Club-ploegmaats reageren op transfersoap Vanaken

door
Club-ploegmaats reageren op transfersoap Vanaken

Club Brugge heeft nog tot 6 september om de selectie van coach Carl Hoefkens van de nodige versterking te voorzien. Maar vooral aan uitgaande zijde wordt het nog een spannende periode bij de landskampioen. Zo is de kans reëel dat Hans Vanaken alsnog vertrekt op Jan Breydel.


Het is inmiddels geen geheim meer dat West Ham United stevig aan zijn mouw trekt én dat de Rode Duivel zelf graag de stap naar de Premier League wil zetten. En waar Club in eerste instantie nog pertinent weigerde om mee te werken aan een transfer, zou het bestuur stilaan toch bereid zijn om water bij de wijn te doen. Maandag staan alvast nieuwe gesprekken gepland. Afwachten of deze onderhandelingsronde wel een doorbraak zal opleveren.

Ondertussen is het mogelijke vertrek van Vanaken gespreksonderwerp nummer één bij de landskampioen. Na de match van zondag tegen KV Kortrijk werden ook enkele ploegmaats gepolst naar de situatie. "Hans is een geweldige speler, er zal genoeg interesse zijn. Ik ken hem nu een paar maandjes persoonlijk, het is niet aan mij om daarop te reageren. Hij is gewoon heel belangrijk voor Club Brugge", klonk het bij Bjorn Meijer op de clubwebstek.

IDEAAL MOMENT
Ook Casper Nielsen, zijn nieuw maatje op het middenveld, ziet Vanaken liefst blijven. Al toont de Deen ook begrip voor zijn vertrekwens. "We weten hoe voetbal werkt. Indien het voor hem het ideale moment is, dan is het zo. Dat is onderdeel van het voetbal. Ik heb het zelf ook meegemaakt deze transferperiode. Het kan mentaal zwaar zijn. Hij is een geweldige speler en hij is een topprof. Ik speel graag samen met hem op het middenvel", aldus Nielsen.

LEES OOK: Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Denkt u dat Vanaken het niveau van de Premier League aankan?

Meest recent

Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

5
5
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

11
11
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

12
12
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

88
88
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

25
25
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

45
45
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

140
140
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

272
272
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

71
71
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

64
64
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

117
117
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

216
216
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

890
890
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

167
167
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

281
281
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

154
154
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

177
177
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

482
482
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

230
230
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

302
302
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

669
669
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

151
151
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

986
986
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

355
355

Meer sportnieuws