Spaanse pers spaart Hazard niet na pijnlijke misser

door
Spaanse pers spaart Hazard niet na pijnlijke misser

Titelverdediger Real Madrid is met een perfect rapport aan het nieuwe seizoen in La Liga begonnen. Na de nipte zege tijdens de openingsspeeldag tegen Almeria, werd zaterdagavond met droge 1-4-cijfers gewonnen op Celta de Vigo. Eden Hazard moest andermaal vrede nemen met een invalbeurt.


Hoewel coach Carlo Ancelotti zich vorige week nog sterk maakte dat Hazard dit seizoen de nodige minuten zal krijgen, viel de Rode Duivel dus andermaal naast de basiself. In de 83ste minuut mocht hij dan toch zijn opwachting maken in plaats van Vinicius Junior. Weinig tijd dus om zijn stempel te drukken, al liet Hazard nog een unieke mogelijkheid onbenut om zijn statistieken aan te scherpen. Zo trapte hij in de slotminuten een strafschop recht op de thuisdoelman (zie video onderaan).

Daags nadien komt de Spaanse pers dan ook met behoorlijk scherpe reacties op zijn optreden. "Benzema gunde hem een strafschop, maar hij verbrodde het geschenk", schrijft men bijvoorbeeld bij Marca. Het Catalaanse SPORT is dan weer een pak Harder. "De aanvaller van 100 miljoen kan zijn prijskaartje maar niet rechtvaardigen. Hij slaagt er niet in een vaste waarde te worden en faalt met zijn prestaties op het veld."

NIET GEMOTIVEERD
Bij AS weet men dan weer dat de druk op zijn schouders behoorlijk hoog is. "Hij kwam in het veld voor Vini, maar miste de strafschop die Benzema het cadeau deed. Er zijn hoge verwachtingen van Hazard dit seizoen." Tot slot stelde voormalig Real Madrid-sterkhouder Guti zich vragen bij de ingesteldheid waarmee de Rode Duivel inviel. "Ik heb hem niet erg gemotiveerd gezien", aldus de voormalige middenvelder bij DAZN.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Hazard kan beter deze zomer nog vertrekken ...

Meest recent

'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

11
11
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

68
68
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

84
84
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

10
10
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

103
103
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

215
215
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

136
136
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

71
71
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

36
36
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

266
266
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

70
70
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

175
175
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

293
293
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

93
93
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

182
182
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

151
151
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

71
71
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

111
111
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

204
204
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

184
184
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

670
670
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

145
145
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

89
89

Meer sportnieuws