'Anderlecht steekt tandje bij: drie extra aanwinsten'

583 stemmen
'Anderlecht steekt tandje bij: drie extra aanwinsten'

RSC Anderlecht zette afgelopen week een grote stap naar de Conference League-poules, door met 0-1 te winnen op het veld van Young Boys Bern. Aanstaande donderdag moet de klus dan ook geklaard worden voor eigen volk. Ondertussen is de club nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


Een groot deel van het transferwerk werd begin deze zomer al opgeknapt, maar ook vlak voor het sluiten van de mercato willen de Brusselaars opnieuw toeslaan. Volgens La Dernière Heure zouden er zelfs nog een drietal aanwinsten kunnen bij komen. Zoals geweten mikt RSCA in eerste instantie op een permanente terugkeer van Joshua Zirkzee. Ook Stuttgart heeft zich inmiddels terug aan het front gemeld voor de Nederlandse spits van Bayern München, maar Anderlecht zou niet kansloos zijn. Het feit dat de transferperiode in ons land enkele dagen langer open is, kan in het voordeel van Paars-Wit spelen.

Daarnaast wil Anderlecht ook de verdediging van een extra alternatief voorzien. Met het trio Debast-Hoedt-Delcroix staat de defensie momenteel wel behoorlijk op punt, achter hun zijn de alternatieven redelijk beperkt. Idealiter komt er een linksvoetige verdediger bij die eventueel op de linkerflank kan depanneren indien nodig. Op die manier heeft men ook een extra alternatief om het vertrek van Sergio Gomez naar Manchester City mee op te vangen.

VERVANGER TREBEL
Tot slot beweert LDH dat ook de komst van een controlerende middenvelder niet uitgesloten is nu Adrien Trebel allicht uit is tot begin volgend kalenderjaar. Coach Felice Mazzu heeft momenteel wel al enkele alternatieve opties voor de Fransman, maar bijvoorbeeld Kristoffer Olsson ligt niet in de bovenste schuif bij de trainer. Een directe vervanger van Trebel zou wel enkel volgen indien RSCA zich plaatst voor de poules van de Conference League en dus een bredere kern nodig heeft.

LEES OOK: Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Waar heeft RSCA momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

119
119
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

27
27
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

30
30
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

94
94
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

91
91
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

66
66
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

121
121
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

49
49
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

150
150
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

127
127
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

23
23
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

167
167
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

380
380
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

248
248
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

801
801
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

499
499
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

535
535
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

383
383
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

701
701
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

347
347
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

535
535
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2221
2221
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

192
192

Meer sportnieuws