Indrukwekkend OHL heeft eerste doel al binnen

110
Indrukwekkend OHL heeft eerste doel al binnen

Na vijf speeldagen heeft een aantal ploegen al flink indruk gemaakt in de Jupiler Pro League. En daar mag Oud-Heverlee Leuven zeker bij gerekend worden. De ploeg van coach Marc Brys laat bij momenten uitstekend voetbal zien en kan pronken met een knappe 9 op 15.


OHL beëindigde het voorbije seizoen op een grijze elfde plaats in het klassement. Om in de huidige jaargang een nieuwe stap te zetten, werden deze zomer dan ook verschillende gerichte aanwinsten aangetrokken. En die aanpak rendeerde. Zo wisten de Vlaams-Brabanders al te winnen van Standard, Westerlo en KV Kortrijk. Daarnaast werd verloren van Antwerp en Club Brugge, maar dat zijn niet toevallig de twee grote titelfavorieten.

Ewoud Pletinckx, die werd overgenomen van Zulte Waregem, is dan ook behoorlijk tevreden over de start van het nieuwe seizoen. Zo is het eerste doel al binnen. "9 op 15 was het doel vooraf. We verliezen twee keer tegen Antwerp en Club Brugge, wat op zich logisch is, maar toch waren we ook na die wedstrijden niet tevreden en dachten we dat er mogelijkheden lagen. Maar al bij al mogen we terugkijken op een geslaagde start van de competitie", vertelt de verdediger op de clubwebstek.

GOEDE ORGANISATIE
Zondag haalde OHL het ook met 1-3 van Standard. En op Sclessin bleek andermaal dat de organisatie erg goed is. Zelfs na de rode kaart voor Nachon Nsingi, konden de Leuvenaars goed stand houden. “Door het wedstrijdverloop was het vooral belangrijk om in de tweede helft de organisatie goed te houden en niks weg te geven. Wat ook vrij goed gelukt is. Af en toe konden we er op de counter nog eens uitkomen met onze snelle jongens vooraan die dan het verschil kunnen maken."

LEES OOK: Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

OHL doet dit seizoen mee voor de Play-Offs ...

Meest recent

De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

5
5
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

21
21
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

28
28
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

18
18
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

22
22
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

36
36
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

43
43
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

232
232
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

50
50
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

43
43
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

103
103
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

77
77
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

129
129
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

164
164
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

57
57
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

63
63
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

344
344
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

861
861
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

95
95
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

29
29
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

185
185
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

86
86
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

177
177
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

218
218
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

431
431

Meer sportnieuws