'Anderlecht steekt tandje bij: drie extra aanwinsten'

583
'Anderlecht steekt tandje bij: drie extra aanwinsten'

RSC Anderlecht zette afgelopen week een grote stap naar de Conference League-poules, door met 0-1 te winnen op het veld van Young Boys Bern. Aanstaande donderdag moet de klus dan ook geklaard worden voor eigen volk. Ondertussen is de club nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


Een groot deel van het transferwerk werd begin deze zomer al opgeknapt, maar ook vlak voor het sluiten van de mercato willen de Brusselaars opnieuw toeslaan. Volgens La Dernière Heure zouden er zelfs nog een drietal aanwinsten kunnen bij komen. Zoals geweten mikt RSCA in eerste instantie op een permanente terugkeer van Joshua Zirkzee. Ook Stuttgart heeft zich inmiddels terug aan het front gemeld voor de Nederlandse spits van Bayern München, maar Anderlecht zou niet kansloos zijn. Het feit dat de transferperiode in ons land enkele dagen langer open is, kan in het voordeel van Paars-Wit spelen.

Daarnaast wil Anderlecht ook de verdediging van een extra alternatief voorzien. Met het trio Debast-Hoedt-Delcroix staat de defensie momenteel wel behoorlijk op punt, achter hun zijn de alternatieven redelijk beperkt. Idealiter komt er een linksvoetige verdediger bij die eventueel op de linkerflank kan depanneren indien nodig. Op die manier heeft men ook een extra alternatief om het vertrek van Sergio Gomez naar Manchester City mee op te vangen.

VERVANGER TREBEL
Tot slot beweert LDH dat ook de komst van een controlerende middenvelder niet uitgesloten is nu Adrien Trebel allicht uit is tot begin volgend kalenderjaar. Coach Felice Mazzu heeft momenteel wel al enkele alternatieve opties voor de Fransman, maar bijvoorbeeld Kristoffer Olsson ligt niet in de bovenste schuif bij de trainer. Een directe vervanger van Trebel zou wel enkel volgen indien RSCA zich plaatst voor de poules van de Conference League en dus een bredere kern nodig heeft.

LEES OOK: Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Waar heeft RSCA momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

14
14
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel bijzonder ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

60
60
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

62
62
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

110
110
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

120
120
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1078
1078
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

264
264
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

233
233
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

239
239
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

78
78
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

202
202
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

214
214
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

92
92
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

75
75
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

31
31
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

122
122
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

315
315
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

197
197
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

452
452
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

376
376
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

154
154
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

176
176
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

268
268
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

246
246

Meer sportnieuws