Club-defensie wéér in de fout: "Hij is de zwakke schakel"

door
Club-defensie wéér in de fout:

Club Brugge wou zondagmiddag zijn tweede thuiszege van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League boeken. Tegen KV Kortrijk ging de landskampioen ook erg voortvarend van start. Maar Blauw-Zwart kon zijn goede niveau niet vasthouden en na een dik halfuur betaalde het daarvoor de rekening cash.


De ploeg van coach Carl Hoefkens vatte de West-Vlaamse derby aan op erg sterke wijze en ging meteen op zoek naar de openingstreffer. Die aanvalsdrang werd ook beloond. Zo profiteerde Ferran Jutgla optimaal van het wegglijden bij Faïz Selemani. Vervolgens bleven de betere kansen voor de thuisploeg, maar Blauw-Zwart liet zijn tegenstander wel steeds beter in de match komen. En daar droeg het niet veel later de gevolgen van.

Na een goede counter belandde de bal tot bij Kristof D'Haene, die zijn tegenstander kon uitkappen en en zo de gelijkmaker op een schoteltje kon aanbieden aan Habib Gueye. Bij de Bruggelingen kwam er wel protest tegen de gelijkmaker. Zo zou D'Haene vlak voor zijn assist immers met de bal over de lijn zijn geweest. De actie werd ook herbekeken door de VAR, maar bij gebrek aan het juiste camerapunt kon geen 100% uitsluitsel gegeven worden en bleef de 1-1 op het bord staan.

ZWAKKE MECHELE
Verdedigend gezien zag het er dus niet al te goed uit bij Club. Op de sociale media verschijnt dan ook opnieuw de nodige kritiek op de Brugse achterhoede. Vooral Brandon Mechele krijgt er opnieuw stevig van langs wegens het slechte dekken bij de start van de counter die de 1-1 inleidde. Al was hij zeker niet de enige met boter op het hoofd.

LEES OOK: KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

Club moet zijn verdediging verder versterken ...

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

160
160
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

63
63
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

31
31
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

35
35
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

292
292
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

52
52
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

405
405
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

205
205
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

376
376
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

331
331
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

331
331
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1277
1277
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

425
425
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

716
716
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

317
317
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

408
408
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1038
1038
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

469
469
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

487
487
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

95
95
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

362
362
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

146
146
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

132
132
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws