'Kompany zet alweer zinnen op smaakmaker uit JPL'

143 stemmen
'Kompany zet alweer zinnen op smaakmaker uit JPL'

Vincent Kompany krijgt de trein bij Burnley vooralsnog moeilijk op de rails. Hij debuteerde nog met een zege, maar intussen heeft zijn ploeg al een reeks neergezet van vier wedstrijden zonder zege. Na de drie op twaalf is Burnley weggezakt naar de buik van het klassement en dus lijkt extra versterking wel nog welkom. Het hoeft niet te verbazen dat Kompany daarvoor opnieuw denkt aan een speler die in België naam maakte.


De ex-trainer van Anderlecht haalde deze zomer al Josh Cullen (Anderlecht), Samuel Bastien (Standard), Vitinho (Cercle Brugge) en Manuel Benson (Antwerp) binnen en zij komen straks mogelijk nog een bekende naam tegen. Zowel Sacha Tavolieri als L'Equipe stellen namelijk dat hij van Georges Mikautadze zijn absolute prioriteit voor het slot van de mercato gemaakt heeft.

De 21-jarige spits maakte de voorbije seizoenen furore bij Seraing. Daar kroonde hij zich in het seizoen 2020/21 met met 22 goals in 23 matchen tot topschutter van 1B en vorig seizoen deed hij het ook in de Jupiler Pro League aardig met tien competitiegoals, terwijl hij ook nog eens vier keer in de beker wist te scoren. Moederclub FC Metz haalde hem daarom deze zomer terug en daar nam hij ook al een blitzstart met twee goals en drie assists in de eerste vier matchen in de Ligue 2.

BOD GEWEIGERD
Burnley zou zelfs al een bod van 2,5 miljoen euro neergelegd hebben, maar dat zou Metz geweigerd hebben. De Franse club ontkent dat wel. Zij willen de Georgische international absoluut niet laten vertrekken, maar Kompany is een fan en zou van plan zijn om de komende dagen nog door te drukken. Een verhoogd bod lijkt dus niet uit te sluiten.


Zou Mikautadze een versterking zijn voor Kompany?

Meest recent

Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

20
20
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

16
16
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

23
23
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

151
151
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

59
59
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

110
110
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

314
314
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

90
90
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

255
255
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

389
389
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

243
243
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

732
732
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

361
361
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

275
275
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

285
285
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

74
74
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

557
557
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

94
94
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

291
291
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

273
273
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

334
334
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1284
1284
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

579
579
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

188
188
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

106
106

Meer sportnieuws