'Anderlecht vreest ergste met Trebel'

door
'Anderlecht vreest ergste met Trebel'

RSC Anderlecht komt dit weekend niet in actie in de Jupiler Pro League. Om de winstkansen in de laatste voorronde van de Conference League te vergroten, werd het competitieduel tegen AA Gent uitgesteld naar begin september. En voor enkele spelers kwamen die extra rustdagen welgekomen.


Door de Europese voorrondes speelt Paars-Wit nu al een tijdje twee matchen per week. Gezien de meeste spelers nog in opbouw zijn, is het dus geen overbodige luxe om even op adem te kunnen komen. Zeker voor de iets oudere krachten. Voor Lior Refaelov bijvoorbeeld, die vlak voor de heenmatch tegen Young Boys Bern forfait moest geven. De Israëliër zou evenwel tijdig fit geraken voor de return van aanstaande donderdag.

Dat is niet het geval bij Adrien Trebel. De Franse middenvelder, die door Felice Mazzu in zijn eer is hersteld, startte in Zwitserland als titularis. Maar na een zware tackle kwam Trebel helemaal verkeerd terecht op zijn schouder. Hij moest verzorgd worden en maakte de eerste helft vol op karakter, maar tijdens de pauze moest hij alsnog noodgedwongen gewisseld worden.

MOGELIJK MAANDEN UIT
En de kans bestaat dat Trebel een tijdje niet meer in actie zal komen. Vrijdagavond zou hij volgens La Dernière Heure een scan hebben laten maken en er zullen nog meer onderzoeken volgen. Indien het om een ontwrichting gaat, zou de Fransman er met enkele weken rust vanaf komen. Maar als zijn schouder echt volledig uit de kom is, zou er wel eens een operatie nodig kunnen zijn en in dat geval staat hij maanden aan de kant.

LEES OOK: Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

Indien Trebel maanden uit is, moet RSCA een extra middenvelder halen ...

Meest recent

Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

9
9
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

54
54
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

36
36
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

117
117
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

174
174
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

116
116
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

48
48
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

98
98
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

65
65
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

359
359
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

43
43
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

59
59
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

212
212
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

76
76
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

76
76
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

430
430
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

243
243
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

91
91
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

114
114
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

352
352
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

72
72
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

37
37
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

17
17
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

188
188
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

259
259

Meer sportnieuws