Mokerslag Eupen: "Wordt heel moeilijk seizoen"

door
Mokerslag Eupen:

KAS Eupen was veelbelovende aan het nieuwe seizoen begonnen. Na de stuntzege tegen Club Brugge werd hier en daar verklaard dat de Panda's zich zonder problemen zullen redden. Maar vrijdagavond werd duidelijk dat Eupen toch volop voor het behoud zal moeten gaan strijden.


Op eigen veld liep de ploeg van coach Bernd Storck immers tegen een pijnlijke nederlaag aan. Zo haalde RFC Seraing, dat voordien nog geen enkel punt had veroverd, het met 1-3 aan de Kehrweg. Vooral de eerste helft was bijzonder pijnlijk voor de thuisploeg. Na nog geen 40 minuten stonden de Luikenaars al op een driedubbele voorsprong.

Een pijnlijke avond dus voor de ploeg uit het Oostkantons. "De nederlaag komt heel hard aan", reageerde Yentl Van Genechten bij Sporza. "Ze hebben snel zes-zeven kansen om te scoren en bij ons was de eerste helft helemaal niet goed genoeg, vooral vanachter dan. We hadden de voorbije weken veel laten zien maar van dat alles was vandaag niets meer te merken."

ZWAKKE DEFENSIE
Ook Storck kon uiteraard niet tevreden zijn. Hij weer vooral richting de haperende defensie. "Verdedigend was het niet goed vandaag. Als je de duels verliest, kan je de match niet winnen. De tweede en de derde goal staan we telkens man op man maar verliezen we toch. Het wordt een heel moeilijk seizoen, als je naar het klassement kijkt, maar we moeten in onszelf blijven geloven."

LEES OOK: Nieuw trainersontslag in België: officiële bevestiging

Welke ploeg eindigt dit seizoen volgens u het hoogst?

Meest recent

Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

28
28
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

42
42
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

86
86
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

137
137
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

215
215
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

140
140
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

311
311
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

688
688
'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

73
73
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

736
736
Genk plots in top zes: Hayen ziet drastische metamorfose

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

175
175
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

470
470
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

595
595
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

71
71
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

158
158
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

165
165
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

63
63
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

155
155
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

88
88
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

178
178
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

80
80
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

149
149
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

38
38
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

180
180
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

629
629

Meer sportnieuws