Spaanse pers spaart Hazard niet na pijnlijke misser

door
Spaanse pers spaart Hazard niet na pijnlijke misser

Titelverdediger Real Madrid is met een perfect rapport aan het nieuwe seizoen in La Liga begonnen. Na de nipte zege tijdens de openingsspeeldag tegen Almeria, werd zaterdagavond met droge 1-4-cijfers gewonnen op Celta de Vigo. Eden Hazard moest andermaal vrede nemen met een invalbeurt.


Hoewel coach Carlo Ancelotti zich vorige week nog sterk maakte dat Hazard dit seizoen de nodige minuten zal krijgen, viel de Rode Duivel dus andermaal naast de basiself. In de 83ste minuut mocht hij dan toch zijn opwachting maken in plaats van Vinicius Junior. Weinig tijd dus om zijn stempel te drukken, al liet Hazard nog een unieke mogelijkheid onbenut om zijn statistieken aan te scherpen. Zo trapte hij in de slotminuten een strafschop recht op de thuisdoelman (zie video onderaan).

Daags nadien komt de Spaanse pers dan ook met behoorlijk scherpe reacties op zijn optreden. "Benzema gunde hem een strafschop, maar hij verbrodde het geschenk", schrijft men bijvoorbeeld bij Marca. Het Catalaanse SPORT is dan weer een pak Harder. "De aanvaller van 100 miljoen kan zijn prijskaartje maar niet rechtvaardigen. Hij slaagt er niet in een vaste waarde te worden en faalt met zijn prestaties op het veld."

NIET GEMOTIVEERD
Bij AS weet men dan weer dat de druk op zijn schouders behoorlijk hoog is. "Hij kwam in het veld voor Vini, maar miste de strafschop die Benzema het cadeau deed. Er zijn hoge verwachtingen van Hazard dit seizoen." Tot slot stelde voormalig Real Madrid-sterkhouder Guti zich vragen bij de ingesteldheid waarmee de Rode Duivel inviel. "Ik heb hem niet erg gemotiveerd gezien", aldus de voormalige middenvelder bij DAZN.

LEES OOK: Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Hazard kan beter deze zomer nog vertrekken ...

Meest recent

Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

31
31
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

261
261
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

11
11
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

55
55
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

53
53
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

378
378
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

316
316
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

116
116
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

37
37
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

86
86
'AA Gent mikt op woekerwinst: smaakmaker tekent bij'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

93
93
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

331
331
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

229
229
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

330
330
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

444
444
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

48
48
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

57
57
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

252
252
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

325
325
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

49
49
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

136
136
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

73
73
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

139
139
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

83
83
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

389
389

Meer sportnieuws