Gent laat Standard met lege handen achter op mercato

256 stemmen
Gent laat Standard met lege handen achter op mercato

Standard is met 4 op 12 behoorlijk matig aan het nieuwe seizoen begonnen. De Luikse club snakt dan ook naar extra versterking voor de selectie van coach Ronny Deila. Maar voorlopig is het tevergeefs wachten op een kwaliteitsinjectie, zo willen de transferdossiers niet bepaald vlotten.


Voor de Rouches was het bij de start van de zomermercato niet makkelijk werken. Sportief directeur Fergal Harkin ging immers pas vanaf begin augustus aan de slag op Sclessin. Maar zelfs nu de Ier in dienst is getreden laten de versterkingen op zich wachten. Nochtans is er aan doelwitten geen gebrek. Om de aanvalslinie te versterken had Standard bijvoorbeeld zijn zinnen gezet op Jens Petter Hauge.

Maar de Noorse aanvaller verkoos uiteindelijk een uitleenbeurt aan AA Gent. Op zijn persbabbel van vrijdag gaf Deila meer uitleg bij het mislopen van zijn landgenoot. "Hij wilde Europees voetbal spelen. En hij is niet de enige spelers die dat zegt wanneer we de onderhandelingen aangaan", sakkerde de trainer bij La Dernière Heure.

GEEN TEUMA
Een andere naam op de verlanglijst van Standard, is die van Union-aanvoerder Teddy Teuma. De Maltese middenvelder is gecharmeerd, maar ook zijn komst lijkt onwaarschijnlijk. Deila werd gevraagd of dat eveneens te maken heeft met gebrek aan Europees voetbal. "Het antwoord zit in je vraag", reageerde de trainer droog.

LEES OOK: AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Waar heeft Standard het meeste nood aan?

Meest recent

'Alonso eist ophefmakende reünie: miljoenentransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

124
124
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

39
39
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

17
17
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

67
67
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

227
227
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

220
220
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

69
69
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

438
438
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

220
220
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

104
104
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

513
513
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

212
212
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

186
186
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

64
64
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

838
838
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

528
528
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

236
236
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

284
284
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

54
54
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

88
88
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

35
35
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

95
95
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

142
142
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

539
539

Meer sportnieuws