'Anderlecht wil imponeren met straffe stunt'

door
'Anderlecht wil imponeren met straffe stunt'

Het is duidelijk: RSC Anderlecht wil een serieuze inspanning leveren om Joshua Zirkzee definitief naar het Lotto Park te halen, al gaapt er nog een serieus verschil met de vraagprijs van Bayern München. De fans van Sporting verheugen zich al op een nieuw aanvalsduo met Zirkzee en Fábio Silva.


Het Nieuwsblad schrijft dit weekend dat Anderlecht alles in het werk stelt om Zirkzee aan te kopen, maar volgens Kicker houdt Bayern München voorlopig nog vast aan een vraagprijs van 20 miljoen euro, terwijl Sporting momenteel enkel bereid is om 10 miljoen te betalen - wat overigens een enorm bedrag is voor de Brusselaars. Daarnaast duiken er steeds meer geïnteresseerden op voor Zirkzee, wat zijn potentiële verkoopprijs alleen maar de hoogte zal injagen.

Desondanks hoopt Anderlecht dat het weldra kan uitpakken met een nieuw koningskoppel Zirkzee-Silva. “Dat zou alvast een voorlinie zijn die menig tegenstander imponeert. Een straffe stunt ook, en tegelijkertijd zowel een toekomstgerichte investering als een berekend risico”, schrijft Het Nieuwsblad. Anderlecht kent de kwaliteiten van Zirkzee uiteraard en binnen enkele jaren zou Sporting hem met een serieuze meerwaarde kunnen verkopen.

COMPLEMENTAIR DUO?

Het is nog wel maar de vraag hoe complementair Zirkzee en Silva kunnen zijn. Zirkzee is een spits met een fluwelen balbehandeling en onversneden klasse, die graag ‘in de bal’ komt. Silva is dan weer een pure goalgetter met een indrukwekkend torinstinct, die bovendien niet vies is om vuil werk op te knappen en iedere wedstrijd veel kilometers maalt. Op het gebied van pure kwaliteit zit er alvast muziek in een aanvalsduo Zirkzee-Silva.

LEES OOK: Superlatieven komen te kort over Fábio Silva

LEES OOK: Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Heeft een duo Zirkzee-Silva kans tot slagen?

Meest recent

Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

0
0
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

11
11
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

114
114
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

90
90
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

136
136
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

140
140
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

103
103
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

101
101
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

310
310
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

362
362
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

336
336
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

80
80
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

373
373
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

222
222
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

311
311
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

103
103
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

650
650
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

355
355
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

369
369
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

571
571
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

322
322
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

173
173
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

535
535
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

786
786

Meer sportnieuws