TRANSFERUURTJE: 'Club haalt Rode Duivel, koude douche Anderlecht'

548
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt Rode Duivel, koude douche Anderlecht'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge lijkt goed op weg om zijn defensie van de nodige versterking te voorzien. Zo meldde BILD op vrijdagavond dat Dedryck Boyata weldra aan de slag gaat op Jan Breydel. De 31-jarige Rode Duivel zou de overstap maken vanuit Hertha Berlijn, waar hij niet langer in de sportieve plannen voorkwam, en zou minder dan 3 miljoen euro kosten. De verwachte komst van Boyata blijft wel niet zonder gevolgen. Volgens Het Laatste Nieuws zet zijn transfer de deur open voor een vertrek van Jack Hendry.



RSC Anderlecht blijft werken aan een terugkeer van Joshua Zirkzee, maar zijn dossier wordt er steeds moeilijker op. Kicker stelt namelijk dat onder meer Newcastle United en Borussia Mönchengladbach op de loer liggen om de 21-jarige spits definitief over te nemen van Bayern München, waar zijn contract volgende zomer afloopt. Door de toenemende interesse zou Bayern ook steeds meer geld vragen.



AA Gent zou nog een extra aanvaller willen aantrekken. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri is de bekerwinnaar namelijk druk in de weer met het dossier van Luther Singh, die de nederlaag van donderdag tegen Omonia zelfs zou hebben bijgewoond in de Ghelamco Arena. Geen goede reclame dus, al mag de 25-jarige Zuid-Afrikaan sowieso beschikken bij zijn huidige werkgever FC Kopenhagen.



Standard heeft zoals verwacht afscheid genomen van Joachim Van Damme. De winteraanwinst wordt een jaartje verhuurd aan zijn ex-club SK Beveren. Mogelijk zien de Rouches nog een middenvelder vertrekken. Het Servische medium Telegraf meldt namelijk dat Gojko Cimirot in onderhandeling is met Partizan Belgrado en dat de kans groot is dat de transfer in orde zal raken.



Via de officiële kanalen kondigde Cercle Brugge aan dat het een akkoord heeft gevonden over de komst van Yann Gboho. De 21-jarige Fransman komt definitief over van Stade Rennes en tekende tot medio 2025. Daarnaast werd het middenveld versterkt met Abu Francis. De 21-jarige Ghanees komt over van Nordsjaelland. Hij tekende eveneens een contract tot medio 2025, al werd daarin ook nog een optie tot een extra seizoen opgenomen.

BUITENLAND
Na de vreselijke start in de Premier League, is het bestuur van Manchester United niet bij de pakken blijven zitten. Zo werd vrijdag een principe-akkoord met Real Madrid aangekondigd over de transfer van Casemiro. De Braziliaanse middenvelder tekent voor vier seizoenen. Daarnaast wil United nog een extra aanvaller aantrekken. Antony (Ajax) en Cody Gakpo (PSV) blijven de primaire targets.



Ondertussen zou zondebok Harry Maguire bij United kunnen vertrekken met een verbazende transfer. Zo meldt The Daily Mail dat Chelsea FC aan hem denkt. De Blues zijn wanhopig op zoek naar extra versterking in de defensie. Wesley Fofana geldt als topdoelwit, maar Leicester City wil de Fransman absoluut niet laten gaan. En dus onderzoeken de Londenaren stilaan ook alternatieve pistes zoals Maguire.



Internazionale zou na Romelu Lukaku opnieuw een speler willen huren bij Chelsea FC. Zo meldt The Evening Standard dat de Italiaanse vice-kampioen zijn zinnen heeft gezet op Trevoh Chalobah. De 23-jarige Engelsman ligt nog tot medio 2026 onder contract bij de Blues, maar door de komst van onder meer Marc Cucurella en Kalidou Koulibaly zijn de speelkansen er beperkt.

LEES OOK: AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Zou Boyata een basisspeler zijn bij het huidige Club?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

34
34
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

51
51
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

41
41
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

25
25
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

123
123
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

80
80
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

47
47
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

54
54
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

225
225
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

66
66
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

120
120
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

94
94
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

100
100
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

331
331
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

65
65
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

349
349
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

306
306
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

242
242
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

194
194
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

210
210

Meer sportnieuws