KVK laat Club bibberen: "Hadden geen geluk"

door
KVK laat Club bibberen:

KV Kortrijk is er zondagmiddag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen op het veld van Club Brugge. De Kerels verloren uiteindelijk met 2-1 van de landskampioen. Gezien het verloop van de volledige wedstrijd een correcte uitslag, maar voor de bezoekers zat er zeker ook meer in.


De start van KVK was niet om over naar huis te schrijven. Club kwam al snel op voorsprong en de Kerels mochten van geluk spreken dat de thuisploeg enkele kansen liet liggen. Maar Kortrijk groeide wel in de wedstrijd. En in de tweede helft waren de betere kansen zowaar voor de mannen van coach Karim Belhocine. In de afwerking miste KVK echter net dat tikkeltje geluk.

Het werd dus 0 op 6 voor de Kerels, desondanks was sterkhouder Kristof D'Haene behoorlijk tevreden met de geleverde prestatie. "Onze tweede helft was goed. We hebben met veel lef gespeeld en hadden hier een ander resultaat kunnen neerzetten. We gaan hierop verder kunnen bouwen. We moeten durven voetballen. In de eerste helft deden we dat niet, in de tweede wel", reageerde de aanvoerder bij Sporza.

BITTERZOET GEVOEL
Het moet wel gezegd dat KVK in doel kon rekenen op een beresterke Marko Ilic. De Kortrijkse uitblinker hield echter gemengde gevoelens over aan de wedstrijd. "Het is een bitterzoet gevoel. Ik speelde een goede partij, maar ik wil gewoon de drie punten. We maakten tot de laatste minuut kans om hier punten te pakken. We hadden ook geen geluk. Die bal op de lat kan ook gewoon zomaar binnenvallen. Frustrerend."

LEES OOK: Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KVK is voldoende gewapend om het behoud te vrijwaren ...

Meest recent

'Nervositeit bij Anderlecht; vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

0
0
2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

46
46
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

33
33
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

38
38
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

28
28
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

105
105
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

71
71
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

56
56
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

243
243
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

366
366
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

83
83
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

134
134
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

153
153
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

115
115
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

99
99
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

126
126
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

210
210
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

145
145
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

705
705
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

556
556
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

174
174
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

179
179
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

223
223
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

33
33
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

302
302

Meer sportnieuws