Man-in-vorm Heynen spreekt zich uit over Rode Duivels

door
Man-in-vorm Heynen spreekt zich uit over Rode Duivels

KRC Genk dendert de laatste weken door de Jupiler Pro League. De Limburgers scoren aan de lopende band en legden zaterdag ook Cercle Brugge over de knie. Tegen de Bruggelingen hadden ze het niet makkelijk, maar aanvoerder Bryan Heynen ontpopte zich tot matchwinnaar met twee goals. De middenvelder had ook vorige week op Zulte Waregem al twee keer gescoord.


Zijn seizoenstotaal staat dus al op vier treffers en daarmee is Heynen zowaar momenteel topschutter van de Jupiler Pro League. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat er her en der opnieuw geopperd wordt dat de 25-jarige middenvelder een selectie voor de Rode Duivels verdient. Binnen enkele weken roept Roberto Martinez zijn troepen opnieuw bijeen voor de laatste twee wedstrijden in de Nations League en in november is er uiteraard het WK.

"Daar ben ik niet mee bezig, mijn focus ligt op Genk", maakt Heynen echter duidelijk aan Het Belang van Limburg. "De bondscoach beschikt over een selectie van meer dan 35 spelers, dan zal het heel moeilijk zijn om uiteindelijk bij die 26-koppige selectie te geraken."

RESERVELIJST
Toch is een selectie zeker geen utopie voor Heynen. Martinez is duidelijk nog zoekende op het middenveld en gunde de voorbije interlandperiodes nog Orel Mangala en Amadou Onana hun eerste caps. De bondscoach volgt de middenvelder van Genk zeker ook, want hij stond in de zomer van 2021 al eens op de reservelijst voor de EK-selectie. Een echte oproeping volgde echter nog niet.

LEES OOK: Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Verdient Heynen een selectie voor de Rode Duivels?

Meest recent

Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

12
12
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

181
181
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

195
195
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

230
230
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

175
175
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

278
278
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

434
434
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

499
499
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

402
402
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

209
209
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

440
440
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

425
425
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

405
405
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

403
403
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

450
450
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

566
566
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

716
716
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

39
39
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

720
720
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

324
324
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1535
1535
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

510
510
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

493
493
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

495
495
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

339
339

Meer sportnieuws