'Standard vindt broodnodige offensieve versterking'

door
'Standard vindt broodnodige offensieve versterking'

De nieuwe start van Standard na de overname door 777 Partners is voorlopig de mist in gegaan, want met een schamele vier op vijftien zijn de Rouches alweer weggezakt naar de kelder van het klassement. Zondag verloren ze nog kansloos van OH Leuven, dat op Sclessin nochtans bijna 40 minuten met een man minder moest spelen. Het is duidelijk dat ze in Luik nog veel versterking nodig hebben.


Tot dusver kreeg Ronny Deila met Noah Ohio en Jacob Barrett Laursen amper twee aanwinsten deze zomer, maar eindelijk zou aanwinst nummer drie er aan zitten te komen. Volgens La Dernière Heure strijkt er nog een broodnodige extra offensieve versterking neer, want Osher Davida zou nog op weg zijn naar Standard. Hij zou zondag nog in België kunnen neerstrijken om zijn transfer te regelen.

Standard zou vrij stevig in de buidel tasten om de 21-jarige flankaanvaller binnen te halen, want Davida zou zo'n 1,6 miljoen euro moeten gaan kosten. Hij speelt voornamelijk op rechts en zal daar dus vooral een concurrent vormen voor Aron Dönnum, die tot dusver van Deila de voorkeur kreeg op die flank.

BELOFTE
Davida heeft er al twee jaar in het A-elftal van Hapoel Tel Aviv opzitten en kwam in die periode 81 keer in actie in alle competities samen. Hij scoorde daarbij elf keer en gaf ook zes assists. Hij is ook een vaste waarde bij de Israëlische nationale beloften, voor wie hij één keer wist te scoren in elf interlands.

LEES OOK: 'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Heeft Standard daarna nog versterking nodig?

Meest recent

Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

7
7
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

3
3
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

114
114
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

67
67
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

19
19
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

253
253
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

63
63
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

72
72
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

41
41
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

135
135
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

79
79
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

73
73
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

21
21
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

30
30
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

143
143
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

152
152
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

76
76
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

172
172
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

134
134
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

132
132
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

255
255
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

329
329
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

136
136
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

518
518

Meer sportnieuws