Mazzu overweegt verrassende vervanger Trebel

door
Mazzu overweegt verrassende vervanger Trebel

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke terugwedstrijd tegen Young Boys Bern. In aanloop naar die match zal coach Felice Mazzu wel de oplossing moeten vinden voor een tactisch vraagstuk. Zo zal hij een vervanger moeten aanduiden voor de geblesseerde Adrien Trebel.


De Fransman viel afgelopen donderdag uit in de heenmatch tegen Young Boys. Na een zware tackle kwam Trebel helemaal verkeerd terecht op zijn schouder. Ondertussen zijn de eerste onderzoeken achter de rug en die waren niet bepaald gunstig. Zo zou de schade aan het schoudergewricht veel ernstiger zijn dan in eerste instantie werd gedacht. De middenvelder zou zomaar eens enkele maanden buiten strijd kunnen staan. Zelfs een operatie is niet uitgesloten, al zullen daarvoor eerst nog meer onderzoeken volgen. Maandag zou hij alvast bij een specialist verwacht worden.

 Maar ongeacht hoe lang hij aan de kant staat, in zijn afwezigheid zal Mazzu sowieso een vervanger moeten aanduiden. Eerder geraakte al bekend dat Marco Kana hiervoor de grootste kandidaat is. Maar het jeugdproduct lijkt fysiek gezien nogal broos en het is maar de vraag of hij de snelle opeenvolging van wedstrijd kan verteren. Daarnaast wijst La Dernière Heure erop dat Mazzu zo ook een wisselmogelijkheid voor zijn defensie verliest.

JONKIES
Daarnaast zou de trainer ook twee verrassende alternatieven overwegen: Kristian Arnstad, die normaal gezien hoger op het veld wordt uitgespeeld, en ... Noah Sadiki. Die werd tot dusver echter vooral als verdediger of op de flanken uitgespeeld, maar in de jeugdselecties toonde Sadiki al dat hij ook als controlerende middenvelder uit de voeten kan. In principe komt ook Kristoffer Olsson in aanmerking, maar die ligt niet bepaald in de hoogste schuif. Majeed Ashimeru lijkt dan weer gebruikt te gaan worden in een andere rol.

LEES OOK: 'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Wie is volgens u de meest geschikte vervanger voor Trebel?

Meest recent

‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

15
15
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

93
93
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

41
41
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

78
78
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

468
468
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

324
324
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

285
285
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

271
271
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

127
127
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

513
513
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

439
439
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

280
280
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

162
162
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

416
416
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

214
214
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

295
295
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

82
82
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

193
193
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

447
447
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

42
42
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

130
130
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

457
457
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

371
371
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

143
143

Meer sportnieuws