Vrancken anticipeert op kritiek: "Wie kan dat tegen Cercle?"

308
Vrancken anticipeert op kritiek:

KRC Genk zette zaterdag zijn fraaie seizoensbegin verder. Het boekte immers al zijn vierde zege op een rij, want na Standard, Eupen en Zulte Waregem ging nu ook Cercle Brugge voor de bijl. De Vereniging maakte het de Limburgers wel nog lastig, maar dankzij twee goals van aanvoerder Bryan Heynen trok Genk toch met 2-1 aan het langste eind.


Wouter Vrancken kon dan ook tevreden zijn over zijn ploeg. "We hebben goed geanticipeerd op het fysieke spel van Cercle Brugge. Mijn spelers hebben het plannetje gevolgd en hun eigen spel gespeeld. Dat was geen evidentie met die overweldigende druk", verklaarde hij aan Sporza. "Het was misschien niet het sprankelend voetbal van de voorbije speeldagen. Maar wie doet dat wel tegen Cercle Brugge?"

Cercle wist Genk met zijn hoge druk wel in de problemen te brengen, maar Dominik Thalhammer ziet een groot pijnpunt in zijn elftal. "We waren vandaag niet slim genoeg. Zeker niet in de zone van de waarheid. Ik was absoluut niet tevreden met de inzet in de eerste helft. Daar hebben we echt zwaktes getoond. In de tweede helft hebben we wél getoond dat we Genk in de problemen kunnen brengen. We rennen als gekken, maar produceren te weinig goals", oordeelde hij.

LEIDER
Met twaalf op vijftien staat Genk voorlopig mee aan de leiding in de Jupiler Pro League, al kan Antwerp hen zondag wel nog afschudden. Op aanvallend vlak blijven ze wel indruk maken met inmiddels al vijftien gemaakte doelpunten in amper vijf matchen. Cercle komt dan weer stilaan in de problemen, want het sprokkelde tot dusver amper vier punten. Enkel Seraing en Eupen doen nog slechter en dus staan de Bruggelingen momenteel in de gevarenzone.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Is Genk dit seizoen titelkandidaat?

Meest recent

Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

9
9
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

33
33
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

117
117
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

158
158
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

27
27
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

183
183
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

47
47
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

27
27
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

114
114
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

110
110
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

67
67
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

49
49
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

53
53
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

60
60
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

335
335
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

62
62
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

52
52
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

144
144
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

93
93
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

148
148
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

180
180
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

68
68
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

80
80
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

392
392
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1085
1085

Meer sportnieuws