'Standard vindt broodnodige offensieve versterking'

door
'Standard vindt broodnodige offensieve versterking'

De nieuwe start van Standard na de overname door 777 Partners is voorlopig de mist in gegaan, want met een schamele vier op vijftien zijn de Rouches alweer weggezakt naar de kelder van het klassement. Zondag verloren ze nog kansloos van OH Leuven, dat op Sclessin nochtans bijna 40 minuten met een man minder moest spelen. Het is duidelijk dat ze in Luik nog veel versterking nodig hebben.


Tot dusver kreeg Ronny Deila met Noah Ohio en Jacob Barrett Laursen amper twee aanwinsten deze zomer, maar eindelijk zou aanwinst nummer drie er aan zitten te komen. Volgens La Dernière Heure strijkt er nog een broodnodige extra offensieve versterking neer, want Osher Davida zou nog op weg zijn naar Standard. Hij zou zondag nog in België kunnen neerstrijken om zijn transfer te regelen.

Standard zou vrij stevig in de buidel tasten om de 21-jarige flankaanvaller binnen te halen, want Davida zou zo'n 1,6 miljoen euro moeten gaan kosten. Hij speelt voornamelijk op rechts en zal daar dus vooral een concurrent vormen voor Aron Dönnum, die tot dusver van Deila de voorkeur kreeg op die flank.

BELOFTE
Davida heeft er al twee jaar in het A-elftal van Hapoel Tel Aviv opzitten en kwam in die periode 81 keer in actie in alle competities samen. Hij scoorde daarbij elf keer en gaf ook zes assists. Hij is ook een vaste waarde bij de Israëlische nationale beloften, voor wie hij één keer wist te scoren in elf interlands.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 12 bekend

Heeft Standard daarna nog versterking nodig?

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 12 bekend

In het eerste weekend na de interlandbreak eiste de arbitrage, al dan niet terecht, hier en daar ...

43
43
Hasi hakt knopen door: topaankoop in nesten bij Anderlecht

De zomermercato was geen doorslaand succes voor RSC Anderlecht, al vinden een aantal van Olivier ...

63
63
'Club Brugge & KV Mechelen bikkelen om ruwe diamant'

Club Brugge neemt het in de Champions League woensdag op tegen Bayern München. Blauw-Zwart ...

144
144
Wilmots versus Lardot: Standard in de clinch met KBVB

Standard hield maandag vlot stand in de resterende zes minuten tegen Antwerp, dat wel onder ...

134
134
Goots schrikt zich rot: Gheysens belt met pikante boodschap

“Ik verslikte me, ook al was mijn koffie al op,” zo liet Goots zopas optekenen bij GVA. ...

432
432
Inter-coach fileert Union: "Grenzend aan het gemene"

Landskampioen Union SG staat dinsdagavond opnieuw voor een enorme uitdaging in de Champions League. ...

111
111
Conte doet boekje open over bankzitter Noa Lang

In de Champions League staat dinsdag het duel tussen de kampioenen van Italië en Nederland op het ...

162
162
Standard-Antwerp krijgt serieus staartje: topadvocaat ingezet

Maandagnamiddag werden de resterende minuten van het duel tussen Standard en Antwerp FC afgewerkt. ...

582
582
'Clement zet zich schrap: herkansing in topcompetitie'

Sinds zijn ontslag bij Rangers FC zit Philippe Clement nog steeds zonder club. Maar daar zou wel ...

163
163
Harry Kane bekent kleur: "Wat ik over Club Brugge weet?"

De derde speeldag van de League Phase in de Champions League staat voor de deur. Daarin maakt Club ...

281
281
Plottwist van formaat: Nathan De Cat tóch in WK-selectie

Begin volgende maand gaat in Qatar het WK U17 van start. België neemt deel aan dat toernooi en ...

260
260
Hasi houdt adem in: revelatie Anderlecht in lappenmand?

Een zege leverde het niet op, maar tegen STVV blonk Nathan De Cat wel andermaal uit bij RSC ...

236
236
Fink moet puzzelen: Genk geteisterd door blessuregolf

KRC Genk krijgt maar geen lijn in de prestaties, want na de weinig overtuigende zeges tegen Dender ...

287
287
Bommetje in Anderlecht: Hasi in de clinch met toptalent

RSC Anderlecht bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen STVV. Vooral in de tweede helft ...

400
400
Mokerslag voor Leko: noodlot slaat toe bij AA Gent

AA Gent ging zondag met de billen bloot tegen Zulte Waregem. Een regelrechte blamage voor de ...

403
403
Lardot velt verdict: Anderlecht bestolen tegen STVV?

RSC Anderlecht liet zondag alweer punten liggen tegen STVV. Even leken de Brusselaars nochtans op ...

346
346
City-fans in shock: Doku kapot na uithaal van Guardiola

Het werd 2-0, maar de klap viel ná affluiten: Doku kreeg een publieke uithaal van Guardiola. ...

436
436
Standard is het beu en voert verbod in

Standard heeft zich vrijdag van zijn slechtste kant laten zien. Een aantal fans misdroegen zich en ...

152
152
Keert trouwe clubdienaar weldra terug naar Anderlecht?

Olivier Deschacht is de afgelopen jaren vooral bezig als analist en hij doet ook regelmatig mee aan ...

224
224
STVV ontdekt volgende diamant: "Mooie toekomst"

STVV speelde alweer een goede partij en pakte oververdiend een punt tegen RSC Anderlecht. Het ...

133
133
'Standard zet grote stap: héél hoog bezoek uit Engeland'

Standard werd een aantal jaren geleid door de Amerikaanse oplichters van 777 Partners. De Rouches ...

312
312
De Bruyne hoort woorden die hem even stil maken

Vorig weekend leed Napoli een pijnlijke nederlaag op het veld van Torino. Daar kon ook Kevin De ...

284
284
Coucke krijgt bizarre tip: "Haal hem als sportief directeur"

Bij RSC Anderlecht gaat er dit seizoen nog het een en ander gebeuren. Marc Coucke heeft de eerste ...

650
650
Tom Waes emotioneel: Kinderen pakken plots stevig uit

Tom Waes kennen we in Vlaanderen als een man van vele talenten en ontelbaar veel uitdagingen. Zo ...

30
30
Union SG gaat voor énorme stunt: Burgess verklaart hoe

Union SG speelt morgenavond om 21u in het Lotto Park tegen Internazionale. Een loodzware opdracht. ...

107
107

Meer sportnieuws