'Club Brugge brengt bod uit op JPL-smaakmaker'

door
'Club Brugge brengt bod uit op JPL-smaakmaker'

CEO Vincent Mannaert zal de komende twee weken tijd tekort komen bij Club Brugge. Op zijn bureau liggen immers nog enkele hete uitgaande dossiers, niet in het minst dat van Hans Vanaken. Daarnaast wil de landskampioen zichzelf nog gevoelig versterken voor het sluiten van de transfermarkt.


Club, en bij uitbreiding alle Belgische ploegen, hebben wel één groot voordeel. In ons land sluit de mercato deze zomer pas zijn deuren op 6 september. En vermits de transferperiode in de meeste landen al op 1 september gedaan is, kunnen in de slotdagen ongetwijfeld nog enkele koopjes gedaan worden. Maar erg lang kan Blauw-Zwart ook niet meer wachten. Zo is er nood aan versterking op meerdere posities.

Voor de defensie is met Dedryck Boyata alvast extra ervaring onderweg. Maar het is niet uitgesloten dat Club naast de Rode Duivel nog een verdediger haalt. Daarnaast azen de Bruggelingen al een tijdje op een extra (target)spits. En ook op het middenveld wil men nog wat kwaliteit aan de selectie toevoegen. Het was al de bedoeling om een potentiële sterkhouder à la Sander Berge of Nicolas Raskin aan te trekken. En mogelijk moet daar dus ook nog een vervanger voor Vanaken bij komen.

UITBLINKER OHL
Blauw-Zwart volgt dan ook verschillende pistes en kijkt daarvoor ook in eigen land. Zo meldt Het Nieuwsblad dat de landskampioen een oogje heeft laten vallen op Mathieu Maertens. De 27-jarige is sinds deze zomer aanvoerder bij OH Leuven en begon daar sterk aan het seizoen. Zo was hij zondag nog één van de uitblinkers tegen Standard (1-3-zege). Club zou ook al een eerste bod hebben uitgebracht, maar OHL zou hem liever behouden. Afwachten dus of het alsnog tot een doorbraak komt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

Maertens zou een goede aanwinst zijn voor Club ...

Meest recent

België botst op Mexico: Lukebakio wist drama voor rust uit

De Rode Duivels zijn er niet in geslaagd hun Amerikaanse trip af te sluiten met een perfect rapport. ...

17
17
Nieuw Italiaans fiasco zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

49
49
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

129
129
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

67
67
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

63
63
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

112
112
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

164
164
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

85
85
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

76
76
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

84
84
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

559
559
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

30
30
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

67
67
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

182
182
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

204
204
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

64
64
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

79
79
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

254
254
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

209
209
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

72
72
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

308
308
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

503
503
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

212
212
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

178
178
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

604
604

Meer sportnieuws