Gent laat Standard met lege handen achter op mercato

256 stemmen
Gent laat Standard met lege handen achter op mercato

Standard is met 4 op 12 behoorlijk matig aan het nieuwe seizoen begonnen. De Luikse club snakt dan ook naar extra versterking voor de selectie van coach Ronny Deila. Maar voorlopig is het tevergeefs wachten op een kwaliteitsinjectie, zo willen de transferdossiers niet bepaald vlotten.


Voor de Rouches was het bij de start van de zomermercato niet makkelijk werken. Sportief directeur Fergal Harkin ging immers pas vanaf begin augustus aan de slag op Sclessin. Maar zelfs nu de Ier in dienst is getreden laten de versterkingen op zich wachten. Nochtans is er aan doelwitten geen gebrek. Om de aanvalslinie te versterken had Standard bijvoorbeeld zijn zinnen gezet op Jens Petter Hauge.

Maar de Noorse aanvaller verkoos uiteindelijk een uitleenbeurt aan AA Gent. Op zijn persbabbel van vrijdag gaf Deila meer uitleg bij het mislopen van zijn landgenoot. "Hij wilde Europees voetbal spelen. En hij is niet de enige spelers die dat zegt wanneer we de onderhandelingen aangaan", sakkerde de trainer bij La Dernière Heure.

GEEN TEUMA
Een andere naam op de verlanglijst van Standard, is die van Union-aanvoerder Teddy Teuma. De Maltese middenvelder is gecharmeerd, maar ook zijn komst lijkt onwaarschijnlijk. Deila werd gevraagd of dat eveneens te maken heeft met gebrek aan Europees voetbal. "Het antwoord zit in je vraag", reageerde de trainer droog.

LEES OOK: AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

🚀

Waar heeft Standard het meeste nood aan?

Meest recent

Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

9
9
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

10
10
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

27
27
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

39
39
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

44
44
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

116
116
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

230
230
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

856
856
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

189
189
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

93
93
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

178
178
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

99
99
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

280
280
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

109
109
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

549
549
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

549
549
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

426
426
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

967
967
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

229
229
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

290
290
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

449
449
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

60
60
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

604
604
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

237
237
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

187
187

Meer sportnieuws