'Anderlecht steekt tandje bij: drie extra aanwinsten'

583 stemmen
'Anderlecht steekt tandje bij: drie extra aanwinsten'

RSC Anderlecht zette afgelopen week een grote stap naar de Conference League-poules, door met 0-1 te winnen op het veld van Young Boys Bern. Aanstaande donderdag moet de klus dan ook geklaard worden voor eigen volk. Ondertussen is de club nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


Een groot deel van het transferwerk werd begin deze zomer al opgeknapt, maar ook vlak voor het sluiten van de mercato willen de Brusselaars opnieuw toeslaan. Volgens La Dernière Heure zouden er zelfs nog een drietal aanwinsten kunnen bij komen. Zoals geweten mikt RSCA in eerste instantie op een permanente terugkeer van Joshua Zirkzee. Ook Stuttgart heeft zich inmiddels terug aan het front gemeld voor de Nederlandse spits van Bayern München, maar Anderlecht zou niet kansloos zijn. Het feit dat de transferperiode in ons land enkele dagen langer open is, kan in het voordeel van Paars-Wit spelen.

Daarnaast wil Anderlecht ook de verdediging van een extra alternatief voorzien. Met het trio Debast-Hoedt-Delcroix staat de defensie momenteel wel behoorlijk op punt, achter hun zijn de alternatieven redelijk beperkt. Idealiter komt er een linksvoetige verdediger bij die eventueel op de linkerflank kan depanneren indien nodig. Op die manier heeft men ook een extra alternatief om het vertrek van Sergio Gomez naar Manchester City mee op te vangen.

VERVANGER TREBEL
Tot slot beweert LDH dat ook de komst van een controlerende middenvelder niet uitgesloten is nu Adrien Trebel allicht uit is tot begin volgend kalenderjaar. Coach Felice Mazzu heeft momenteel wel al enkele alternatieve opties voor de Fransman, maar bijvoorbeeld Kristoffer Olsson ligt niet in de bovenste schuif bij de trainer. Een directe vervanger van Trebel zou wel enkel volgen indien RSCA zich plaatst voor de poules van de Conference League en dus een bredere kern nodig heeft.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

Waar heeft RSCA momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

19
19
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

23
23
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

58
58
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

93
93
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

67
67
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

95
95
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

396
396
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

223
223
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

67
67
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

381
381
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

128
128
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

768
768
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

120
120
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

109
109
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

89
89
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

209
209
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

392
392
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

358
358
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

584
584
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1035
1035
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

228
228

Meer sportnieuws