'Anderlecht wil imponeren met straffe stunt'

door
'Anderlecht wil imponeren met straffe stunt'

Het is duidelijk: RSC Anderlecht wil een serieuze inspanning leveren om Joshua Zirkzee definitief naar het Lotto Park te halen, al gaapt er nog een serieus verschil met de vraagprijs van Bayern München. De fans van Sporting verheugen zich al op een nieuw aanvalsduo met Zirkzee en Fábio Silva.


Het Nieuwsblad schrijft dit weekend dat Anderlecht alles in het werk stelt om Zirkzee aan te kopen, maar volgens Kicker houdt Bayern München voorlopig nog vast aan een vraagprijs van 20 miljoen euro, terwijl Sporting momenteel enkel bereid is om 10 miljoen te betalen - wat overigens een enorm bedrag is voor de Brusselaars. Daarnaast duiken er steeds meer geïnteresseerden op voor Zirkzee, wat zijn potentiële verkoopprijs alleen maar de hoogte zal injagen.

Desondanks hoopt Anderlecht dat het weldra kan uitpakken met een nieuw koningskoppel Zirkzee-Silva. “Dat zou alvast een voorlinie zijn die menig tegenstander imponeert. Een straffe stunt ook, en tegelijkertijd zowel een toekomstgerichte investering als een berekend risico”, schrijft Het Nieuwsblad. Anderlecht kent de kwaliteiten van Zirkzee uiteraard en binnen enkele jaren zou Sporting hem met een serieuze meerwaarde kunnen verkopen.

COMPLEMENTAIR DUO?

Het is nog wel maar de vraag hoe complementair Zirkzee en Silva kunnen zijn. Zirkzee is een spits met een fluwelen balbehandeling en onversneden klasse, die graag ‘in de bal’ komt. Silva is dan weer een pure goalgetter met een indrukwekkend torinstinct, die bovendien niet vies is om vuil werk op te knappen en iedere wedstrijd veel kilometers maalt. Op het gebied van pure kwaliteit zit er alvast muziek in een aanvalsduo Zirkzee-Silva.

LEES OOK: Superlatieven komen te kort over Fábio Silva

LEES OOK: Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

Heeft een duo Zirkzee-Silva kans tot slagen?

Meest recent

Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

17
17
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

74
74
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

49
49
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

26
26
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

192
192
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

336
336
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

546
546
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

269
269
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

90
90
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

101
101
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

383
383
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

157
157
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

243
243
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

104
104
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

262
262
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

457
457
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

191
191
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

67
67
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

562
562
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

111
111
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

115
115
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

311
311
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

166
166

Meer sportnieuws