Hoefkens: "Wat Vanaken deed verdient nog meer respect"

357
Hoefkens:

Blijft hij of blijft hij niet? Die vraag zal Club Brugge in de komende dagen rond blijven spoken bij Club Brugge. Hans Vanaken kan immers de overgang maken naar West Ham United en staat zelf helemaal open voor een avontuur in Londen. Maar Blauw-Zwart wil hem absoluut in Brugge houden.


Het valt voorlopig dus af te wachten of het Brugse bestuur overtuigd kan worden. Dat Vanaken nu zelf ook aandringt op een transfer, is alvast een groot verschil met zijn situatie in de vorige mercato's. Het beloven dus nog spannende dagen te worden. Maandag zitten de betrokken partijen alvast opnieuw rond de onderhandelingstafel.

Na de match van zondagmiddag tegen KV Kortrijk (2-1-zege), werd ook Carl Hoefkens nog eens gepolst naar de situatie. "Ik begrijp dat Hans wel geïnteresseerd is om in de grootste competitie ter wereld te kunnen spelen. Maar de manier waarop Hans deze week getraind heeft en vandaag ook gespeeld heeft, dat verdient nog meer respect", werd de trainer geciteerd op de webstek van Club.

EGO CLUB BRUGGE GESTREELD
Hoefkens heeft dus alle begrip voor de transferwens van Vanaken. Al ziet ook hij de spelmaker natuurlijk liefst in Brugge blijven. "Op dit moment is Hans een speler van Club Brugge en ik werk ongelooflijk graag met hem. Maar het is normaal dat de spelers van Club Brugge gecontacteerd worden door grote ploegen. Dat streelt ook het ego van Club Brugge. Ik merk hier in elk geval niets van op training of in de wedstrijden. Het is normaal dat dit voor Hans een erg moeilijke beslissing is."

LEES OOK: Hoefkens en fantastische NAC-fans beleven aangrijpende avond

Vanaken zou een basisspeler zijn bij West Ham ...

Meest recent

Antwerp verbaast en plukt pion weg bij Beerschot

Antwerp kende een zeer moeilijke zomer, maar is het seizoen wel uitstekend begonnen. De Great Old ...

8
8
Ongewijzigd Club tegen OHL, sterkhouder terug bij Genk

Zaterdag gaat de tweede speeldag in de Jupiler Pro League verder en met Club Brugge en KRC Genk ...

21
21
Vernieuwd Antwerp legt ook tweede promovendus over de knie

Een sterk vernieuwd Antwerp heeft voorlopig de perfecte start te pakken. The Great Old koos zijn ...

51
51
‘Club Brugge dumpt Adedeji: pijnlijke waarheid komt boven’

Club Brugge haakt definitief af voor Noah Adedeji-Sternberg. Opvallend, want blauw-zwart had al een ...

446
446
'Anderlecht legt bod neer voor smaakmaker uit Duitsland'

RSC Anderlecht duwt heel hard door om zo snel mogelijk aanvallende versterking voor te stellen. ...

265
265
Amy Sonck doet vader Wesley zweten: bloedheet spektakel

Wie dacht dat Wesley Sonck als vader van Amy wel wat gewoon was, kreeg op Instagram een verrassende ...

74
74
Hubert en Schoofs scherp na zwakke prestatie Union SG

Union SG is niet heel overtuigend aan het seizoen begonnen. De Brusselaars speelden vandaag een zeer ...

61
61
Zulte Waregem bekocht? "Ik weet niet waarom"

Zulte Waregem pakt een oververdiend punt tegen een ronduit zwak Union SG. Essevee mocht zich ook ...

181
181
Sibierski krijgt duidelijkheid : extra aanwinst voor Anderlecht

RSC Anderlecht kan dit seizoen bekoren. Velen spreken vooral over de drive en dergelijke, toch is ...

418
418
Spektakel in CPL: Patro met remontada, statement Mazzu

Spektakel troef deze namiddag in de Challenger Pro League. Patro Eisden Maasmechelen leek lange tijd ...

84
84
Essevee vat vol frustratie na knappe prestatie tegen Union

Een paar dagen na een Europese deceptie, volgde een nieuwe ontgoocheling voor Union. De manschappen ...

195
195
Beerschot: nieuwe aanvaller én nieuw contract

Beerschot heeft nog een nieuwe aanvaller aan de kern toegevoegd. Daarnaast wisten ze een jonge ...

54
54
Verschaeren verklaart transfer: "Hadden goede band bij RSCA"

Yari Verschaeren tekende voor drie jaar bij Sampdoria. Een grote club die is afgegleden, maar terug ...

190
190
Standard en Henry woedend na bizar 'transferspelletje'

Wat is er precies gebeurd met Thomas Henry? De 32-jarige Franse aanvaller van Standard leek deze ...

97
97
Boskamp ziet zorgelijke situatie bij Belgische topclub

Johan Boskamp volgt het Belgische voetbal nog op de voet. 'Bossie' doet dit als analist bij Het ...

212
212
“Burgess? Ik ben niet meteen de grootste fan"

Union SG heeft het achteraan knap lastig sinds Christian Burgess vertrok. De nul houden is plots een ...

72
72
'Lommel SK stunt met transfer bij Ajax'

Lommel SK opende het seizoen met een gelijkspel tegen STVV en dat was dus een zeer goed begin. De ...

77
77
Jonckheere telt af: "De man die we zochten"

KV Kortrijk speelde vorige week verdienstelijk, maar verloor kansloos van Club Brugge. De Kerels ...

213
213
Boskamp over ‘megatransfer': "Natte droom van elke RSCA-fan"

Romelu Lukaku is officieel een speler van Fenerbahçe. Johan Boskamp hoopt dat de 33-jarige ...

388
388
Patro Eisden casht én broedt op plannetje

Patro Eisden verkocht Leandro Rousseau aan La Louvière. Een zeer goede transfer voor beide ...

38
38
Thorup verandert Genkse koers: "Interesseert me geen zier"

Bij KRC Genk weten ze dat het héél wat beter moet dan vorig jaar. De Limburgers waren ...

378
378
'Pocognoli verrast compleet met absolute topjob'

Sebastien Pocognoli is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij AS Monaco. De Belgische ...

191
191
STVV laat verdediger vertrekken naar Belgische club

STVV is van plan zich nog te versterken, maar de Kanaries maken ook werk van uitgaande transfers. De ...

78
78
Nieuw speeltje Enrique: PSG kondigt wereldkampioen aan

Met de Europese supercup op zak, heeft Paris Saint-Germain zijn eerste prijs van het seizoen al ...

62
62
Peter Vandenbempt perplex: Verheyen doet het licht uit

Zowel Verheyen als Vandenbempt kunnen de voetbalfans al meerdere jaren bekoren met op en top ...

197
197

Meer sportnieuws