'Club Brugge brengt bod uit op JPL-smaakmaker'

door
'Club Brugge brengt bod uit op JPL-smaakmaker'

CEO Vincent Mannaert zal de komende twee weken tijd tekort komen bij Club Brugge. Op zijn bureau liggen immers nog enkele hete uitgaande dossiers, niet in het minst dat van Hans Vanaken. Daarnaast wil de landskampioen zichzelf nog gevoelig versterken voor het sluiten van de transfermarkt.


Club, en bij uitbreiding alle Belgische ploegen, hebben wel één groot voordeel. In ons land sluit de mercato deze zomer pas zijn deuren op 6 september. En vermits de transferperiode in de meeste landen al op 1 september gedaan is, kunnen in de slotdagen ongetwijfeld nog enkele koopjes gedaan worden. Maar erg lang kan Blauw-Zwart ook niet meer wachten. Zo is er nood aan versterking op meerdere posities.

Voor de defensie is met Dedryck Boyata alvast extra ervaring onderweg. Maar het is niet uitgesloten dat Club naast de Rode Duivel nog een verdediger haalt. Daarnaast azen de Bruggelingen al een tijdje op een extra (target)spits. En ook op het middenveld wil men nog wat kwaliteit aan de selectie toevoegen. Het was al de bedoeling om een potentiële sterkhouder à la Sander Berge of Nicolas Raskin aan te trekken. En mogelijk moet daar dus ook nog een vervanger voor Vanaken bij komen.

UITBLINKER OHL
Blauw-Zwart volgt dan ook verschillende pistes en kijkt daarvoor ook in eigen land. Zo meldt Het Nieuwsblad dat de landskampioen een oogje heeft laten vallen op Mathieu Maertens. De 27-jarige is sinds deze zomer aanvoerder bij OH Leuven en begon daar sterk aan het seizoen. Zo was hij zondag nog één van de uitblinkers tegen Standard (1-3-zege). Club zou ook al een eerste bod hebben uitgebracht, maar OHL zou hem liever behouden. Afwachten dus of het alsnog tot een doorbraak komt.

LEES OOK: OHL kansloos: Arsenal verpulvert hoop op nieuw CL-sprookje

Maertens zou een goede aanwinst zijn voor Club ...

Meest recent

'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

24
24
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

109
109
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

79
79
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

131
131
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

164
164
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

61
61
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

125
125
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

160
160
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

208
208
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

421
421
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

90
90
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

209
209
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

402
402
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

248
248
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

218
218
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

505
505
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

389
389
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

104
104
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

194
194
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

281
281
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

152
152
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

119
119
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

502
502
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

204
204

Meer sportnieuws