Vrancken anticipeert op kritiek: "Wie kan dat tegen Cercle?"

308
Vrancken anticipeert op kritiek:

KRC Genk zette zaterdag zijn fraaie seizoensbegin verder. Het boekte immers al zijn vierde zege op een rij, want na Standard, Eupen en Zulte Waregem ging nu ook Cercle Brugge voor de bijl. De Vereniging maakte het de Limburgers wel nog lastig, maar dankzij twee goals van aanvoerder Bryan Heynen trok Genk toch met 2-1 aan het langste eind.


Wouter Vrancken kon dan ook tevreden zijn over zijn ploeg. "We hebben goed geanticipeerd op het fysieke spel van Cercle Brugge. Mijn spelers hebben het plannetje gevolgd en hun eigen spel gespeeld. Dat was geen evidentie met die overweldigende druk", verklaarde hij aan Sporza. "Het was misschien niet het sprankelend voetbal van de voorbije speeldagen. Maar wie doet dat wel tegen Cercle Brugge?"

Cercle wist Genk met zijn hoge druk wel in de problemen te brengen, maar Dominik Thalhammer ziet een groot pijnpunt in zijn elftal. "We waren vandaag niet slim genoeg. Zeker niet in de zone van de waarheid. Ik was absoluut niet tevreden met de inzet in de eerste helft. Daar hebben we echt zwaktes getoond. In de tweede helft hebben we wél getoond dat we Genk in de problemen kunnen brengen. We rennen als gekken, maar produceren te weinig goals", oordeelde hij.

LEIDER
Met twaalf op vijftien staat Genk voorlopig mee aan de leiding in de Jupiler Pro League, al kan Antwerp hen zondag wel nog afschudden. Op aanvallend vlak blijven ze wel indruk maken met inmiddels al vijftien gemaakte doelpunten in amper vijf matchen. Cercle komt dan weer stilaan in de problemen, want het sprokkelde tot dusver amper vier punten. Enkel Seraing en Eupen doen nog slechter en dus staan de Bruggelingen momenteel in de gevarenzone.

LEES OOK: Voetbalbond kondigt aanduidingen refs speeldag 10 aan

Is Genk dit seizoen titelkandidaat?

Meest recent

Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

14
14
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

100
100
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

18
18
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

204
204
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

87
87
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

137
137
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

306
306
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

124
124
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

117
117
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

543
543
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

149
149
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

101
101
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

121
121
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

34
34
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

81
81
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

322
322
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

42
42
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

58
58
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

23
23
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

128
128
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

59
59
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

234
234
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

79
79
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

240
240
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

33
33

Meer sportnieuws