'Club Brugge brengt bod uit op JPL-smaakmaker'

door
'Club Brugge brengt bod uit op JPL-smaakmaker'

CEO Vincent Mannaert zal de komende twee weken tijd tekort komen bij Club Brugge. Op zijn bureau liggen immers nog enkele hete uitgaande dossiers, niet in het minst dat van Hans Vanaken. Daarnaast wil de landskampioen zichzelf nog gevoelig versterken voor het sluiten van de transfermarkt.


Club, en bij uitbreiding alle Belgische ploegen, hebben wel één groot voordeel. In ons land sluit de mercato deze zomer pas zijn deuren op 6 september. En vermits de transferperiode in de meeste landen al op 1 september gedaan is, kunnen in de slotdagen ongetwijfeld nog enkele koopjes gedaan worden. Maar erg lang kan Blauw-Zwart ook niet meer wachten. Zo is er nood aan versterking op meerdere posities.

Voor de defensie is met Dedryck Boyata alvast extra ervaring onderweg. Maar het is niet uitgesloten dat Club naast de Rode Duivel nog een verdediger haalt. Daarnaast azen de Bruggelingen al een tijdje op een extra (target)spits. En ook op het middenveld wil men nog wat kwaliteit aan de selectie toevoegen. Het was al de bedoeling om een potentiële sterkhouder à la Sander Berge of Nicolas Raskin aan te trekken. En mogelijk moet daar dus ook nog een vervanger voor Vanaken bij komen.

UITBLINKER OHL
Blauw-Zwart volgt dan ook verschillende pistes en kijkt daarvoor ook in eigen land. Zo meldt Het Nieuwsblad dat de landskampioen een oogje heeft laten vallen op Mathieu Maertens. De 27-jarige is sinds deze zomer aanvoerder bij OH Leuven en begon daar sterk aan het seizoen. Zo was hij zondag nog één van de uitblinkers tegen Standard (1-3-zege). Club zou ook al een eerste bod hebben uitgebracht, maar OHL zou hem liever behouden. Afwachten dus of het alsnog tot een doorbraak komt.

LEES OOK: Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

Maertens zou een goede aanwinst zijn voor Club ...

Meest recent

Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

8
8
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

103
103
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

62
62
'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

112
112
Bayern verbluft Europa: straffe woorden voor Kompany

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

328
328
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

36
36
Anderlecht door met Taravel: dit drietal profiteert het meest

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

364
364
‘Paniek bij Bayern: pakt Kompany snel zijn koffers?’

Vincent Kompany zit stevig in het zadel bij Bayern, en zijn contract werd zelfs verlengd tot 2029. ...

216
216
Te weinig smeerlap? Smets spreekt duidelijke taal

KRC Genk beleeft een vreemd seizoen. In de Europa League presteert het wel uitstekend en staat het ...

60
60
Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Een jaar of vijftien geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar die hoge ...

70
70
Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

161
161
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

153
153
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

114
114
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

465
465
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

36
36
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

189
189
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

316
316
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

34
34
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

56
56
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

40
40
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

308
308
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

318
318
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

164
164
Nieuwe tegenstander Rode Duivels: Iran haakt af voor WK

De voorbije dagen escaleerde het conflict tussen enerzijds de Verenigde Staten en Israël en ...

280
280
Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

101
101

Meer sportnieuws