Indrukwekkend OHL heeft eerste doel al binnen

110 stemmen
Indrukwekkend OHL heeft eerste doel al binnen

Na vijf speeldagen heeft een aantal ploegen al flink indruk gemaakt in de Jupiler Pro League. En daar mag Oud-Heverlee Leuven zeker bij gerekend worden. De ploeg van coach Marc Brys laat bij momenten uitstekend voetbal zien en kan pronken met een knappe 9 op 15.


OHL beëindigde het voorbije seizoen op een grijze elfde plaats in het klassement. Om in de huidige jaargang een nieuwe stap te zetten, werden deze zomer dan ook verschillende gerichte aanwinsten aangetrokken. En die aanpak rendeerde. Zo wisten de Vlaams-Brabanders al te winnen van Standard, Westerlo en KV Kortrijk. Daarnaast werd verloren van Antwerp en Club Brugge, maar dat zijn niet toevallig de twee grote titelfavorieten.

Ewoud Pletinckx, die werd overgenomen van Zulte Waregem, is dan ook behoorlijk tevreden over de start van het nieuwe seizoen. Zo is het eerste doel al binnen. "9 op 15 was het doel vooraf. We verliezen twee keer tegen Antwerp en Club Brugge, wat op zich logisch is, maar toch waren we ook na die wedstrijden niet tevreden en dachten we dat er mogelijkheden lagen. Maar al bij al mogen we terugkijken op een geslaagde start van de competitie", vertelt de verdediger op de clubwebstek.

GOEDE ORGANISATIE
Zondag haalde OHL het ook met 1-3 van Standard. En op Sclessin bleek andermaal dat de organisatie erg goed is. Zelfs na de rode kaart voor Nachon Nsingi, konden de Leuvenaars goed stand houden. “Door het wedstrijdverloop was het vooral belangrijk om in de tweede helft de organisatie goed te houden en niks weg te geven. Wat ook vrij goed gelukt is. Af en toe konden we er op de counter nog eens uitkomen met onze snelle jongens vooraan die dan het verschil kunnen maken."

LEES OOK: AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

OHL doet dit seizoen mee voor de Play-Offs ...

Meest recent

Garcia slikt bittere pil: Doku out versus Nieuw-Zeeland?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

56
56
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

252
252
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

425
425
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

231
231
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

86
86
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

32
32
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

71
71
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

355
355
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

46
46
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

422
422
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

637
637
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

117
117
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

99
99
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

294
294
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

122
122
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

44
44
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

91
91
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

200
200
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

38
38
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

218
218
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

49
49
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

415
415
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

536
536
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

427
427

Meer sportnieuws