Indrukwekkend OHL heeft eerste doel al binnen

110
Indrukwekkend OHL heeft eerste doel al binnen

Na vijf speeldagen heeft een aantal ploegen al flink indruk gemaakt in de Jupiler Pro League. En daar mag Oud-Heverlee Leuven zeker bij gerekend worden. De ploeg van coach Marc Brys laat bij momenten uitstekend voetbal zien en kan pronken met een knappe 9 op 15.


OHL beëindigde het voorbije seizoen op een grijze elfde plaats in het klassement. Om in de huidige jaargang een nieuwe stap te zetten, werden deze zomer dan ook verschillende gerichte aanwinsten aangetrokken. En die aanpak rendeerde. Zo wisten de Vlaams-Brabanders al te winnen van Standard, Westerlo en KV Kortrijk. Daarnaast werd verloren van Antwerp en Club Brugge, maar dat zijn niet toevallig de twee grote titelfavorieten.

Ewoud Pletinckx, die werd overgenomen van Zulte Waregem, is dan ook behoorlijk tevreden over de start van het nieuwe seizoen. Zo is het eerste doel al binnen. "9 op 15 was het doel vooraf. We verliezen twee keer tegen Antwerp en Club Brugge, wat op zich logisch is, maar toch waren we ook na die wedstrijden niet tevreden en dachten we dat er mogelijkheden lagen. Maar al bij al mogen we terugkijken op een geslaagde start van de competitie", vertelt de verdediger op de clubwebstek.

GOEDE ORGANISATIE
Zondag haalde OHL het ook met 1-3 van Standard. En op Sclessin bleek andermaal dat de organisatie erg goed is. Zelfs na de rode kaart voor Nachon Nsingi, konden de Leuvenaars goed stand houden. “Door het wedstrijdverloop was het vooral belangrijk om in de tweede helft de organisatie goed te houden en niks weg te geven. Wat ook vrij goed gelukt is. Af en toe konden we er op de counter nog eens uitkomen met onze snelle jongens vooraan die dan het verschil kunnen maken."

LEES OOK: Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

OHL doet dit seizoen mee voor de Play-Offs ...

Meest recent

‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

33
33
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

93
93
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

22
22
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

51
51
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

64
64
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

148
148
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

58
58
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

196
196
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

267
267
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

41
41
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

361
361
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

284
284
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

107
107
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

177
177
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

25
25
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

72
72
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

47
47
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

113
113
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

107
107
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

39
39
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

33
33
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

521
521
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

86
86

Meer sportnieuws