Spaanse pers spaart Hazard niet na pijnlijke misser

door
Spaanse pers spaart Hazard niet na pijnlijke misser

Titelverdediger Real Madrid is met een perfect rapport aan het nieuwe seizoen in La Liga begonnen. Na de nipte zege tijdens de openingsspeeldag tegen Almeria, werd zaterdagavond met droge 1-4-cijfers gewonnen op Celta de Vigo. Eden Hazard moest andermaal vrede nemen met een invalbeurt.


Hoewel coach Carlo Ancelotti zich vorige week nog sterk maakte dat Hazard dit seizoen de nodige minuten zal krijgen, viel de Rode Duivel dus andermaal naast de basiself. In de 83ste minuut mocht hij dan toch zijn opwachting maken in plaats van Vinicius Junior. Weinig tijd dus om zijn stempel te drukken, al liet Hazard nog een unieke mogelijkheid onbenut om zijn statistieken aan te scherpen. Zo trapte hij in de slotminuten een strafschop recht op de thuisdoelman (zie video onderaan).

Daags nadien komt de Spaanse pers dan ook met behoorlijk scherpe reacties op zijn optreden. "Benzema gunde hem een strafschop, maar hij verbrodde het geschenk", schrijft men bijvoorbeeld bij Marca. Het Catalaanse SPORT is dan weer een pak Harder. "De aanvaller van 100 miljoen kan zijn prijskaartje maar niet rechtvaardigen. Hij slaagt er niet in een vaste waarde te worden en faalt met zijn prestaties op het veld."

NIET GEMOTIVEERD
Bij AS weet men dan weer dat de druk op zijn schouders behoorlijk hoog is. "Hij kwam in het veld voor Vini, maar miste de strafschop die Benzema het cadeau deed. Er zijn hoge verwachtingen van Hazard dit seizoen." Tot slot stelde voormalig Real Madrid-sterkhouder Guti zich vragen bij de ingesteldheid waarmee de Rode Duivel inviel. "Ik heb hem niet erg gemotiveerd gezien", aldus de voormalige middenvelder bij DAZN.

LEES OOK: 'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Hazard kan beter deze zomer nog vertrekken ...

Meest recent

Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

16
16
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

30
30
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

156
156
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

46
46
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

21
21
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

184
184
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

286
286
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

581
581
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

63
63
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

20
20
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

115
115
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

110
110
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

680
680
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

350
350
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

379
379
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

168
168
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

426
426
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

279
279
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1209
1209
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

129
129
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

164
164
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

296
296
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

104
104
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

184
184
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

102
102

Meer sportnieuws