'Real Madrid verrast met Casemiro-miljoenen'

door
'Real Madrid verrast met Casemiro-miljoenen'

Real Madrid heeft in het slot van de zomermercato afscheid moeten nemen van één van zijn steunpilaren. Het noodlijdende Manchester United ging immers behoorlijk ver voor de komst van Casemiro. In het Estadio Santiago Bernabeu zou men echter niet van plan zijn een directe vervanger aan te trekken.


Na het mislopen van verschillende andere targets, ging United vol voor de komst van de Braziliaan. Coach Carlo Ancelotti beschouwde Casemiro bij Real wel als een belangrijke pion, maar de club was hem erkentelijk voor bewezen diensten en liet de beslissing aan de middenvelder zelf over. En die koos er uiteindelijk voor om een nieuwe uitdaging aan te gaan. Dit weekend zou hij zijn medische proeven afleggen.

En dus ziet de Spaanse kampioen zijn gouden driehoek op het middenveld uit mekaar vallen. Er werd dan ook verwacht dat de Koninklijke een extra middenvelder zou aantrekken. Ook al haalde Aurélien Tchouaméni Real eerder deze zomer al een toekomstige opvolger voor Casemiro in huis. De Fransman lijkt nog wat te jong voor een dragende rol. Aan potentiële targets alvast geen gebrek: Bruno Guimaraes (Newcastle United), Fabian Ruiz (SSC Napoli) en Pierre-Emile Højbjerg (Tottenham Hotspur) werden genoemd.

GEEN OPVOLGER
Maar volgens AS heeft de club andere plannen. Zo zou er geen extra middenvelder aangetrokken. Het geld dat Casemiro opbrengt zou voor een groot deel worden geïnvesteerd in de modernisering van Bernabeu. Als tegen het WK blijkt dat er toch wat versterking bij mag komen, zou Real corrigeren op de winterse transfermarkt. Tot rekent men voor het middenveld op Tchouaméni, Toni Kroos, Luka Modric, Federico Valverde, Eduardo Camavinga en Dani Ceballos.

LEES OOK: Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real kan best nog een extra middenvelder halen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

47
47
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

28
28
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

39
39
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

179
179
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

45
45
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

79
79
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

88
88
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

231
231
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

242
242
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

98
98
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

115
115
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

104
104
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

395
395
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

439
439
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

129
129
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

402
402
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

488
488
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

296
296
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

113
113
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

84
84
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

67
67
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

159
159
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

263
263
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

339
339
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

379
379

Meer sportnieuws