Club-ploegmaats reageren op transfersoap Vanaken

565 stemmen
Club-ploegmaats reageren op transfersoap Vanaken

Club Brugge heeft nog tot 6 september om de selectie van coach Carl Hoefkens van de nodige versterking te voorzien. Maar vooral aan uitgaande zijde wordt het nog een spannende periode bij de landskampioen. Zo is de kans reëel dat Hans Vanaken alsnog vertrekt op Jan Breydel.


Het is inmiddels geen geheim meer dat West Ham United stevig aan zijn mouw trekt én dat de Rode Duivel zelf graag de stap naar de Premier League wil zetten. En waar Club in eerste instantie nog pertinent weigerde om mee te werken aan een transfer, zou het bestuur stilaan toch bereid zijn om water bij de wijn te doen. Maandag staan alvast nieuwe gesprekken gepland. Afwachten of deze onderhandelingsronde wel een doorbraak zal opleveren.

Ondertussen is het mogelijke vertrek van Vanaken gespreksonderwerp nummer één bij de landskampioen. Na de match van zondag tegen KV Kortrijk werden ook enkele ploegmaats gepolst naar de situatie. "Hans is een geweldige speler, er zal genoeg interesse zijn. Ik ken hem nu een paar maandjes persoonlijk, het is niet aan mij om daarop te reageren. Hij is gewoon heel belangrijk voor Club Brugge", klonk het bij Bjorn Meijer op de clubwebstek.

IDEAAL MOMENT
Ook Casper Nielsen, zijn nieuw maatje op het middenveld, ziet Vanaken liefst blijven. Al toont de Deen ook begrip voor zijn vertrekwens. "We weten hoe voetbal werkt. Indien het voor hem het ideale moment is, dan is het zo. Dat is onderdeel van het voetbal. Ik heb het zelf ook meegemaakt deze transferperiode. Het kan mentaal zwaar zijn. Hij is een geweldige speler en hij is een topprof. Ik speel graag samen met hem op het middenvel", aldus Nielsen.

LEES OOK: ''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Denkt u dat Vanaken het niveau van de Premier League aankan?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

36
36
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

62
62
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

38
38
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

172
172
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

101
101
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

191
191
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

102
102
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

135
135
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

106
106
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

796
796
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1080
1080
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

74
74
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

538
538
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

170
170
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

288
288
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

638
638
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

165
165
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

157
157
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

362
362
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

215
215
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

257
257
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

804
804
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

521
521

Meer sportnieuws