Hoefkens: "Wat Vanaken deed verdient nog meer respect"

door
Hoefkens:

Blijft hij of blijft hij niet? Die vraag zal Club Brugge in de komende dagen rond blijven spoken bij Club Brugge. Hans Vanaken kan immers de overgang maken naar West Ham United en staat zelf helemaal open voor een avontuur in Londen. Maar Blauw-Zwart wil hem absoluut in Brugge houden.


Het valt voorlopig dus af te wachten of het Brugse bestuur overtuigd kan worden. Dat Vanaken nu zelf ook aandringt op een transfer, is alvast een groot verschil met zijn situatie in de vorige mercato's. Het beloven dus nog spannende dagen te worden. Maandag zitten de betrokken partijen alvast opnieuw rond de onderhandelingstafel.

Na de match van zondagmiddag tegen KV Kortrijk (2-1-zege), werd ook Carl Hoefkens nog eens gepolst naar de situatie. "Ik begrijp dat Hans wel geïnteresseerd is om in de grootste competitie ter wereld te kunnen spelen. Maar de manier waarop Hans deze week getraind heeft en vandaag ook gespeeld heeft, dat verdient nog meer respect", werd de trainer geciteerd op de webstek van Club.

EGO CLUB BRUGGE GESTREELD
Hoefkens heeft dus alle begrip voor de transferwens van Vanaken. Al ziet ook hij de spelmaker natuurlijk liefst in Brugge blijven. "Op dit moment is Hans een speler van Club Brugge en ik werk ongelooflijk graag met hem. Maar het is normaal dat de spelers van Club Brugge gecontacteerd worden door grote ploegen. Dat streelt ook het ego van Club Brugge. Ik merk hier in elk geval niets van op training of in de wedstrijden. Het is normaal dat dit voor Hans een erg moeilijke beslissing is."

LEES OOK: Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Vanaken zou een basisspeler zijn bij West Ham ...

Meest recent

De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

5
5
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

7
7
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

65
65
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

34
34
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

17
17
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

99
99
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

20
20
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

463
463
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

205
205
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

162
162
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

74
74
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

89
89
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

55
55
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

90
90
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

614
614
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

155
155
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

304
304
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

44
44
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

626
626
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

268
268
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

83
83
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

140
140
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

77
77
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

414
414
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

351
351

Meer sportnieuws