Vrancken anticipeert op kritiek: "Wie kan dat tegen Cercle?"

door
Vrancken anticipeert op kritiek:

KRC Genk zette zaterdag zijn fraaie seizoensbegin verder. Het boekte immers al zijn vierde zege op een rij, want na Standard, Eupen en Zulte Waregem ging nu ook Cercle Brugge voor de bijl. De Vereniging maakte het de Limburgers wel nog lastig, maar dankzij twee goals van aanvoerder Bryan Heynen trok Genk toch met 2-1 aan het langste eind.


Wouter Vrancken kon dan ook tevreden zijn over zijn ploeg. "We hebben goed geanticipeerd op het fysieke spel van Cercle Brugge. Mijn spelers hebben het plannetje gevolgd en hun eigen spel gespeeld. Dat was geen evidentie met die overweldigende druk", verklaarde hij aan Sporza. "Het was misschien niet het sprankelend voetbal van de voorbije speeldagen. Maar wie doet dat wel tegen Cercle Brugge?"

Cercle wist Genk met zijn hoge druk wel in de problemen te brengen, maar Dominik Thalhammer ziet een groot pijnpunt in zijn elftal. "We waren vandaag niet slim genoeg. Zeker niet in de zone van de waarheid. Ik was absoluut niet tevreden met de inzet in de eerste helft. Daar hebben we echt zwaktes getoond. In de tweede helft hebben we wél getoond dat we Genk in de problemen kunnen brengen. We rennen als gekken, maar produceren te weinig goals", oordeelde hij.

LEIDER
Met twaalf op vijftien staat Genk voorlopig mee aan de leiding in de Jupiler Pro League, al kan Antwerp hen zondag wel nog afschudden. Op aanvallend vlak blijven ze wel indruk maken met inmiddels al vijftien gemaakte doelpunten in amper vijf matchen. Cercle komt dan weer stilaan in de problemen, want het sprokkelde tot dusver amper vier punten. Enkel Seraing en Eupen doen nog slechter en dus staan de Bruggelingen momenteel in de gevarenzone.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Is Genk dit seizoen titelkandidaat?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

28
28
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

100
100
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

57
57
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

23
23
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

50
50
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

357
357
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

48
48
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

519
519
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

341
341
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

21
21
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

67
67
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

139
139
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

371
371
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

190
190
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

635
635
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

516
516
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

251
251
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

65
65
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

309
309
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

55
55
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

884
884
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

196
196
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

147
147
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

56
56
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

319
319

Meer sportnieuws