Club-defensie wéér in de fout: "Hij is de zwakke schakel"

door
Club-defensie wéér in de fout:

Club Brugge wou zondagmiddag zijn tweede thuiszege van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League boeken. Tegen KV Kortrijk ging de landskampioen ook erg voortvarend van start. Maar Blauw-Zwart kon zijn goede niveau niet vasthouden en na een dik halfuur betaalde het daarvoor de rekening cash.


De ploeg van coach Carl Hoefkens vatte de West-Vlaamse derby aan op erg sterke wijze en ging meteen op zoek naar de openingstreffer. Die aanvalsdrang werd ook beloond. Zo profiteerde Ferran Jutgla optimaal van het wegglijden bij Faïz Selemani. Vervolgens bleven de betere kansen voor de thuisploeg, maar Blauw-Zwart liet zijn tegenstander wel steeds beter in de match komen. En daar droeg het niet veel later de gevolgen van.

Na een goede counter belandde de bal tot bij Kristof D'Haene, die zijn tegenstander kon uitkappen en en zo de gelijkmaker op een schoteltje kon aanbieden aan Habib Gueye. Bij de Bruggelingen kwam er wel protest tegen de gelijkmaker. Zo zou D'Haene vlak voor zijn assist immers met de bal over de lijn zijn geweest. De actie werd ook herbekeken door de VAR, maar bij gebrek aan het juiste camerapunt kon geen 100% uitsluitsel gegeven worden en bleef de 1-1 op het bord staan.

ZWAKKE MECHELE
Verdedigend gezien zag het er dus niet al te goed uit bij Club. Op de sociale media verschijnt dan ook opnieuw de nodige kritiek op de Brugse achterhoede. Vooral Brandon Mechele krijgt er opnieuw stevig van langs wegens het slechte dekken bij de start van de counter die de 1-1 inleidde. Al was hij zeker niet de enige met boter op het hoofd.

LEES OOK: Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Club moet zijn verdediging verder versterken ...

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

61
61
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

64
64
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

73
73
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

86
86
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

24
24
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

72
72
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

363
363
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

52
52
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

56
56
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

111
111
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

64
64
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

202
202
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

128
128
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

137
137
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

98
98
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

622
622
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

321
321
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

35
35
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

117
117
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

103
103
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

95
95
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

67
67
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

569
569

Meer sportnieuws