Club-ploegmaats reageren op transfersoap Vanaken

565 stemmen
Club-ploegmaats reageren op transfersoap Vanaken

Club Brugge heeft nog tot 6 september om de selectie van coach Carl Hoefkens van de nodige versterking te voorzien. Maar vooral aan uitgaande zijde wordt het nog een spannende periode bij de landskampioen. Zo is de kans reëel dat Hans Vanaken alsnog vertrekt op Jan Breydel.


Het is inmiddels geen geheim meer dat West Ham United stevig aan zijn mouw trekt én dat de Rode Duivel zelf graag de stap naar de Premier League wil zetten. En waar Club in eerste instantie nog pertinent weigerde om mee te werken aan een transfer, zou het bestuur stilaan toch bereid zijn om water bij de wijn te doen. Maandag staan alvast nieuwe gesprekken gepland. Afwachten of deze onderhandelingsronde wel een doorbraak zal opleveren.

Ondertussen is het mogelijke vertrek van Vanaken gespreksonderwerp nummer één bij de landskampioen. Na de match van zondag tegen KV Kortrijk werden ook enkele ploegmaats gepolst naar de situatie. "Hans is een geweldige speler, er zal genoeg interesse zijn. Ik ken hem nu een paar maandjes persoonlijk, het is niet aan mij om daarop te reageren. Hij is gewoon heel belangrijk voor Club Brugge", klonk het bij Bjorn Meijer op de clubwebstek.

IDEAAL MOMENT
Ook Casper Nielsen, zijn nieuw maatje op het middenveld, ziet Vanaken liefst blijven. Al toont de Deen ook begrip voor zijn vertrekwens. "We weten hoe voetbal werkt. Indien het voor hem het ideale moment is, dan is het zo. Dat is onderdeel van het voetbal. Ik heb het zelf ook meegemaakt deze transferperiode. Het kan mentaal zwaar zijn. Hij is een geweldige speler en hij is een topprof. Ik speel graag samen met hem op het middenvel", aldus Nielsen.

LEES OOK: Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

Denkt u dat Vanaken het niveau van de Premier League aankan?

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

91
91
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

28
28
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

135
135
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

242
242
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

285
285
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

182
182
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

242
242
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

136
136
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

135
135
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

282
282
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

264
264
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

111
111
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

42
42
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

87
87
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

584
584
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

202
202
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

450
450
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

535
535
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

185
185
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

100
100
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

155
155
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

93
93
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws