KVK laat Club bibberen: "Hadden geen geluk"

door
KVK laat Club bibberen:

KV Kortrijk is er zondagmiddag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen op het veld van Club Brugge. De Kerels verloren uiteindelijk met 2-1 van de landskampioen. Gezien het verloop van de volledige wedstrijd een correcte uitslag, maar voor de bezoekers zat er zeker ook meer in.


De start van KVK was niet om over naar huis te schrijven. Club kwam al snel op voorsprong en de Kerels mochten van geluk spreken dat de thuisploeg enkele kansen liet liggen. Maar Kortrijk groeide wel in de wedstrijd. En in de tweede helft waren de betere kansen zowaar voor de mannen van coach Karim Belhocine. In de afwerking miste KVK echter net dat tikkeltje geluk.

Het werd dus 0 op 6 voor de Kerels, desondanks was sterkhouder Kristof D'Haene behoorlijk tevreden met de geleverde prestatie. "Onze tweede helft was goed. We hebben met veel lef gespeeld en hadden hier een ander resultaat kunnen neerzetten. We gaan hierop verder kunnen bouwen. We moeten durven voetballen. In de eerste helft deden we dat niet, in de tweede wel", reageerde de aanvoerder bij Sporza.

BITTERZOET GEVOEL
Het moet wel gezegd dat KVK in doel kon rekenen op een beresterke Marko Ilic. De Kortrijkse uitblinker hield echter gemengde gevoelens over aan de wedstrijd. "Het is een bitterzoet gevoel. Ik speelde een goede partij, maar ik wil gewoon de drie punten. We maakten tot de laatste minuut kans om hier punten te pakken. We hadden ook geen geluk. Die bal op de lat kan ook gewoon zomaar binnenvallen. Frustrerend."

LEES OOK: Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

KVK is voldoende gewapend om het behoud te vrijwaren ...

Meest recent

‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

58
58
Antwerp - Anderlecht: dit zijn de twee basisploegen

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

22
22
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

71
71
Schoonmaak bij Anderlecht: 8 spelers meteen weg?

RSC Anderlecht gaat komende zomer weer aan de bak moeten. Maar is er ook een héél ...

73
73
Union SG gaat voor droomseizoen: "Dé ambitie!"

Union SG blijft een bijzonder straffe ploeg. Ze plaatsten zich ten koste van Sporting Charleroi voor ...

18
18
Cruijff verdedigt omstreden Ajax-beslissing

Ajax zorgde voor een enorme verrassing door Oscar Garcia aan te stellen als nieuwe trainer van Jong ...

12
12
'Anderlecht raast door: deal met Antwerp nakende'

Bij RSC Anderlecht is het bestuur heel erg bezig met het invullen van cruciale posities. De ...

264
264
'Witte rook: Anderlecht heeft grote naam als coach bijna beet'

RSC Anderlecht gaat eerstdaags wellicht een nieuwe trainer voorstellen. De Brusselaars zijn volop ...

279
279
'Bommetje Anderlecht: ex-coach Club óf oud-topspits nieuwe T1'

RSC Anderlecht hoopt eind deze week zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. De shortlist is ...

302
302
Hubert reageert: finale liefst tegen Anderlecht of Antwerp?

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

104
104
Hoofdrol Vandevoordt in bekerzege Bayern, City wint na dol kwartier

Vincent Kompany blijft voorlopig op koers om als eerste Belgische trainer de treble te winnen. Zijn ...

71
71
Coucke compléét afgemaakt: "Meer influencer dan voorzitter"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

331
331
Union naar Heizel! Charleroi krijgt 4 goals én rood om de oren

Landskampioen Union SG heeft zich als eerste geplaatst voor de finale van de Croky Cup. Ondanks een ...

73
73
Antwerp in bekerfinale? Eén groot struikelblok tegen RSCA

Donderdagavond wordt het tweede ticket voor de bekerfinale uitgedeeld. Antwerp FC beschikt daarbij ...

237
237
Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Nog exact 120 dagen te gaan en het startschot wordt gegeven van het wereldkampioenschap 2026. ...

265
265
Nieuwe coach gezocht: twee pistes voor Anderlecht

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

457
457
'Real Madrid pakt fors uit: superaanwinst in zomer '26'

De sportieve leiding van Real Madrid heeft zijn handen momenteel meer dan vol. Zo is nog lang niet ...

135
135
OHL kansloos: Arsenal verpulvert hoop op nieuw CL-sprookje

De damesploeg van OH Leuven zette dit seizoen een waanzinnige campagne neer in de Women's Champions ...

24
24
'Cadeau voor Kompany: topaanwinst richting München'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

164
164
‘Club Brugge op scherp: speler eist meteen zijn vertrek’

Club Brugge staat op scherp door een intern transferdossier dat plots is geëscaleerd. Een ...

523
523
Eén grote verrassing bij Union, Charleroi weer op sterkst

Vanaf 20u30 strijden Union en Charleroi om het eerste ticket voor de finale van de Croky Cup dit ...

40
40
'Garcia slaakt zucht van opluchting na blessurenieuws'

Het aftellen naar de start van het WK kan stilaan beginnen. Binnen vier maanden en vier dagen gaat ...

52
52
Oosting onthult opvallende voorbereiding bij Antwerp

Deze week ontdekken we wie op 14 mei mag aantreden in de finale van de Croky Cup, want de ...

112
112
Rechtbankdrama's: D-Day voor Snelders en Van Holsbeeck

Enkele figuren uit de voetbalwereld kwamen de laatste jaren fel in opspraak. Daarbij onder meer ...

129
129
Hooligans Anderlecht bedreigen Coucke: "Bol het af!"

Anderlecht is de laatste week in een ongeziene crisis beland, want het ontsloeg zijn hoofdtrainer ...

1340
1340

Meer sportnieuws