TU: 'Antwerp strijdt met Club, verrassing Lamkel Zé'

412
TU: 'Antwerp strijdt met Club, verrassing Lamkel Zé'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Antwerp FC en Club Brugge zouden opnieuw de degens kruisen op de zomermercato. Zo meldt de bekende journalist Venê Casagrande dat de twee Belgische titelpretendenten strijden om de 20-jarige Lázaro. De aanvaller speelt momenteel voor Flamengo. Ook West Ham United zou in de running zijn. De Engelsen zouden zelfs een bod hebben uitgebracht, maar die aanbieding werd geweigerd door Flamengo. De Braziliaanse club wacht eerst af wat de twee Belgische ploegen te bieden hebben.



Club Brugge heeft zijn zinnen ook gezet op Dedryck Boyata. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri is die deal inmiddels bijna helemaal in kannen en kruiken. Met Hertha Berlijn had Club al een akkoord bereikt en nu zouden ze er ook met Boyata zelf uit zijn. Hij ging onder meer om familiale redenen akkoord met een terugkeer naar België en heeft zijn fiat gegeven voor een contract van twee jaar met optie op een extra seizoen.



Standard werkt nog volop aan versterking. Tavolieri beweert immers ook dat niemand minder dan Didier Lamkel Zé zou kunnen overnemen. Het Kameroense woelwater zit nog steeds in de B-kern van Antwerp FC. Standard nam al contact op met de entourage van Lamkel Zé, maar die gesprekken leverden (nog) geen akkoord op. Ook met Antwerp zullen ze er nog uit moeten komen, want de Great Old ziet hem liefst naar het buitenland vertrekken.



OH Leuven lijkt een nieuwe spits beet te hebben. De club heeft de overgang nog niet aangekondigd, maar in Italië circuleren wel al foto's waarop te zien is hoe Aleksander Buksa zijn handtekening zet bij OHL. De 19-jarige Pool komt over van Genoa, dat vorig seizoen degradeerde uit de Serie A. Het zou gaan om een huur met aankoopoptie.

Beerschot VA heeft een nieuwe doelman gevonden in de JPL. Davor Matijas maakt immers de overstap van Antwerp FC. De 22-jarige Kroaat had op de Bosuil nog maar weinig sportieve vooruitzichten en krijgt nu dus een reddingsboei toegeworpen door de stadsgenoot. Matijas tekende meteen een contract tot medio 2024, met optie tot twee extra seizoenen.

BUITENLAND
Manchester United blijft doordrukken voor de komst van Antony. Maar Ajax zal de Braziliaanse aanvaller enkel laten gaan indien de absolute jackpot op tafel komt. Zo schrijft The Sunday Times dat United zich aan een vraagprijs van zo'n 100 miljoen euro verwacht. En het is niet eens uitgesloten dat de Engelsen zover gaan. Het vorige bod bedroeg immers ook al 80 miljoen euro.



Memphis Depay lijkt op weg naar Juventus en dat op transfervrije basis. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano heeft FC Barcelona immers groen licht gegeven om zijn contract te ontbinden. De Catalanen grijpen daardoor naast een potentiële transfersom, maar besparen zich zo ook de nodige salariskosten. De bal ligt nu wel in het kamp van de Italianen. Zo moet Juve nog een akkoord vinden met Depay over de persoonlijke voorwaarden.



Real Madrid werd na het vertrek van Casemiro gelinkt aan verschillende mogelijke vervangers: Bruno Guimaraes (Newcastle United), Fabian Ruiz (SSC Napoli) en Pierre-Emile Højbjerg (Tottenham Hotspur) werden genoemd. Maar volgens AS heeft de club andere plannen. Zo zou er geen extra middenvelder aangetrokken. Het geld dat Casemiro opbrengt zou voor een groot deel worden geïnvesteerd in de modernisering van Bernabeu.

LEES OOK: Zware taak Antwerp-bestuur na 'aderlating Vandenhaute'

Welke club heeft dit seizoen de sterkste selectie?

Meest recent

Leko houdt adem in: sterkhouder Club Brugge tijdje out?

Club Brugge wil de nederlaag tegen Aston Villa snel doorspoelen, en dus moet Antwerp er straks aan ...

6
6
Romeo Vermant stuurt zinderende boodschap de wereld in

Er lijkt opnieuw iets veranderd rond Romeo Vermant. De aanvaller beleefde een zomer waarin er ...

315
315
'Bruno grijpt in: nieuwkomer aan aftrap bij Anderlecht'

Na een magere zeven op 15 staat de druk al op de ketel bij RSC Anderlecht, dat vrijdag op bezoek ...

112
112
Golden Boy: Club Brugge, Anderlecht & Genk in top 100

Tijdens de voorbije zomermercato deed de Jupiler Pro League zijn reputatie als kweekvijver van ...

152
152
'Van Gucht en VTM clashen: “Vuilbak gaat open'

Ruben Van Gucht lijkt nog lang niet klaar met de gebeurtenissen die zich achter de schermen hebben ...

346
346
Leko geeft update over Vanaken voor Antwerp én Genk

Hans Vanaken werd in de Champions League-clash tegen Aston Villa naar de kant gehaald. De aanvoerder ...

235
235
Vanderbiest krijgt onverwacht steun: “Spelers op matje"

Fred Vanderbiest ligt zwaar onder vuur na de desastreuze competitiestart van KV Mechelen. Malinwa ...

128
128
Brys-beul Samuel Eto’o in opspraak: “Geld in eigen zak”

Marc Brys heeft er bij Kameroen geen leuke periode opzitten. De Belgische oefenmeester werd lange ...

97
97
Bom ontploft bij Lukaku: T1 verdwijnt, Fener grijpt in

Fenerbahçe speelde in de Champions League 1-1 gelijk tegen AS Roma, maar na de wedstrijd liep ...

115
115
Beerschot in de problemen? Transfers nu al afgemaakt

De ambities van Beerschot zijn duidelijk. De Kielse Ratten willen zo snel mogelijk promoveren naar ...

157
157
KVM aangepakt: "Doe tenminste alsof het je kan schelen"

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de absolute revelaties in de Jupiler Pro ...

129
129
Crisis bij OHL: TD doet ontluisterend boekje open

Na vijf speeldagen zijn er twee clubs die nog steeds geen enkel punt gesprokkel hebben in de Jupiler ...

171
171
Tedesco overtuigde tweede Duivel: "Ik voelde vertrouwen"

Zijn passage als bondscoach van de Rode Duivels wordt in ons land niet bepaald warm herinnerd, maar ...

22
22
'Eindelijk duidelijkheid in zaak rond verkoop Anderlecht'

Enkele jaren geleden barstte een enorm schandaal los in het Belgische voetbal, met eerst Operatie ...

299
299
'Bodart versiert alsnog verrassende transfer'

Lille oogt dit seizoen een pak minder Belgisch dan vorig seizoen. Het zag in de zomer immers Thomas ...

53
53
Megadomper Union: 3 sterkhouders geschorst voor EL-opener

Club Brugge trapte deze week al zijn campagne af in de Champions League, maar volgende week zijn ook ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Winters miljoenenbod voor Club, Anderlecht legt talent vast'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

270
270
Anderlecht-crisis voor de deur? Sibierski reageert

RSC Anderlecht is wisselvallig aan het seizoen begonnen onder Vitor Bruno. Sportieve baas Antoine ...

333
333
Britse pers volledig in de ban van Tielemans: plan voor City

Manchester United won in de Champions League zonder problemen van debutant Sabah FK. Youri Tielemans ...

101
101
Jan Boskamp blijft vechten ondanks verborgen strijd

Jan Boskamp heeft de voorbije jaren een bijzonder moeilijke periode achter de rug. De goedlachse ...

165
165
Verhaeghe legt ambities bloot: volgende stappen Club Brugge

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen straffe stappen gezet. Vooral in Europa wist Blauw-Zwart ...

481
481
Kane heeft duidelijke transferboodschap voor Kompany

Afgelopen transferperiode werd Harry Kane verschillende keren genoemd bij een vertrek bij Bayern ...

158
158
De Bruyne foetert bij Napoli: mentale test voor Rode Duivel

Kevin De Bruyne stond in de Champions League eindelijk nog eens in de basis bij Napoli. Tegen ...

50
50
'Club begint bouwwerken: Cercle moet ingrijpen'

Bij Club Brugge jubelen ze dezer dagen, want zij kunnen eindelijk beginnen aan de bouw van hun ...

933
933
Rode Duivels zien weer een talent door de vingers glippen

Sinds zijn aanstelling als technisch directeur van de KBVB moest Vincent Mannaert al heel wat werk ...

236
236

Meer sportnieuws