Hoefkens: "Wat Vanaken deed verdient nog meer respect"

door
Hoefkens:

Blijft hij of blijft hij niet? Die vraag zal Club Brugge in de komende dagen rond blijven spoken bij Club Brugge. Hans Vanaken kan immers de overgang maken naar West Ham United en staat zelf helemaal open voor een avontuur in Londen. Maar Blauw-Zwart wil hem absoluut in Brugge houden.


Het valt voorlopig dus af te wachten of het Brugse bestuur overtuigd kan worden. Dat Vanaken nu zelf ook aandringt op een transfer, is alvast een groot verschil met zijn situatie in de vorige mercato's. Het beloven dus nog spannende dagen te worden. Maandag zitten de betrokken partijen alvast opnieuw rond de onderhandelingstafel.

Na de match van zondagmiddag tegen KV Kortrijk (2-1-zege), werd ook Carl Hoefkens nog eens gepolst naar de situatie. "Ik begrijp dat Hans wel geïnteresseerd is om in de grootste competitie ter wereld te kunnen spelen. Maar de manier waarop Hans deze week getraind heeft en vandaag ook gespeeld heeft, dat verdient nog meer respect", werd de trainer geciteerd op de webstek van Club.

EGO CLUB BRUGGE GESTREELD
Hoefkens heeft dus alle begrip voor de transferwens van Vanaken. Al ziet ook hij de spelmaker natuurlijk liefst in Brugge blijven. "Op dit moment is Hans een speler van Club Brugge en ik werk ongelooflijk graag met hem. Maar het is normaal dat de spelers van Club Brugge gecontacteerd worden door grote ploegen. Dat streelt ook het ego van Club Brugge. Ik merk hier in elk geval niets van op training of in de wedstrijden. Het is normaal dat dit voor Hans een erg moeilijke beslissing is."

LEES OOK: 'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Vanaken zou een basisspeler zijn bij West Ham ...

Meest recent

Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

1
1
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

9
9
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

18
18
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

9
9
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

59
59
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

22
22
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

46
46
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

390
390
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

159
159
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

195
195
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

52
52
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

351
351
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

17
17
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

82
82
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

87
87
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

114
114
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1030
1030
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

173
173
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

52
52
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

39
39
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

94
94
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

491
491
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

51
51
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

224
224
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

80
80

Meer sportnieuws