'Komst Boyata zorgt voor Club Brugge-vertrekker'

door
'Komst Boyata zorgt voor Club Brugge-vertrekker'

Er wacht voor Club Brugge nog een bijzonder druk einde van de zomerse transferperiode. Blauw-Zwart wil zichzelf immers nog gevoelig versterken om de strijd op verschillende fronten aan te gaan. Daarnaast zal men ook enkele uitgaande dossiers moeten behandelen.


CEO Vincent Mannaert zal in de komende weken ongetwijfeld nog de nodige miljoenen laten rollen. Zo staat een nieuwe spits hoog op het lijstje met prioriteiten. Daarnaast wil Club Brugge ook nog een potentiële sterkhouder op het middenveld aantrekken. Maar de eerstvolgende aanwinst lijkt een nieuwe verdediger te gaan worden.

Zo meldde BILD op vrijdagavond dat Dedryck Boyata goed op weg is naar Jan Breydel. De 31-jarige Rode Duivel zou de overstap maken vanuit Hertha Berlijn, waar hij niet langer in de sportieve plannen voorkwam. De gesprekken op clubniveau zouden behoorlijk goed vorderen, er moet wel nog een akkoord gevonden worden over de persoonlijke voorwaarden.

HENDRY OUT
De verwachte komst van Boyata blijft wel niet zonder gevolgen. Volgens Het Laatste Nieuws zet zijn transfer de deur open voor een vertrek van Jack Hendry. De Schot werd in de voorbije weken al aan de kant geschoven door coach Carl Hoefkens en met een extra verdediger in aantocht, lijkt hij vrij spel te hebben voor een nieuwe uitdaging. Clubs als Burnley, Wolfsburg en Valladolid werden al genoemd, afwachten dus op wat zijn keuze uiteindelijk leidt.

LEES OOK: Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Wie is momenteel de beste verdediger volgens u?

Meest recent

Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

2
2
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

85
85
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

116
116
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

69
69
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

107
107
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

200
200
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

110
110
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

281
281
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

424
424
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

336
336
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

46
46
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

115
115
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

102
102
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

100
100
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

67
67
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

61
61
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

73
73
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

228
228
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

270
270
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

357
357
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

252
252
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

48
48
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

229
229
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

48
48
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

63
63

Meer sportnieuws