Mokerslag Eupen: "Wordt heel moeilijk seizoen"

door
Mokerslag Eupen:

KAS Eupen was veelbelovende aan het nieuwe seizoen begonnen. Na de stuntzege tegen Club Brugge werd hier en daar verklaard dat de Panda's zich zonder problemen zullen redden. Maar vrijdagavond werd duidelijk dat Eupen toch volop voor het behoud zal moeten gaan strijden.


Op eigen veld liep de ploeg van coach Bernd Storck immers tegen een pijnlijke nederlaag aan. Zo haalde RFC Seraing, dat voordien nog geen enkel punt had veroverd, het met 1-3 aan de Kehrweg. Vooral de eerste helft was bijzonder pijnlijk voor de thuisploeg. Na nog geen 40 minuten stonden de Luikenaars al op een driedubbele voorsprong.

Een pijnlijke avond dus voor de ploeg uit het Oostkantons. "De nederlaag komt heel hard aan", reageerde Yentl Van Genechten bij Sporza. "Ze hebben snel zes-zeven kansen om te scoren en bij ons was de eerste helft helemaal niet goed genoeg, vooral vanachter dan. We hadden de voorbije weken veel laten zien maar van dat alles was vandaag niets meer te merken."

ZWAKKE DEFENSIE
Ook Storck kon uiteraard niet tevreden zijn. Hij weer vooral richting de haperende defensie. "Verdedigend was het niet goed vandaag. Als je de duels verliest, kan je de match niet winnen. De tweede en de derde goal staan we telkens man op man maar verliezen we toch. Het wordt een heel moeilijk seizoen, als je naar het klassement kijkt, maar we moeten in onszelf blijven geloven."

LEES OOK: Ook Renard op straat? 'Eén man heeft sleutel in handen'

Welke ploeg eindigt dit seizoen volgens u het hoogst?

Meest recent

Ook Renard op straat? 'Eén man heeft sleutel in handen'

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

0
0
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

15
15
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

36
36
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

591
591
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

187
187
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

329
329
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

103
103
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

285
285
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

35
35
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

101
101
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

43
43
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

49
49
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

61
61
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

300
300
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

418
418
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

215
215
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

154
154
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

613
613
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

961
961
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

77
77
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

315
315
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

33
33
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

603
603
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

115
115
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

458
458

Meer sportnieuws