TU: 'Antwerp strijdt met Club, verrassing Lamkel Zé'

door
TU: 'Antwerp strijdt met Club, verrassing Lamkel Zé'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Antwerp FC en Club Brugge zouden opnieuw de degens kruisen op de zomermercato. Zo meldt de bekende journalist Venê Casagrande dat de twee Belgische titelpretendenten strijden om de 20-jarige Lázaro. De aanvaller speelt momenteel voor Flamengo. Ook West Ham United zou in de running zijn. De Engelsen zouden zelfs een bod hebben uitgebracht, maar die aanbieding werd geweigerd door Flamengo. De Braziliaanse club wacht eerst af wat de twee Belgische ploegen te bieden hebben.



Club Brugge heeft zijn zinnen ook gezet op Dedryck Boyata. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri is die deal inmiddels bijna helemaal in kannen en kruiken. Met Hertha Berlijn had Club al een akkoord bereikt en nu zouden ze er ook met Boyata zelf uit zijn. Hij ging onder meer om familiale redenen akkoord met een terugkeer naar België en heeft zijn fiat gegeven voor een contract van twee jaar met optie op een extra seizoen.



Standard werkt nog volop aan versterking. Tavolieri beweert immers ook dat niemand minder dan Didier Lamkel Zé zou kunnen overnemen. Het Kameroense woelwater zit nog steeds in de B-kern van Antwerp FC. Standard nam al contact op met de entourage van Lamkel Zé, maar die gesprekken leverden (nog) geen akkoord op. Ook met Antwerp zullen ze er nog uit moeten komen, want de Great Old ziet hem liefst naar het buitenland vertrekken.



OH Leuven lijkt een nieuwe spits beet te hebben. De club heeft de overgang nog niet aangekondigd, maar in Italië circuleren wel al foto's waarop te zien is hoe Aleksander Buksa zijn handtekening zet bij OHL. De 19-jarige Pool komt over van Genoa, dat vorig seizoen degradeerde uit de Serie A. Het zou gaan om een huur met aankoopoptie.

Beerschot VA heeft een nieuwe doelman gevonden in de JPL. Davor Matijas maakt immers de overstap van Antwerp FC. De 22-jarige Kroaat had op de Bosuil nog maar weinig sportieve vooruitzichten en krijgt nu dus een reddingsboei toegeworpen door de stadsgenoot. Matijas tekende meteen een contract tot medio 2024, met optie tot twee extra seizoenen.

BUITENLAND
Manchester United blijft doordrukken voor de komst van Antony. Maar Ajax zal de Braziliaanse aanvaller enkel laten gaan indien de absolute jackpot op tafel komt. Zo schrijft The Sunday Times dat United zich aan een vraagprijs van zo'n 100 miljoen euro verwacht. En het is niet eens uitgesloten dat de Engelsen zover gaan. Het vorige bod bedroeg immers ook al 80 miljoen euro.



Memphis Depay lijkt op weg naar Juventus en dat op transfervrije basis. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano heeft FC Barcelona immers groen licht gegeven om zijn contract te ontbinden. De Catalanen grijpen daardoor naast een potentiële transfersom, maar besparen zich zo ook de nodige salariskosten. De bal ligt nu wel in het kamp van de Italianen. Zo moet Juve nog een akkoord vinden met Depay over de persoonlijke voorwaarden.



Real Madrid werd na het vertrek van Casemiro gelinkt aan verschillende mogelijke vervangers: Bruno Guimaraes (Newcastle United), Fabian Ruiz (SSC Napoli) en Pierre-Emile Højbjerg (Tottenham Hotspur) werden genoemd. Maar volgens AS heeft de club andere plannen. Zo zou er geen extra middenvelder aangetrokken. Het geld dat Casemiro opbrengt zou voor een groot deel worden geïnvesteerd in de modernisering van Bernabeu.

LEES OOK: Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

Welke club heeft dit seizoen de sterkste selectie?

Meest recent

Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

13
13
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

56
56
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

27
27
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

95
95
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

59
59
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

405
405
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

334
334
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

150
150
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

132
132
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

185
185
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

28
28
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

228
228
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

152
152
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

124
124
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

200
200
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

54
54
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

76
76
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

333
333
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

282
282
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

274
274
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

164
164
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

137
137
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

201
201
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

75
75
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

112
112

Meer sportnieuws