Emotionele Mertens doet boekje open over vertrek bij Napoli

161 stemmen
Emotionele Mertens doet boekje open over vertrek bij Napoli

Negen seizoenen lang maakte Dries Mertens furore bij Napoli. De Leuvense dribbelkont trapte er zich tot topscoorder aller tijden en werd de laatste jaren bijna in één adem genoemd met Diego Maradona. Maar aan alle mooi sprookjes komen een einde. Mertens verliet Napoli na onenigheden met het bestuur. 

De Rode Duivel speelt sinds deze zomer voor het Turkse Galatasaray, maar gaf in een interview met Supertele toe dat hij nog het zuiden van Italië nog steeds enorm mist. Mertens, vrouwlief Kat Kerckhofs en zijn Ciro werden graag gezien in Napels en de Belg hoopte dan ook nog enkele jaren in Italië te vertoeven. 

"We zullen nog vaak terugkeren naar Napels, want dit is een beetje onze thuis geworden", vertelde Mertens. "Mijn vrouw huilde bij de gedachte dat we ons appartement moesten verlaten, dus het vertrek viel erg zwaar. Maar we besloten dus om het te houden en we gaan proberen er nog zoveel mogelijk tijd door te brengen."

PIJNLIJK AFSCHEID
De Rode Duivel is echter niet te spreken over de manier waarop beide partijen uit mekaar zijn gegaan. Voorzitter De Laurentiis wou Mertens niet tegemoetkomen in de onderhandelingen, waardoor een vertrek de enige optie werd.  "Het had anders kunnen lopen. Napoli had de gesprekken vroeger kunnen opstarten, maar ik hoop dat hier lessen kunnen uit worden getrokken zodat de club nóg groter kan worden. Ik zal altijd de eerste supporter zijn."

"Mia moglie ha pianto quando ha saputo che dovevamo andare via" 😭
Mertens e il legame con Napoli 💙
#Supertele #DAZN pic.twitter.com/vrFwETxZGW


LEES OOK: Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Blijft Mertens meer dan één jaar bij Galatasaray?

Meest recent

'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

18
18
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

73
73
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

78
78
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

41
41
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

77
77
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

282
282
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

464
464
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

73
73
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

221
221
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

406
406
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

237
237
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

147
147
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

345
345
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

379
379
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

159
159
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

428
428
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

100
100
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

338
338
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

375
375
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

525
525
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

169
169
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

269
269
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

192
192
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

976
976
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

224
224

Meer sportnieuws