Club start met Vanaken, Lang blijft op bank

door
Club start met Vanaken, Lang blijft op bank

Club Brugge pakte vorige week uit met een overtuigende prestatie tegen OH Leuven en wil zondagmiddag bevestigen op eigen veld. Al zal het stugge KV Kortrijk er alles aan doen om punten af te snoepen van de provinciegenoot. Scheidsrechter Jan Boterberg fluit de wedstrijd op Jan Breydel om 13u30 op gang.


In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisteams aan beide zijden. Bij de thuisploeg waren de schijnwerpers vooral op Hans Vanaken gericht. Afgelopen week geraakte immers bekend dat de spelmaker zijn zinnen heeft gezet op een verhuis naar het geïnteresseerde West Ham United, maar Club wil niet meewerken aan een transfer. Desondanks start hij gewoon in de basis.

Coach Hoefkens kiest dan ook voor dezelfde namen als een week geleden in Leuven. Achterin behoudt de jonge Sylla dus zijn plaatsje. Lang begint dan weer voor de derde wedstrijd op rij op de bank, terwijl Skov Olsen tijdig fit is geraakt om te kunnen starten.

DRIE WISSELS
Bij de Kerels voert coach Belhocine enkele wissels door na de nederlaag tegen Union SG. Zo komen Vandendriessche, Gueye en Henen in de ploeg. Mbayo, Sissoko en Mehssatou starten dan weer op de bank. Daar krijgen zij het gezelschap van de teruggekeerde Avenatti.

LEES OOK: 'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Wie wint?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

124
124
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

34
34
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

79
79
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

21
21
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

86
86
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

179
179
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

159
159
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

65
65
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

136
136
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

61
61
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

50
50
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

105
105
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

299
299
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

256
256
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

508
508
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

395
395
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1347
1347
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

703
703
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

254
254
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

188
188
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

391
391
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

177
177
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

351
351

Meer sportnieuws