'Anderlecht steekt tandje bij: drie extra aanwinsten'

door
'Anderlecht steekt tandje bij: drie extra aanwinsten'

RSC Anderlecht zette afgelopen week een grote stap naar de Conference League-poules, door met 0-1 te winnen op het veld van Young Boys Bern. Aanstaande donderdag moet de klus dan ook geklaard worden voor eigen volk. Ondertussen is de club nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


Een groot deel van het transferwerk werd begin deze zomer al opgeknapt, maar ook vlak voor het sluiten van de mercato willen de Brusselaars opnieuw toeslaan. Volgens La Dernière Heure zouden er zelfs nog een drietal aanwinsten kunnen bij komen. Zoals geweten mikt RSCA in eerste instantie op een permanente terugkeer van Joshua Zirkzee. Ook Stuttgart heeft zich inmiddels terug aan het front gemeld voor de Nederlandse spits van Bayern München, maar Anderlecht zou niet kansloos zijn. Het feit dat de transferperiode in ons land enkele dagen langer open is, kan in het voordeel van Paars-Wit spelen.

Daarnaast wil Anderlecht ook de verdediging van een extra alternatief voorzien. Met het trio Debast-Hoedt-Delcroix staat de defensie momenteel wel behoorlijk op punt, achter hun zijn de alternatieven redelijk beperkt. Idealiter komt er een linksvoetige verdediger bij die eventueel op de linkerflank kan depanneren indien nodig. Op die manier heeft men ook een extra alternatief om het vertrek van Sergio Gomez naar Manchester City mee op te vangen.

VERVANGER TREBEL
Tot slot beweert LDH dat ook de komst van een controlerende middenvelder niet uitgesloten is nu Adrien Trebel allicht uit is tot begin volgend kalenderjaar. Coach Felice Mazzu heeft momenteel wel al enkele alternatieve opties voor de Fransman, maar bijvoorbeeld Kristoffer Olsson ligt niet in de bovenste schuif bij de trainer. Een directe vervanger van Trebel zou wel enkel volgen indien RSCA zich plaatst voor de poules van de Conference League en dus een bredere kern nodig heeft.

LEES OOK: Thibo Somers slaat stevig op tafel: grijpt Antwerp in?

Waar heeft RSCA momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Kompany klopt nu ook PSG, ijzersterke Courtois alsnog geveld

Er viel dinsdagavond heel wat te beleven in de Champions League. Vincent Kompany en Bayern ...

12
12
Dapper Union blijft ook in Madrid met lege handen achter

Union is dinsdagavond tegen een derde nederlaag op rij aangelopen in de Champions League. Na de ...

15
15
Courtois verbaast alweer heel Europa

Real Madrid bleef tot dusver nog foutloos in de Champions League, maar dinsdagavond krijgt de ...

23
23
Hayen trainer van absolute grootmacht? "Binnen 2 jaar..."

Club Brugge staat woensdagavond voor een ferme uitdaging in de Champions League. Dan komt met FC ...

37
37
Standard komt met opmerkelijke uitleg voor tirade Wilmots

Er was de voorbije weken heel wat te doen rond Standard. Hun partij tegen Antwerp moest voortijdig ...

27
27
'AA Gent gaat transferstrijd aan met PSV'

AA Gent leek vertrokken te zijn met ruime zeges tegen Standard en Patro, maar werd vorig weekend ...

41
41
Antwerp en Gent krijgen flinke meevallers te horen

Dinsdag boog het Disciplinair Comité zich over enkele controversiële incidenten van ...

104
104
Napoli baalt enorm, Arsenal blijft foutloos doorrazen

Om 18u45 stonden er in de Champions League twee duels op het programma. Napoli ontving Eintracht ...

27
27
Het einde van Ronaldo: CR7 licht tipje van de sluier

Cristiano Ronaldo is 40 jaar en de Portugese aanvaller weet dat het einde nadert. Op zijn leeftijd ...

82
82
Nainggolan 'plaagt' Antwerp: "Zou nog lukken"

Het gaat bijzonder slecht met Royal Antwerp FC. Sportief is de club serieus afgegleden en dat op ...

103
103
Atlético Madrid - Union: Hubert verrast stevig

Union SG speelt vanavond om 21 tegen Atlético Madrid. Een héél zware partij en ...

36
36
Flick en Lewandowski spreken: dit vinden zij van Club Brugge

FC Barcelona komt toch met veel zorgen naar Brugge. De Catalanen hebben de nodige blessures en hun ...

354
354
Dreyer schrijft geschiedenis: MLS compleet gek van de Deen

RSC Anderlecht verkocht Anders Dreyer in januari voor een spotprijsje van amper 5 miljoen euro, wat ...

280
280
Club Brugge opgelet: Hayen reageert op flirt met Celtic

Mocht het op zijn bucketlist staan mag Nicky Hayen woensdag nog een Europese grootmacht afvinken, ...

232
232
AA Gent pleit Dean volledig vrij: "Gevaarlijk precedent"

Vooraf verkeerde AA Gent omwille van het 125-jarig clubbestaan nog in feeststemming, maar na de ...

266
266
Nederland verstomt: Club Brugge plant ‘brutale’ transfer

Club Brugge jaagt op een verrassende naam uit Nederland. Een tiener die dit seizoen doorbreekt in de ...

411
411
'KRC Genk kan cashen: goudhaantje weg in januari?'

KRC Genk deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waarbij de Limburgers ...

675
675
Club-Barcelona: Hayen & Flick maken selecties bekend

Hoogdag in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdagavond gastheer speelt voor niemand minder dan FC ...

114
114
Hasi maakt brokken: Bertaccini out, Vazquez in?

Met zijn rug tegen de muur besloot Besnik Hasi om tegen KV Mechelen vier aanvallers aan de aftrap te ...

608
608
Antwerp & AA Gent binden strijd aan met Bondsparket

Afgelopen weekend was het Halloween, en dus besloten Max Dean en Daam Foulon om nog eens uit te ...

240
240
Hayen verschaft update uit ziekenboeg Club Brugge

In de Champions League krijgt Club Brugge woensdag FC Barcelona over de vloer. In aanloop naar het ...

250
250
Annelien Coorevits breekt taboe: “Passie was er nooit"

Ze vormden jarenlang één van de bekendste koppels van het Vlaamse medialandschap: ...

334
334
Club is klaar: Seys roept oorlogstaal naar Lamine Yamal

Club Brugge kijkt FC Barcelona recht in de ogen namens de Champions League. De gedroomde affiche ...

164
164
Thibo Somers slaat stevig op tafel: grijpt Antwerp in?

Het rommelt ferm bij Royal Antwerp FC. The Great Old ging afgelopen speeldag weer onderuit en Stef ...

379
379
Depay in vieze papieren: Braziliaanse gooit alles op tafel

Memphis Depay verraste vriend en vijand door plotsklaps naar Brazilië te verkassen, maar in ...

67
67

Meer sportnieuws