‘Bod Anderlecht net niet weggelachen in München’

door
‘Bod Anderlecht net niet weggelachen in München’

RSC Anderlecht droomde groots met de potentiële rentree van Joshua Zirkzee, maar ondertussen wordt het steeds duidelijker dat Sporting geen grote hoop meer moet koesteren. De concurrentie neemt stevig toe en bovendien wil Bayern München veel meer dan de geboden 10 miljoen euro van Anderlecht.


Eerder meldden Duitse media reeds dat er van een overeenkomst nog lang geen sprake was. Ook de geruchten dat Paars-Wit reeds met een concreet voorstel van tien miljoen op de proppen kwam, zouden volgens diverse bronnen overigens niet volledig kloppen. Al houden de Brusselaars het dossier van hun voormalige huurling wel degelijk nog steeds nauwlettend in de gaten.

Ondertussen stelde Kicker al dat onder meer Newcastle en Borussia Mönchengladbach op de loer liggen om de 21-jarige spits definitief over te nemen van Bayern München, waar zijn contract volgende zomer afloopt. Stevige concurrenten dus, met meer middelen dan de Belgische recordkampioen. Daarnaast worden ook al Stuttgart en Augsburg genoemd, alsook enkele niet-nader genoemde Italiaanse clubs.

20 (!) MILJOEN

Op die manier dreigt het tot een opbod te komen tussen de geïnteresseerde clubs, en dan is Anderlecht uiteraard in het nadeel. Het was al straf dat Sporting oorspronkelijk bereid was om 10 miljoen euro te bieden op Zirkzee, maar Kicker weet dat dit bod ontoereikend is voor Bayern München. De Duitsers zouden namelijk 20 miljoen euro vragen, het dubbele van het aanbod van Anderlecht dus. Al lijkt die prijs wel te gaan zakken naarmate het einde van de mercato dichter komt.

LEES OOK: Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Speelt Zirkzee dit seizoen bij Anderlecht?

Meest recent

WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

96
96
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

123
123
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

167
167
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

221
221
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

47
47
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

217
217
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

165
165
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

170
170
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

236
236
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

164
164
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

402
402
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

340
340
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

104
104
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

284
284
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

181
181
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

551
551
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

691
691
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

417
417
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

339
339
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

168
168
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

642
642
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

607
607
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

376
376
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

174
174
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

557
557

Meer sportnieuws