'Komst Boyata zorgt voor Club Brugge-vertrekker'

door
'Komst Boyata zorgt voor Club Brugge-vertrekker'

Er wacht voor Club Brugge nog een bijzonder druk einde van de zomerse transferperiode. Blauw-Zwart wil zichzelf immers nog gevoelig versterken om de strijd op verschillende fronten aan te gaan. Daarnaast zal men ook enkele uitgaande dossiers moeten behandelen.


CEO Vincent Mannaert zal in de komende weken ongetwijfeld nog de nodige miljoenen laten rollen. Zo staat een nieuwe spits hoog op het lijstje met prioriteiten. Daarnaast wil Club Brugge ook nog een potentiële sterkhouder op het middenveld aantrekken. Maar de eerstvolgende aanwinst lijkt een nieuwe verdediger te gaan worden.

Zo meldde BILD op vrijdagavond dat Dedryck Boyata goed op weg is naar Jan Breydel. De 31-jarige Rode Duivel zou de overstap maken vanuit Hertha Berlijn, waar hij niet langer in de sportieve plannen voorkwam. De gesprekken op clubniveau zouden behoorlijk goed vorderen, er moet wel nog een akkoord gevonden worden over de persoonlijke voorwaarden.

HENDRY OUT
De verwachte komst van Boyata blijft wel niet zonder gevolgen. Volgens Het Laatste Nieuws zet zijn transfer de deur open voor een vertrek van Jack Hendry. De Schot werd in de voorbije weken al aan de kant geschoven door coach Carl Hoefkens en met een extra verdediger in aantocht, lijkt hij vrij spel te hebben voor een nieuwe uitdaging. Clubs als Burnley, Wolfsburg en Valladolid werden al genoemd, afwachten dus op wat zijn keuze uiteindelijk leidt.

LEES OOK: Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Wie is momenteel de beste verdediger volgens u?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

12
12
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

23
23
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

149
149
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

139
139
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

54
54
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

188
188
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

52
52
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

63
63
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

233
233
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

125
125
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

200
200
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

531
531
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

95
95
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

458
458
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

144
144
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

202
202
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

152
152
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

19
19
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

139
139
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

385
385
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

144
144
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

613
613
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

204
204
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

273
273
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

253
253

Meer sportnieuws