Spaanse pers spaart Hazard niet na pijnlijke misser

door
Spaanse pers spaart Hazard niet na pijnlijke misser

Titelverdediger Real Madrid is met een perfect rapport aan het nieuwe seizoen in La Liga begonnen. Na de nipte zege tijdens de openingsspeeldag tegen Almeria, werd zaterdagavond met droge 1-4-cijfers gewonnen op Celta de Vigo. Eden Hazard moest andermaal vrede nemen met een invalbeurt.


Hoewel coach Carlo Ancelotti zich vorige week nog sterk maakte dat Hazard dit seizoen de nodige minuten zal krijgen, viel de Rode Duivel dus andermaal naast de basiself. In de 83ste minuut mocht hij dan toch zijn opwachting maken in plaats van Vinicius Junior. Weinig tijd dus om zijn stempel te drukken, al liet Hazard nog een unieke mogelijkheid onbenut om zijn statistieken aan te scherpen. Zo trapte hij in de slotminuten een strafschop recht op de thuisdoelman (zie video onderaan).

Daags nadien komt de Spaanse pers dan ook met behoorlijk scherpe reacties op zijn optreden. "Benzema gunde hem een strafschop, maar hij verbrodde het geschenk", schrijft men bijvoorbeeld bij Marca. Het Catalaanse SPORT is dan weer een pak Harder. "De aanvaller van 100 miljoen kan zijn prijskaartje maar niet rechtvaardigen. Hij slaagt er niet in een vaste waarde te worden en faalt met zijn prestaties op het veld."

NIET GEMOTIVEERD
Bij AS weet men dan weer dat de druk op zijn schouders behoorlijk hoog is. "Hij kwam in het veld voor Vini, maar miste de strafschop die Benzema het cadeau deed. Er zijn hoge verwachtingen van Hazard dit seizoen." Tot slot stelde voormalig Real Madrid-sterkhouder Guti zich vragen bij de ingesteldheid waarmee de Rode Duivel inviel. "Ik heb hem niet erg gemotiveerd gezien", aldus de voormalige middenvelder bij DAZN.

LEES OOK: Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

Hazard kan beter deze zomer nog vertrekken ...

Meest recent

Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

325
325
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

27
27
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

29
29
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

45
45
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

215
215
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

115
115
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

190
190
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

66
66
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

226
226
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

18
18
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

393
393
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

169
169
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

60
60
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

501
501
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

104
104
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

108
108
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

60
60
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

228
228
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

143
143
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

111
111
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

36
36
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

174
174

Meer sportnieuws