'Kompany zet alweer zinnen op smaakmaker uit JPL'

door
'Kompany zet alweer zinnen op smaakmaker uit JPL'

Vincent Kompany krijgt de trein bij Burnley vooralsnog moeilijk op de rails. Hij debuteerde nog met een zege, maar intussen heeft zijn ploeg al een reeks neergezet van vier wedstrijden zonder zege. Na de drie op twaalf is Burnley weggezakt naar de buik van het klassement en dus lijkt extra versterking wel nog welkom. Het hoeft niet te verbazen dat Kompany daarvoor opnieuw denkt aan een speler die in België naam maakte.


De ex-trainer van Anderlecht haalde deze zomer al Josh Cullen (Anderlecht), Samuel Bastien (Standard), Vitinho (Cercle Brugge) en Manuel Benson (Antwerp) binnen en zij komen straks mogelijk nog een bekende naam tegen. Zowel Sacha Tavolieri als L'Equipe stellen namelijk dat hij van Georges Mikautadze zijn absolute prioriteit voor het slot van de mercato gemaakt heeft.

De 21-jarige spits maakte de voorbije seizoenen furore bij Seraing. Daar kroonde hij zich in het seizoen 2020/21 met met 22 goals in 23 matchen tot topschutter van 1B en vorig seizoen deed hij het ook in de Jupiler Pro League aardig met tien competitiegoals, terwijl hij ook nog eens vier keer in de beker wist te scoren. Moederclub FC Metz haalde hem daarom deze zomer terug en daar nam hij ook al een blitzstart met twee goals en drie assists in de eerste vier matchen in de Ligue 2.

BOD GEWEIGERD
Burnley zou zelfs al een bod van 2,5 miljoen euro neergelegd hebben, maar dat zou Metz geweigerd hebben. De Franse club ontkent dat wel. Zij willen de Georgische international absoluut niet laten vertrekken, maar Kompany is een fan en zou van plan zijn om de komende dagen nog door te drukken. Een verhoogd bod lijkt dus niet uit te sluiten.


Zou Mikautadze een versterking zijn voor Kompany?

Meest recent

'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

12
12
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

5
5
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

30
30
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

185
185
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

143
143
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

166
166
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

135
135
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

136
136
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

239
239
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

154
154
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

130
130
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

346
346
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

587
587
WK-selectie Rode Duivels: Raes schrijft één naam al af

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

389
389
'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Hoewel hij zijn zinnen had gezet op een verhuis naar Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er ...

231
231
België-Liechtenstein: Garcia grijpt stevig in met basiself

Behoudens een monumentale verrassing, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

342
342
'Over & out: dure flop pakt koffers bij Anderlecht'

Achter de schermen blijkt Olivier Renard al druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande ...

503
503
WK-kwalificaties: doelpuntenkermis doorheen Europa

Tegen het bescheiden Liechtenstein moeten de Rode Duivels zich dinsdag zien te verzekeren van een ...

77
77
Garcia doet boekje open over 'conflict' met Mannaert

Naar eigen zeggen is er geen haar op zijn hoofd die eraan twijfelt dat het WK-ticket dinsdag tegen ...

309
309
KRC Genk pakt uit met record: kaap van 100 miljoen bereikt

Extra trofeeën in de prijzenkast leverde het de voorbije jaren niet meer op, maar de stabiele ...

130
130
Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Marc Coucke is een naam die ondertussen klinkt als een klok in heel België. De man maakte ...

697
697
'Afscheid Deschamps: Frankrijk krijgt nieuwe topbondscoach'

Frankrijk trekt komende zomer opnieuw als één van de favorieten voor de eindzege naar ...

158
158
'Eén Duivel teleurgesteld door aanvoerdersrol Vanaken'

Indien Youri Tielemans dinsdagavond andermaal niet start, wordt het uitkijken naar wie dit keer de ...

915
915
'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om Christos Tzolis nog een jaartje aan boord te ...

829
829
Lijdensweg Lavia: opzienbarende transferonthulling duikt op

De Rode Duivels kunnen ook tijdens de huidige interland-periode geen beroep doen op Roméo ...

261
261

Meer sportnieuws