Spaanse pers spaart Hazard niet na pijnlijke misser

297 stemmen
Spaanse pers spaart Hazard niet na pijnlijke misser

Titelverdediger Real Madrid is met een perfect rapport aan het nieuwe seizoen in La Liga begonnen. Na de nipte zege tijdens de openingsspeeldag tegen Almeria, werd zaterdagavond met droge 1-4-cijfers gewonnen op Celta de Vigo. Eden Hazard moest andermaal vrede nemen met een invalbeurt.


Hoewel coach Carlo Ancelotti zich vorige week nog sterk maakte dat Hazard dit seizoen de nodige minuten zal krijgen, viel de Rode Duivel dus andermaal naast de basiself. In de 83ste minuut mocht hij dan toch zijn opwachting maken in plaats van Vinicius Junior. Weinig tijd dus om zijn stempel te drukken, al liet Hazard nog een unieke mogelijkheid onbenut om zijn statistieken aan te scherpen. Zo trapte hij in de slotminuten een strafschop recht op de thuisdoelman (zie video onderaan).

Daags nadien komt de Spaanse pers dan ook met behoorlijk scherpe reacties op zijn optreden. "Benzema gunde hem een strafschop, maar hij verbrodde het geschenk", schrijft men bijvoorbeeld bij Marca. Het Catalaanse SPORT is dan weer een pak Harder. "De aanvaller van 100 miljoen kan zijn prijskaartje maar niet rechtvaardigen. Hij slaagt er niet in een vaste waarde te worden en faalt met zijn prestaties op het veld."

NIET GEMOTIVEERD
Bij AS weet men dan weer dat de druk op zijn schouders behoorlijk hoog is. "Hij kwam in het veld voor Vini, maar miste de strafschop die Benzema het cadeau deed. Er zijn hoge verwachtingen van Hazard dit seizoen." Tot slot stelde voormalig Real Madrid-sterkhouder Guti zich vragen bij de ingesteldheid waarmee de Rode Duivel inviel. "Ik heb hem niet erg gemotiveerd gezien", aldus de voormalige middenvelder bij DAZN.

LEES OOK: Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Hazard kan beter deze zomer nog vertrekken ...

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

126
126
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

203
203
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

50
50
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

150
150
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

85
85
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

73
73
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

158
158
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

255
255
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

361
361
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

189
189
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

547
547
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

61
61
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

343
343
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

251
251
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

375
375
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

252
252
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

174
174
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

224
224
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

173
173
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

67
67
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

655
655
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

103
103
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

52
52
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

294
294
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

113
113

Meer sportnieuws