Club-defensie wéér in de fout: "Hij is de zwakke schakel"

door
Club-defensie wéér in de fout:

Club Brugge wou zondagmiddag zijn tweede thuiszege van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League boeken. Tegen KV Kortrijk ging de landskampioen ook erg voortvarend van start. Maar Blauw-Zwart kon zijn goede niveau niet vasthouden en na een dik halfuur betaalde het daarvoor de rekening cash.


De ploeg van coach Carl Hoefkens vatte de West-Vlaamse derby aan op erg sterke wijze en ging meteen op zoek naar de openingstreffer. Die aanvalsdrang werd ook beloond. Zo profiteerde Ferran Jutgla optimaal van het wegglijden bij Faïz Selemani. Vervolgens bleven de betere kansen voor de thuisploeg, maar Blauw-Zwart liet zijn tegenstander wel steeds beter in de match komen. En daar droeg het niet veel later de gevolgen van.

Na een goede counter belandde de bal tot bij Kristof D'Haene, die zijn tegenstander kon uitkappen en en zo de gelijkmaker op een schoteltje kon aanbieden aan Habib Gueye. Bij de Bruggelingen kwam er wel protest tegen de gelijkmaker. Zo zou D'Haene vlak voor zijn assist immers met de bal over de lijn zijn geweest. De actie werd ook herbekeken door de VAR, maar bij gebrek aan het juiste camerapunt kon geen 100% uitsluitsel gegeven worden en bleef de 1-1 op het bord staan.

ZWAKKE MECHELE
Verdedigend gezien zag het er dus niet al te goed uit bij Club. Op de sociale media verschijnt dan ook opnieuw de nodige kritiek op de Brugse achterhoede. Vooral Brandon Mechele krijgt er opnieuw stevig van langs wegens het slechte dekken bij de start van de counter die de 1-1 inleidde. Al was hij zeker niet de enige met boter op het hoofd.

LEES OOK: Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club moet zijn verdediging verder versterken ...

Meest recent

Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

16
16
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

168
168
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

71
71
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

555
555
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

133
133
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

551
551
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

57
57
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

134
134
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

199
199
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

72
72
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

172
172
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

514
514
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

33
33
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

199
199
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

256
256
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

530
530
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

199
199
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

168
168
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

95
95
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

83
83
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

406
406
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

63
63

Meer sportnieuws