'RSCA'er profiteert optimaal van blessure Trebel'

door
'RSCA'er profiteert optimaal van blessure Trebel'

RSC Anderlecht zette afgelopen donderdag een belangrijk stap richting de groepsfase van de Conference League. Paars-Wit won in de heenmatch van de laatste voorronde immers met 0-1 van Young Boys Bern. Maar die wedstrijd in Zwitserland heeft wel slachtoffers gekost.


Al tijdens de opwarming moest Lior Refaelov afhaken, maar de schade bij de voormalige Gouden Schoen zou meevallen. Normaal gezien geraakt hij tijdig klaar voor de terugmatch. Bij Adrien Trebel is de situatie echter veel ernstiger. Na een zware tackle kwam Trebel helemaal verkeerd terecht op zijn schouder. Hij moest verzorgd worden en maakte de eerste helft vol op karakter, maar tijdens de pauze moest hij alsnog noodgedwongen gewisseld worden.

Ondertussen zijn de eerste onderzoeken achter de rug en die waren niet bepaald gunstig. Zo zou de schade aan het schoudergewricht veel ernstiger zijn dan in eerste instantie werd gedacht. De middenvelder zou zomaar eens enkele maanden buiten strijd kunnen staan. Zelfs een operatie is niet uitgesloten, al zullen daarvoor eerst nog meer onderzoeken volgen.

KANA PROFITEERT
Een flinke streep door de rekening van Trebel en Anderlecht. Al betekent zijn blessure ook 'goed nieuws' voor bepaalde spelers. Volgens La Dernière Heure zou vooral Marco Kana profiteren. De jongeling kwam Trebel donderdag al vervangen en zou in zijn afwezigheid het meeste kans maken op speelminuten. Het lijkt overigens onwaarschijnlijk dat RSCA nog een extra middenvelder zal aantrekken. Naast Kana heeft coach Felice Mazzu immers ook nog Kristoffer Olsson, Majeed Ashimeru en Kristian Arnstad achter de hand.

LEES OOK: Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

Kana is het beste alternatief voor Trebel ...

Meest recent

Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

6
6
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

57
57
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

82
82
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

125
125
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

44
44
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

64
64
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

42
42
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

341
341
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

94
94
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

222
222
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

479
479
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

372
372
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

90
90
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

233
233
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

156
156
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

277
277
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

325
325
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

309
309
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

339
339
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

202
202
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

141
141
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

213
213
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

751
751
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

325
325
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

133
133

Meer sportnieuws