Club-ploegmaats reageren op transfersoap Vanaken

door
Club-ploegmaats reageren op transfersoap Vanaken

Club Brugge heeft nog tot 6 september om de selectie van coach Carl Hoefkens van de nodige versterking te voorzien. Maar vooral aan uitgaande zijde wordt het nog een spannende periode bij de landskampioen. Zo is de kans reëel dat Hans Vanaken alsnog vertrekt op Jan Breydel.


Het is inmiddels geen geheim meer dat West Ham United stevig aan zijn mouw trekt én dat de Rode Duivel zelf graag de stap naar de Premier League wil zetten. En waar Club in eerste instantie nog pertinent weigerde om mee te werken aan een transfer, zou het bestuur stilaan toch bereid zijn om water bij de wijn te doen. Maandag staan alvast nieuwe gesprekken gepland. Afwachten of deze onderhandelingsronde wel een doorbraak zal opleveren.

Ondertussen is het mogelijke vertrek van Vanaken gespreksonderwerp nummer één bij de landskampioen. Na de match van zondag tegen KV Kortrijk werden ook enkele ploegmaats gepolst naar de situatie. "Hans is een geweldige speler, er zal genoeg interesse zijn. Ik ken hem nu een paar maandjes persoonlijk, het is niet aan mij om daarop te reageren. Hij is gewoon heel belangrijk voor Club Brugge", klonk het bij Bjorn Meijer op de clubwebstek.

IDEAAL MOMENT
Ook Casper Nielsen, zijn nieuw maatje op het middenveld, ziet Vanaken liefst blijven. Al toont de Deen ook begrip voor zijn vertrekwens. "We weten hoe voetbal werkt. Indien het voor hem het ideale moment is, dan is het zo. Dat is onderdeel van het voetbal. Ik heb het zelf ook meegemaakt deze transferperiode. Het kan mentaal zwaar zijn. Hij is een geweldige speler en hij is een topprof. Ik speel graag samen met hem op het middenvel", aldus Nielsen.

LEES OOK: 'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Denkt u dat Vanaken het niveau van de Premier League aankan?

Meest recent

Club bestolen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Om net als vorig seizoen de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge over ...

0
0
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

70
70
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

104
104
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

38
38
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

152
152
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

17
17
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

108
108
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1164
1164
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

93
93
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

556
556
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

38
38
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

106
106
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

149
149
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

124
124
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

244
244
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

144
144
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

114
114
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

94
94
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

112
112
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

311
311
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

39
39
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

652
652
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

348
348
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

130
130
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

164
164

Meer sportnieuws