Mazzu overweegt verrassende vervanger Trebel

door
Mazzu overweegt verrassende vervanger Trebel

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke terugwedstrijd tegen Young Boys Bern. In aanloop naar die match zal coach Felice Mazzu wel de oplossing moeten vinden voor een tactisch vraagstuk. Zo zal hij een vervanger moeten aanduiden voor de geblesseerde Adrien Trebel.


De Fransman viel afgelopen donderdag uit in de heenmatch tegen Young Boys. Na een zware tackle kwam Trebel helemaal verkeerd terecht op zijn schouder. Ondertussen zijn de eerste onderzoeken achter de rug en die waren niet bepaald gunstig. Zo zou de schade aan het schoudergewricht veel ernstiger zijn dan in eerste instantie werd gedacht. De middenvelder zou zomaar eens enkele maanden buiten strijd kunnen staan. Zelfs een operatie is niet uitgesloten, al zullen daarvoor eerst nog meer onderzoeken volgen. Maandag zou hij alvast bij een specialist verwacht worden.

 Maar ongeacht hoe lang hij aan de kant staat, in zijn afwezigheid zal Mazzu sowieso een vervanger moeten aanduiden. Eerder geraakte al bekend dat Marco Kana hiervoor de grootste kandidaat is. Maar het jeugdproduct lijkt fysiek gezien nogal broos en het is maar de vraag of hij de snelle opeenvolging van wedstrijd kan verteren. Daarnaast wijst La Dernière Heure erop dat Mazzu zo ook een wisselmogelijkheid voor zijn defensie verliest.

JONKIES
Daarnaast zou de trainer ook twee verrassende alternatieven overwegen: Kristian Arnstad, die normaal gezien hoger op het veld wordt uitgespeeld, en ... Noah Sadiki. Die werd tot dusver echter vooral als verdediger of op de flanken uitgespeeld, maar in de jeugdselecties toonde Sadiki al dat hij ook als controlerende middenvelder uit de voeten kan. In principe komt ook Kristoffer Olsson in aanmerking, maar die ligt niet bepaald in de hoogste schuif. Majeed Ashimeru lijkt dan weer gebruikt te gaan worden in een andere rol.

LEES OOK: 'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Wie is volgens u de meest geschikte vervanger voor Trebel?

Meest recent

Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

0
0
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

27
27
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

86
86
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

17
17
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

140
140
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

88
88
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

132
132
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

70
70
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

89
89
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

49
49
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

107
107
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

192
192
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

58
58
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

414
414
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

77
77
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

259
259
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

94
94
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

118
118
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

100
100
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

77
77
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

389
389
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

332
332
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

312
312

Meer sportnieuws