TU: 'Antwerp strijdt met Club, verrassing Lamkel Zé'

door
TU: 'Antwerp strijdt met Club, verrassing Lamkel Zé'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Antwerp FC en Club Brugge zouden opnieuw de degens kruisen op de zomermercato. Zo meldt de bekende journalist Venê Casagrande dat de twee Belgische titelpretendenten strijden om de 20-jarige Lázaro. De aanvaller speelt momenteel voor Flamengo. Ook West Ham United zou in de running zijn. De Engelsen zouden zelfs een bod hebben uitgebracht, maar die aanbieding werd geweigerd door Flamengo. De Braziliaanse club wacht eerst af wat de twee Belgische ploegen te bieden hebben.



Club Brugge heeft zijn zinnen ook gezet op Dedryck Boyata. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri is die deal inmiddels bijna helemaal in kannen en kruiken. Met Hertha Berlijn had Club al een akkoord bereikt en nu zouden ze er ook met Boyata zelf uit zijn. Hij ging onder meer om familiale redenen akkoord met een terugkeer naar België en heeft zijn fiat gegeven voor een contract van twee jaar met optie op een extra seizoen.



Standard werkt nog volop aan versterking. Tavolieri beweert immers ook dat niemand minder dan Didier Lamkel Zé zou kunnen overnemen. Het Kameroense woelwater zit nog steeds in de B-kern van Antwerp FC. Standard nam al contact op met de entourage van Lamkel Zé, maar die gesprekken leverden (nog) geen akkoord op. Ook met Antwerp zullen ze er nog uit moeten komen, want de Great Old ziet hem liefst naar het buitenland vertrekken.



OH Leuven lijkt een nieuwe spits beet te hebben. De club heeft de overgang nog niet aangekondigd, maar in Italië circuleren wel al foto's waarop te zien is hoe Aleksander Buksa zijn handtekening zet bij OHL. De 19-jarige Pool komt over van Genoa, dat vorig seizoen degradeerde uit de Serie A. Het zou gaan om een huur met aankoopoptie.

Beerschot VA heeft een nieuwe doelman gevonden in de JPL. Davor Matijas maakt immers de overstap van Antwerp FC. De 22-jarige Kroaat had op de Bosuil nog maar weinig sportieve vooruitzichten en krijgt nu dus een reddingsboei toegeworpen door de stadsgenoot. Matijas tekende meteen een contract tot medio 2024, met optie tot twee extra seizoenen.

BUITENLAND
Manchester United blijft doordrukken voor de komst van Antony. Maar Ajax zal de Braziliaanse aanvaller enkel laten gaan indien de absolute jackpot op tafel komt. Zo schrijft The Sunday Times dat United zich aan een vraagprijs van zo'n 100 miljoen euro verwacht. En het is niet eens uitgesloten dat de Engelsen zover gaan. Het vorige bod bedroeg immers ook al 80 miljoen euro.



Memphis Depay lijkt op weg naar Juventus en dat op transfervrije basis. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano heeft FC Barcelona immers groen licht gegeven om zijn contract te ontbinden. De Catalanen grijpen daardoor naast een potentiële transfersom, maar besparen zich zo ook de nodige salariskosten. De bal ligt nu wel in het kamp van de Italianen. Zo moet Juve nog een akkoord vinden met Depay over de persoonlijke voorwaarden.



Real Madrid werd na het vertrek van Casemiro gelinkt aan verschillende mogelijke vervangers: Bruno Guimaraes (Newcastle United), Fabian Ruiz (SSC Napoli) en Pierre-Emile Højbjerg (Tottenham Hotspur) werden genoemd. Maar volgens AS heeft de club andere plannen. Zo zou er geen extra middenvelder aangetrokken. Het geld dat Casemiro opbrengt zou voor een groot deel worden geïnvesteerd in de modernisering van Bernabeu.

LEES OOK: 'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Welke club heeft dit seizoen de sterkste selectie?

Meest recent

"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

6
6
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

5
5
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

29
29
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

9
9
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

42
42
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

45
45
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

22
22
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

68
68
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

25
25
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

208
208
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

99
99
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

106
106
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

182
182
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

271
271
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

361
361
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

308
308
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

366
366
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

69
69
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

271
271
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

199
199
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

193
193
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

491
491
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

421
421

Meer sportnieuws