Casemiro neemt in tranen afscheid van Real Madrid

door
Casemiro neemt in tranen afscheid van Real Madrid

Real Madrid liet zaterdagavond geen steek vallen tegen Celta Vigo, ondanks dat Carlo Ancelotti niet op een paar sterkhouders kon rekenen. Zo moest de trainer het stellen zonder onder meer Casemiro, want de Braziliaan bleef aan de kant in afwachting van zijn transfer naar Manchester United. Dat had een dag eerder al een princiepsakkkoord aangekondigd.


Begin deze week zal de overgang helemaal afgerond worden. Casemiro nam maandag alvast uitgebreid afscheid van Real Madrid op een persconferentie die speciaal voor hem belegd werd. Hij poseerde er met alle trofeeën die hij gewonnen heeft in zijn periode bij de club en nam ook het woord. Daarbij slaagde de 30-jarige er niet in om het droog te houden.

"Ik heb hier veel prijzen gewonnen, maar de grootste prijs was dat ik hier elke dag mocht komen trainen", verklaarde hij onder meer tussen de snikken door. "Ik dank God voor al die trofeeën, maar ik kreeg ook hulp van mijn vrouw. Ik wil ook de voorzitter en mijn ploegmaats bedanken. Zonder jullie zou dit niet mogelijk geweest zijn. Ik moet ook twee namen speciaal vermelden: Modric en Kroos. Het was een plezier om met hen te voetballen."

EINDE CYCLUS
Daarna volgde ook nog een vragenronde, waarop Casemiro wat meer uitleg gaf bij zijn beweegredenen. "Ik had het gevoel dat mijn cylus hier ten einde liep", verklaarde hij. "Ik wilde een nieuwe uitdaging in een nieuwe competitie, een andere cultuur leren kennen. Ik heb altijd al in de Premier League willen spelen. Ik wil Manchester United helpen zoals ik Real Madrid ook geholpen heb."

Casemiro was maar liefst 9,5 jaar aan de slag bij Real Madrid, dat hem in januari 2013 overnam van São Paulo. Na een halfjaar in de B-ploeg werd hij doorgeschoven naar de A-kern, maar daar bleek doorbreken moeilijk. Na een jaar werd hij uitgeleend aan FC Porto en daarna groeide hij wel uit tot een sleutelspeler. Het leverde Casemiro drie titels, een beker, vijf keer de Champions League en drie keer het WK voor clubteams op.


LEES OOK: Fans geloven ogen niet met Courtois: “Het einde is nabij”

🔥 Wat iedereen nu leest

Het gaat nu heel snel: droevig nieuws over Johan Boskamp
Het gaat nu heel snel: droevig nieuws over Johan Boskamp
Celine Van Ouytsel na relatiebom: 'Wat met Ward Lemmelijn?'
Celine Van Ouytsel na relatiebom: 'Wat met Ward Lemmelijn?'

Zal Real Madrid hem kunnen vervangen?

Meest recent

'Club Brugge heeft volgende transferslag al klaarstaan'

Club Brugge ging dinsdagavond met 1-3 winnen op het veld van Rangers en zette daarmee een enorme ...

28
28
Patrick Goots opent nieuw hoofdstuk dat niemand zag aankomen

Patrick Goots stond altijd bekend als een 'goalgetter pur sang'. De aanvaller maakte bij ...

10
10
Voormalig RWDM-voorzitter Vermeersch is overleden

De voorbije jaren beleefden een aantal Belgische traditieclubs turbulente tijden. Bij RWDM Brussels ...

0
0
René Van der Gijp haalt verwoestend uit naar Van Basten

Het nieuwe voetbalseizoen is nog maar net begonnen, maar de talkshows draaien alweer op volle ...

21
21
Hasi schat Europese kansen Anderlecht in: "Zou stunt zijn"

Club Brugge heeft dinsdagavond al een grote stap gezet richting de league phase van de Champions ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil ex-speler Antwerp, Duivels naar Spanje'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

105
105
De Condé onthult erg verrassend transfernieuws Tolu

Het transferhuiswerk van KRC Genk is nog niet af. Met Tolu Arokodare verwacht de club nog een ...

222
222
“Lekker voor hem” - Degryse kijkt ogen uit bij Club Brugge

Club Brugge maakte in de voorrondes van de Champions League veel indruk op het veld van Rangers. ...

269
269
Lukaku doorbreekt stilte na gigantische mokerslag

Romelu Lukaku (32) was afgelopen seizoen onmisbaar voor Antonio Conte en de Rode Duivel pakte met ...

143
143
Spileers na glansrol: “Goal komt helemaal op zijn rekening”

Club Brugge kende een ongelooflijke start tegen Rangers namens de voorrondes van de Champions ...

192
192
KRC Genk vist pijnlijk naast toptarget: “Tot twee keer toe”

KRC Genk is op de zomermercato naarstig op zoek naar versterkingen. De Limburgse club moet nog ...

215
215
Ongezien drama Frigan paar dagen na droomtransfer

Matija Frigan speelde de afgelopen seizoenen bij Westerlo. De Kroaat werd voor bijna 6 miljoen euro ...

61
61
Zware opdoffer Club Brugge na euforie? Vermant reageert

Romeo Vermant is volledig aan het ontploffen bij Club Brugge. Even zag het naar uit dat de aanvaller ...

718
718
Ruben Van Gucht stapt in strijd die niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht domineert nu al enkele jaren de 'gespecialiseerde pers'. De Sporza-journalist maakte ...

51
51
Hasi met de handen in het haar vlak voor AEK Athene

RSC Anderlecht neemt het in de voorrondes van de Conference League op tegen AEK Athene, geen ...

446
446
Fans geloven ogen niet met Courtois: “Het einde is nabij”

De meeste grote Europese competities zijn weer van start gegaan. Ook La Liga is er aan begonnen en ...

137
137
Zege in Glasgow overschaduwd: drie Bruggelingen falen

Dankzij een klinkende 1-3 zege op het veld van Rangers staat Club Brugge met één been ...

1347
1347
Het gaat nu heel snel: droevig nieuws over Johan Boskamp

Jan Boskamp heeft een verleden als speler en trainer in België, maar als analist was de ...

792
792
'Kassa rinkelt: Sporting Charleroi ruikt monsterdeal'

Sporting Charleroi kent een zeer drukke zomermercato. Trainer Rik De Mil kreeg er wat versterking ...

84
84
Glasgow in shock: zo reageert buitenlandse pers over Club

Club Brugge waande zich dinsdag in een speeltuin in Ibrox Stadium, waar het met een 1-3 zege tegen ...

1034
1034
'Jackpot voor Genk: exit Tolu in stroomversnelling'

KRC Genk hoopt donderdag tegen Lech Poznan een eerste stap te zetten richting de competitiefase van ...

1055
1055
Waarom heel Europa wakker moet liggen van Club Brugge

Club Brugge is niet langer een outsider is die hoopt op een stunt in de Champions League, maar een ...

1149
1149
Hayen kritisch na galamatch Club: "Denk aan Salzburg..."

Met een 1-3 zege in Glasgow zette Club Brugge dinsdag een grote stap richting de lucratieve League ...

197
197
Voormalige Anderlecht-spits verrast met comebackdroom

Een voormalig publiekslieveling van Anderlecht denkt luidop aan een terugkeer. Niet op het veld, ...

436
436
'Stevige klap voor Lammens én Antwerp'

Senne Lammens leek op weg naar Manchester United, maar zit vast door de situatie rond Onana. Zolang ...

566
566

Meer sportnieuws