TU: 'Antwerp strijdt met Club, verrassing Lamkel Zé'

door
TU: 'Antwerp strijdt met Club, verrassing Lamkel Zé'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Antwerp FC en Club Brugge zouden opnieuw de degens kruisen op de zomermercato. Zo meldt de bekende journalist Venê Casagrande dat de twee Belgische titelpretendenten strijden om de 20-jarige Lázaro. De aanvaller speelt momenteel voor Flamengo. Ook West Ham United zou in de running zijn. De Engelsen zouden zelfs een bod hebben uitgebracht, maar die aanbieding werd geweigerd door Flamengo. De Braziliaanse club wacht eerst af wat de twee Belgische ploegen te bieden hebben.



Club Brugge heeft zijn zinnen ook gezet op Dedryck Boyata. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri is die deal inmiddels bijna helemaal in kannen en kruiken. Met Hertha Berlijn had Club al een akkoord bereikt en nu zouden ze er ook met Boyata zelf uit zijn. Hij ging onder meer om familiale redenen akkoord met een terugkeer naar België en heeft zijn fiat gegeven voor een contract van twee jaar met optie op een extra seizoen.



Standard werkt nog volop aan versterking. Tavolieri beweert immers ook dat niemand minder dan Didier Lamkel Zé zou kunnen overnemen. Het Kameroense woelwater zit nog steeds in de B-kern van Antwerp FC. Standard nam al contact op met de entourage van Lamkel Zé, maar die gesprekken leverden (nog) geen akkoord op. Ook met Antwerp zullen ze er nog uit moeten komen, want de Great Old ziet hem liefst naar het buitenland vertrekken.



OH Leuven lijkt een nieuwe spits beet te hebben. De club heeft de overgang nog niet aangekondigd, maar in Italië circuleren wel al foto's waarop te zien is hoe Aleksander Buksa zijn handtekening zet bij OHL. De 19-jarige Pool komt over van Genoa, dat vorig seizoen degradeerde uit de Serie A. Het zou gaan om een huur met aankoopoptie.

Beerschot VA heeft een nieuwe doelman gevonden in de JPL. Davor Matijas maakt immers de overstap van Antwerp FC. De 22-jarige Kroaat had op de Bosuil nog maar weinig sportieve vooruitzichten en krijgt nu dus een reddingsboei toegeworpen door de stadsgenoot. Matijas tekende meteen een contract tot medio 2024, met optie tot twee extra seizoenen.

BUITENLAND
Manchester United blijft doordrukken voor de komst van Antony. Maar Ajax zal de Braziliaanse aanvaller enkel laten gaan indien de absolute jackpot op tafel komt. Zo schrijft The Sunday Times dat United zich aan een vraagprijs van zo'n 100 miljoen euro verwacht. En het is niet eens uitgesloten dat de Engelsen zover gaan. Het vorige bod bedroeg immers ook al 80 miljoen euro.



Memphis Depay lijkt op weg naar Juventus en dat op transfervrije basis. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano heeft FC Barcelona immers groen licht gegeven om zijn contract te ontbinden. De Catalanen grijpen daardoor naast een potentiële transfersom, maar besparen zich zo ook de nodige salariskosten. De bal ligt nu wel in het kamp van de Italianen. Zo moet Juve nog een akkoord vinden met Depay over de persoonlijke voorwaarden.



Real Madrid werd na het vertrek van Casemiro gelinkt aan verschillende mogelijke vervangers: Bruno Guimaraes (Newcastle United), Fabian Ruiz (SSC Napoli) en Pierre-Emile Højbjerg (Tottenham Hotspur) werden genoemd. Maar volgens AS heeft de club andere plannen. Zo zou er geen extra middenvelder aangetrokken. Het geld dat Casemiro opbrengt zou voor een groot deel worden geïnvesteerd in de modernisering van Bernabeu.

LEES OOK: Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Welke club heeft dit seizoen de sterkste selectie?

Meest recent

Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

7
7
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

6
6
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

46
46
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

161
161
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

161
161
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

101
101
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

239
239
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

93
93
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

128
128
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

168
168
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

216
216
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

266
266
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

244
244
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

131
131
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

822
822
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

416
416
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

220
220
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

103
103
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

161
161
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

204
204
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

221
221
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

249
249
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

184
184
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

788
788
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

154
154

Meer sportnieuws