Club-defensie wéér in de fout: "Hij is de zwakke schakel"

door
Club-defensie wéér in de fout:

Club Brugge wou zondagmiddag zijn tweede thuiszege van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League boeken. Tegen KV Kortrijk ging de landskampioen ook erg voortvarend van start. Maar Blauw-Zwart kon zijn goede niveau niet vasthouden en na een dik halfuur betaalde het daarvoor de rekening cash.


De ploeg van coach Carl Hoefkens vatte de West-Vlaamse derby aan op erg sterke wijze en ging meteen op zoek naar de openingstreffer. Die aanvalsdrang werd ook beloond. Zo profiteerde Ferran Jutgla optimaal van het wegglijden bij Faïz Selemani. Vervolgens bleven de betere kansen voor de thuisploeg, maar Blauw-Zwart liet zijn tegenstander wel steeds beter in de match komen. En daar droeg het niet veel later de gevolgen van.

Na een goede counter belandde de bal tot bij Kristof D'Haene, die zijn tegenstander kon uitkappen en en zo de gelijkmaker op een schoteltje kon aanbieden aan Habib Gueye. Bij de Bruggelingen kwam er wel protest tegen de gelijkmaker. Zo zou D'Haene vlak voor zijn assist immers met de bal over de lijn zijn geweest. De actie werd ook herbekeken door de VAR, maar bij gebrek aan het juiste camerapunt kon geen 100% uitsluitsel gegeven worden en bleef de 1-1 op het bord staan.

ZWAKKE MECHELE
Verdedigend gezien zag het er dus niet al te goed uit bij Club. Op de sociale media verschijnt dan ook opnieuw de nodige kritiek op de Brugse achterhoede. Vooral Brandon Mechele krijgt er opnieuw stevig van langs wegens het slechte dekken bij de start van de counter die de 1-1 inleidde. Al was hij zeker niet de enige met boter op het hoofd.

LEES OOK: Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Club moet zijn verdediging verder versterken ...

Meest recent

Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

0
0
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

68
68
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

59
59
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

34
34
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

337
337
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

177
177
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

455
455
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

336
336
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

252
252
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

143
143
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

97
97
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

102
102
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

92
92
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

66
66
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

149
149
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

159
159
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

367
367
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

116
116
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

336
336
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

123
123
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

46
46
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

439
439
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

137
137
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28

Meer sportnieuws