'Club Brugge brengt bod uit op JPL-smaakmaker'

door
'Club Brugge brengt bod uit op JPL-smaakmaker'

CEO Vincent Mannaert zal de komende twee weken tijd tekort komen bij Club Brugge. Op zijn bureau liggen immers nog enkele hete uitgaande dossiers, niet in het minst dat van Hans Vanaken. Daarnaast wil de landskampioen zichzelf nog gevoelig versterken voor het sluiten van de transfermarkt.


Club, en bij uitbreiding alle Belgische ploegen, hebben wel één groot voordeel. In ons land sluit de mercato deze zomer pas zijn deuren op 6 september. En vermits de transferperiode in de meeste landen al op 1 september gedaan is, kunnen in de slotdagen ongetwijfeld nog enkele koopjes gedaan worden. Maar erg lang kan Blauw-Zwart ook niet meer wachten. Zo is er nood aan versterking op meerdere posities.

Voor de defensie is met Dedryck Boyata alvast extra ervaring onderweg. Maar het is niet uitgesloten dat Club naast de Rode Duivel nog een verdediger haalt. Daarnaast azen de Bruggelingen al een tijdje op een extra (target)spits. En ook op het middenveld wil men nog wat kwaliteit aan de selectie toevoegen. Het was al de bedoeling om een potentiële sterkhouder à la Sander Berge of Nicolas Raskin aan te trekken. En mogelijk moet daar dus ook nog een vervanger voor Vanaken bij komen.

UITBLINKER OHL
Blauw-Zwart volgt dan ook verschillende pistes en kijkt daarvoor ook in eigen land. Zo meldt Het Nieuwsblad dat de landskampioen een oogje heeft laten vallen op Mathieu Maertens. De 27-jarige is sinds deze zomer aanvoerder bij OH Leuven en begon daar sterk aan het seizoen. Zo was hij zondag nog één van de uitblinkers tegen Standard (1-3-zege). Club zou ook al een eerste bod hebben uitgebracht, maar OHL zou hem liever behouden. Afwachten dus of het alsnog tot een doorbraak komt.

LEES OOK: ‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Maertens zou een goede aanwinst zijn voor Club ...

Meest recent

Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

51
51
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

153
153
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

150
150
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

58
58
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

70
70
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

320
320
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

283
283
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

443
443
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

490
490
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

223
223
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

760
760
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

454
454
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

124
124
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

252
252
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

192
192
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

136
136
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

116
116
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

268
268
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

168
168
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

615
615
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

311
311
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

98
98
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

505
505
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

130
130
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

521
521

Meer sportnieuws