Great Old ...

248
248
Zorgen voor Van Bommel: transfermiserie voor drie Duivels

In de grootste Europese voetballanden is de transfermarkt sinds dinsdagavond weer achter slot en ...

394
394
Supermercato Anderlecht: Vandenbempt ziet één groot nadeel

Na een spectaculair slotoffensief kan RSC Anderlecht nu al terugblikken op een spectaculaire ...

413
413
Club-fans fronsen wenkbrauwen: Gent haalt slag thuis na rood Cissé

AA Gent won afgelopen zondag met 2-1 van Club Brugge na een redelijk onderhoudende wedstrijd. De ...

604
604
Topcoaches clashen: "Híj́ moet de Ballon d'Or winnen"

Binnen anderhalve maand is het zover, dan wordt in Londen de 70ste Ballon d'Or uitgereikt. Stilaan ...

188
188
Tessa Wullaert zorgt voor bloedheet spektakel: fans smullen

Tessa Wullaert weet als geen ander hoe ze de aandacht kan trekken. De Red Flame heeft een nieuwe ...

109
109
JPL-transfers: Malinwa, Westerlo & Essevee hebben beet

Ook in België sluit de transfermarkt weldra onherroepelijk zijn deuren. Het sein voor heel wat ...

258
258
Vers bloed voor Bruno: nieuwkomers RSCA direct in basis?

De afgelopen weken leek er stilaan sprake van een typeploeg bij RSC Anderlecht, maar de nederlaag ...

503
503
'Opvallende afwezige bij Club Brugge: transfer op til?'

Club Brugge trekt vrijdag naar Lommel, waar het de rug moet zien te rechten na de nederlaag in Gent. ...

892
892
'Wending in transfersoap: Genk shopt bij Anderlecht'

Zowel bij RSC Anderlecht als KRC Genk deed de eigen jeugd de kassa de voorbije maanden alweer stevig ...

819
819
'Club Brugge slaat toe: twee last-minute aanwinsten'

Zowel op inkomend als uitgaand vlak lijkt het huiswerk van Club Brugge al afgerond. Dat betekent ...

1002
1002
'Sibierski drukt stempel: Anderlecht breekt alle records'

In het slot van de mercato valt er plots nog heel wat te beleven bij RSC Anderlecht, dat woensdag de ...

822
822
'Antwerp pakt stevig uit: twee vliegen in één klap'

Traditiegetrouw heeft Antwerp alweer een drukke zomer achter de rug, waarin tot dusver al maar ...

503
503
Coucke scheert hoge toppen met megalomaan nieuw project

Marc Coucke heeft wel vaker laten zien dat hij niet bepaald bang is om groot te dromen. Ook nu duikt ...

90
90

Meer sportnieuws