'Chelsea wil mercato afsluiten met ware transferbom'

192 stemmen
'Chelsea wil mercato afsluiten met ware transferbom'

Chelsea FC heeft een vrij povere start genomen in de Premier League. De Blues verloren afgelopen weekend met 3-0 van Leeds United en blijven zo achter met een tegenvallende 4 op 9. De Amerikaanse eigenaars zouden in het slot van de mercato dan ook nog stevig willen toeslaan.


Onder impuls van de Amerikanen toonde Chelsea zich deze zomer al behoorlijk slagkrachtig op de transfermarkt. Zo werd de geldbuidel opengetrokken voor de komst van Marc Cucurella (Brighton), Raheem Sterling (Manchester City) en Kalidou Koulibaly (SSC Napoli). Daarnaast werd ook aan de langere termijn gedacht met de aankopen van Carney Chukwuemeka (Aston Villa), Cesare Casadei (Internazionale) en Gabriel Slonina (Chicago Fire).

Maar desondanks zijn de Londenaren nog niet voldaan. Zo wil Chelsea nog directe sterkhouder voor de defensie aantrekken. Het vizier is daarvoor op Wesley Fofana gericht, al vraagt Leicester City momenteel nog te veel geld voor de Fransman. En daarnaast zouden de Blues ook nog een aanvallende topaanwinst beogen. Zo meldt The Times dat Rafael Leao nadrukkelijk in beeld is.

MVP SERIE A
De pijlsnelle Portugees werd vorig seizoen verkozen tot 'MVP' in de Serie A en hielp AC Milan aan de landstitel. Maar Leao zou een overgang naar de Premier League wel zien zitten. Milan zou zijn sterspeler echter liefst willen behouden en vraagt dus stevig door, Chelsea hoopt de transfersom dan weer te drukken door andere spelers in de deal op te nemen. Sinds vorig weekend zouden de onderhandelingen al lopen, maar van een akkoord is vooralsnog geen sprake.

LEES OOK: 'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met zijn huidige kern moet Chelsea kampioen kunnen worden ...

Meest recent

‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

13
13
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

8
8
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

14
14
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

136
136
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

91
91
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

64
64
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

76
76
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

121
121
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

362
362
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

120
120
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

120
120
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

172
172
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

213
213
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

216
216
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

67
67
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

170
170
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

295
295
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

404
404
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

85
85
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

545
545
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

82
82
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

468
468
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

659
659
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

259
259
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

312
312

Meer sportnieuws