'Anderlecht wil imponeren met straffe stunt'

door
'Anderlecht wil imponeren met straffe stunt'

Het is duidelijk: RSC Anderlecht wil een serieuze inspanning leveren om Joshua Zirkzee definitief naar het Lotto Park te halen, al gaapt er nog een serieus verschil met de vraagprijs van Bayern München. De fans van Sporting verheugen zich al op een nieuw aanvalsduo met Zirkzee en Fábio Silva.


Het Nieuwsblad schrijft dit weekend dat Anderlecht alles in het werk stelt om Zirkzee aan te kopen, maar volgens Kicker houdt Bayern München voorlopig nog vast aan een vraagprijs van 20 miljoen euro, terwijl Sporting momenteel enkel bereid is om 10 miljoen te betalen - wat overigens een enorm bedrag is voor de Brusselaars. Daarnaast duiken er steeds meer geïnteresseerden op voor Zirkzee, wat zijn potentiële verkoopprijs alleen maar de hoogte zal injagen.

Desondanks hoopt Anderlecht dat het weldra kan uitpakken met een nieuw koningskoppel Zirkzee-Silva. “Dat zou alvast een voorlinie zijn die menig tegenstander imponeert. Een straffe stunt ook, en tegelijkertijd zowel een toekomstgerichte investering als een berekend risico”, schrijft Het Nieuwsblad. Anderlecht kent de kwaliteiten van Zirkzee uiteraard en binnen enkele jaren zou Sporting hem met een serieuze meerwaarde kunnen verkopen.

COMPLEMENTAIR DUO?

Het is nog wel maar de vraag hoe complementair Zirkzee en Silva kunnen zijn. Zirkzee is een spits met een fluwelen balbehandeling en onversneden klasse, die graag ‘in de bal’ komt. Silva is dan weer een pure goalgetter met een indrukwekkend torinstinct, die bovendien niet vies is om vuil werk op te knappen en iedere wedstrijd veel kilometers maalt. Op het gebied van pure kwaliteit zit er alvast muziek in een aanvalsduo Zirkzee-Silva.

LEES OOK: Superlatieven komen te kort over Fábio Silva

LEES OOK: 3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

Heeft een duo Zirkzee-Silva kans tot slagen?

Meest recent

3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

42
42
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

24
24
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

259
259
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

63
63
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

141
141
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

614
614
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

146
146
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

43
43
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

240
240
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

886
886
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

142
142
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

183
183
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

103
103
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

42
42
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

763
763
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

517
517
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

68
68
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

458
458
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

238
238
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

375
375
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

249
249
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

464
464
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

416
416
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

245
245

Meer sportnieuws