'Club Brugge brengt bod uit op JPL-smaakmaker'

1048 stemmen
'Club Brugge brengt bod uit op JPL-smaakmaker'

CEO Vincent Mannaert zal de komende twee weken tijd tekort komen bij Club Brugge. Op zijn bureau liggen immers nog enkele hete uitgaande dossiers, niet in het minst dat van Hans Vanaken. Daarnaast wil de landskampioen zichzelf nog gevoelig versterken voor het sluiten van de transfermarkt.


Club, en bij uitbreiding alle Belgische ploegen, hebben wel één groot voordeel. In ons land sluit de mercato deze zomer pas zijn deuren op 6 september. En vermits de transferperiode in de meeste landen al op 1 september gedaan is, kunnen in de slotdagen ongetwijfeld nog enkele koopjes gedaan worden. Maar erg lang kan Blauw-Zwart ook niet meer wachten. Zo is er nood aan versterking op meerdere posities.

Voor de defensie is met Dedryck Boyata alvast extra ervaring onderweg. Maar het is niet uitgesloten dat Club naast de Rode Duivel nog een verdediger haalt. Daarnaast azen de Bruggelingen al een tijdje op een extra (target)spits. En ook op het middenveld wil men nog wat kwaliteit aan de selectie toevoegen. Het was al de bedoeling om een potentiële sterkhouder à la Sander Berge of Nicolas Raskin aan te trekken. En mogelijk moet daar dus ook nog een vervanger voor Vanaken bij komen.

UITBLINKER OHL
Blauw-Zwart volgt dan ook verschillende pistes en kijkt daarvoor ook in eigen land. Zo meldt Het Nieuwsblad dat de landskampioen een oogje heeft laten vallen op Mathieu Maertens. De 27-jarige is sinds deze zomer aanvoerder bij OH Leuven en begon daar sterk aan het seizoen. Zo was hij zondag nog één van de uitblinkers tegen Standard (1-3-zege). Club zou ook al een eerste bod hebben uitgebracht, maar OHL zou hem liever behouden. Afwachten dus of het alsnog tot een doorbraak komt.

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Maertens zou een goede aanwinst zijn voor Club ...

Meest recent

Met déze Google-tip krijg je veel beter voetbalnieuws

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

115
115
Eregast Lukaku reageert vlak na nieuwe Anderlecht-miskleun

De tribunes van het Koning Boudewijn-stadion zaten donderdag vol met Anderlecht-vips, maar wederom ...

120
120
Krankzinnig! Het magistrale parcours van Union sinds promotie

Union SG heeft donderdag de beker van België gewonnen door RSC Anderlecht in de finale te ...

70
70
Brussel ontploft: Union laat Anderlecht achter met kater

Union heeft een zinderende bekerfinale naar zijn hand gezet. De landskampioen leek na rust de ...

74
74
LIVE BEKERFINALE: Union maakt komaf met Anderlecht

In een uitverkocht Koning Boudewijnstadon hebben Union en Anderlecht om 15 uur de bekerfinale op ...

27
27
Union bestolen in bekerfinale? Lardot velt verdict

Halfweg stond de nul nog steeds op het bord in de bekerfinale tussen Union en Anderlecht. Namens de ...

110
110
Coucke verrast met project voor ‘broekschijters’

Een zenuwachtige Marc Coucke zit op dit moment in het Heizelstadion voor de finale van de Croky Cup. ...

33
33
Bekerfinale baart muis: gebeten hond bij Anderlecht

De eerste helft van de bekerfinale tussen Union en Anderlecht zit erop. Tot dusver viel er nog maar ...

51
51
Luxeprobleem voor Leko: twee wissels bij Club Brugge?

Momenteel neemt Union het in de bekerfinale op tegen Anderlecht, maar ook in de competitie gaat het ...

288
288
Taravel kop van Jut: "En wanneer de echte opstelling?"

Voor de derde keer in vijf jaar tijd moet RSC Anderlecht zijn seizoen zien te redden in de ...

60
60
Van Gucht in liefdesstorm: Instagram ontploft door Charlotte

Na weken van speculatie rond haar relatie met Ruben Van Gucht laat Charlotte Van Looy opnieuw van ...

62
62
Verschueren geeft hint over terugkeer Lukaku

Voor Anderlecht kan het een hoogdag worden. Bij Paars-Wit leeft de hoop dat bekerwinst hen opnieuw ...

145
145
'Winger kan Genk nog miljoenen opleveren'

KRC Genk probeert in de komende weken nog de Europe Play-Off naar zich toe te trekken, maar sowieso ...

133
133
Taravel verrast met 4 wissels, Union start zonder Rodriguez

Vanaf 15u wordt de eerste hoofdprijs van het Belgische voetbalseizoen uitgedeeld. In het Koning ...

189
189
Deschacht zet Anderlecht-fans in vuur en vlam met uitspraak

Bij Anderlecht leven ze in volle spanning toe naar de bekerfinale. Dat gebeurt ook met de nodige ...

73
73
Standard bevestigt dramatisch nieuws over Homawoo

Standard en de play-offs bleek de voorbije jaren geen goed huwelijk, maar dit seizoen strijden de ...

56
56
Verschaeren spreekt klare taal over transfergeruchten

Als Yari Verschaeren nog een prijs met Anderlecht wil pakken, dan zal het donderdagnamiddag moeten ...

262
262
Nu ook officieel: Geraerts moet op zoek naar nieuwe club

Karel Geraerts kende al een woelig verloop van zijn nog zeer prille trainerscarrière. Na een ...

95
95
Verschueren velt oordeel over bekerkansen Anderlecht

De aftrap is pas voorzien voor 15u, maar in Brussel hangt er nu al elektriciteit in de lucht voor de ...

141
141
'Club duwt gaspedaal in: nieuwe Stankovic op komst'

Club Brugge staat alweer voor een bijzonder drukke transferzomer. Ze hebben hun huiswerk graag zo ...

278
278
TRANSFERUURTJE: 'Club schiet in actie,Lukaku out bij Napoli'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

220
220
'Beslissende uren aangebroken voor Taravel'

Anderlecht staat voor een zeer belangrijke dag. In de finale van de Croky Cup tegen Union droomt het ...

110
110
Kritiek op defensie en kalender: Union spreekt klare taal

Om 15u kan Union al zijn derde prijs op drie seizoenen tijd pakken. Dan nemen de Brusselaars het ...

207
207
Nieuw-Zeeland maakt als eerste tegenstander Duivels selectie bekend

Vrijdag ontdekken we welke Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Bondscoach Rudi Garcia zal ...

41
41
‘Atletico zet zinnen op verrassende Rode Duivel’

Er zijn de voorbije jaren onder Diego Simeone al de nodige Belgen bij Atletico Madrid gepasseerd. ...

165
165
Domme rode kaarten bij Anderlecht: oorzaak onthuld

Anderlecht snakt al jaren naar een prijs en donderdagnamiddag kan het eindelijk een einde maken aan ...

156
156

Meer sportnieuws