Vrancken anticipeert op kritiek: "Wie kan dat tegen Cercle?"

door
Vrancken anticipeert op kritiek:

KRC Genk zette zaterdag zijn fraaie seizoensbegin verder. Het boekte immers al zijn vierde zege op een rij, want na Standard, Eupen en Zulte Waregem ging nu ook Cercle Brugge voor de bijl. De Vereniging maakte het de Limburgers wel nog lastig, maar dankzij twee goals van aanvoerder Bryan Heynen trok Genk toch met 2-1 aan het langste eind.


Wouter Vrancken kon dan ook tevreden zijn over zijn ploeg. "We hebben goed geanticipeerd op het fysieke spel van Cercle Brugge. Mijn spelers hebben het plannetje gevolgd en hun eigen spel gespeeld. Dat was geen evidentie met die overweldigende druk", verklaarde hij aan Sporza. "Het was misschien niet het sprankelend voetbal van de voorbije speeldagen. Maar wie doet dat wel tegen Cercle Brugge?"

Cercle wist Genk met zijn hoge druk wel in de problemen te brengen, maar Dominik Thalhammer ziet een groot pijnpunt in zijn elftal. "We waren vandaag niet slim genoeg. Zeker niet in de zone van de waarheid. Ik was absoluut niet tevreden met de inzet in de eerste helft. Daar hebben we echt zwaktes getoond. In de tweede helft hebben we wél getoond dat we Genk in de problemen kunnen brengen. We rennen als gekken, maar produceren te weinig goals", oordeelde hij.

LEIDER
Met twaalf op vijftien staat Genk voorlopig mee aan de leiding in de Jupiler Pro League, al kan Antwerp hen zondag wel nog afschudden. Op aanvallend vlak blijven ze wel indruk maken met inmiddels al vijftien gemaakte doelpunten in amper vijf matchen. Cercle komt dan weer stilaan in de problemen, want het sprokkelde tot dusver amper vier punten. Enkel Seraing en Eupen doen nog slechter en dus staan de Bruggelingen momenteel in de gevarenzone.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Is Genk dit seizoen titelkandidaat?

Meest recent

Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

4
4
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

16
16
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

41
41
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

72
72
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

149
149
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

184
184
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

290
290
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

249
249
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

225
225
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

265
265
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

76
76
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

180
180
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

277
277
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

64
64
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

123
123
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

182
182
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

177
177
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

272
272
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

124
124
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

40
40
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

79
79
Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Titelverdediger Argentinië heeft richting het WK een nieuw statement gemaakt met een erg ruime ...

80
80
Thorgan Hazard tast markt af: schoktransfer in JPL?

Hoewel hij ook dit seizoen van groot belang is, blijft een groot vraagteken staan achter de toekomst ...

302
302
Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Ruben Van Gucht liet zijn volgers even geloven dat hij binnenkort de Vlaamse theaters zou veroveren. ...

34
34

Meer sportnieuws