Man-in-vorm Heynen spreekt zich uit over Rode Duivels

180
Man-in-vorm Heynen spreekt zich uit over Rode Duivels

KRC Genk dendert de laatste weken door de Jupiler Pro League. De Limburgers scoren aan de lopende band en legden zaterdag ook Cercle Brugge over de knie. Tegen de Bruggelingen hadden ze het niet makkelijk, maar aanvoerder Bryan Heynen ontpopte zich tot matchwinnaar met twee goals. De middenvelder had ook vorige week op Zulte Waregem al twee keer gescoord.


Zijn seizoenstotaal staat dus al op vier treffers en daarmee is Heynen zowaar momenteel topschutter van de Jupiler Pro League. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat er her en der opnieuw geopperd wordt dat de 25-jarige middenvelder een selectie voor de Rode Duivels verdient. Binnen enkele weken roept Roberto Martinez zijn troepen opnieuw bijeen voor de laatste twee wedstrijden in de Nations League en in november is er uiteraard het WK.

"Daar ben ik niet mee bezig, mijn focus ligt op Genk", maakt Heynen echter duidelijk aan Het Belang van Limburg. "De bondscoach beschikt over een selectie van meer dan 35 spelers, dan zal het heel moeilijk zijn om uiteindelijk bij die 26-koppige selectie te geraken."

RESERVELIJST
Toch is een selectie zeker geen utopie voor Heynen. Martinez is duidelijk nog zoekende op het middenveld en gunde de voorbije interlandperiodes nog Orel Mangala en Amadou Onana hun eerste caps. De bondscoach volgt de middenvelder van Genk zeker ook, want hij stond in de zomer van 2021 al eens op de reservelijst voor de EK-selectie. Een echte oproeping volgde echter nog niet.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Verdient Heynen een selectie voor de Rode Duivels?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

108
108
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

250
250
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

166
166
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

186
186
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

46
46
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

243
243
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

97
97
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

35
35
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

35
35
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

106
106
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

95
95
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

37
37
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

128
128
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

272
272
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

215
215
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

87
87
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws