'Komst Boyata zorgt voor Club Brugge-vertrekker'

733 stemmen
'Komst Boyata zorgt voor Club Brugge-vertrekker'

Er wacht voor Club Brugge nog een bijzonder druk einde van de zomerse transferperiode. Blauw-Zwart wil zichzelf immers nog gevoelig versterken om de strijd op verschillende fronten aan te gaan. Daarnaast zal men ook enkele uitgaande dossiers moeten behandelen.


CEO Vincent Mannaert zal in de komende weken ongetwijfeld nog de nodige miljoenen laten rollen. Zo staat een nieuwe spits hoog op het lijstje met prioriteiten. Daarnaast wil Club Brugge ook nog een potentiële sterkhouder op het middenveld aantrekken. Maar de eerstvolgende aanwinst lijkt een nieuwe verdediger te gaan worden.

Zo meldde BILD op vrijdagavond dat Dedryck Boyata goed op weg is naar Jan Breydel. De 31-jarige Rode Duivel zou de overstap maken vanuit Hertha Berlijn, waar hij niet langer in de sportieve plannen voorkwam. De gesprekken op clubniveau zouden behoorlijk goed vorderen, er moet wel nog een akkoord gevonden worden over de persoonlijke voorwaarden.

HENDRY OUT
De verwachte komst van Boyata blijft wel niet zonder gevolgen. Volgens Het Laatste Nieuws zet zijn transfer de deur open voor een vertrek van Jack Hendry. De Schot werd in de voorbije weken al aan de kant geschoven door coach Carl Hoefkens en met een extra verdediger in aantocht, lijkt hij vrij spel te hebben voor een nieuwe uitdaging. Clubs als Burnley, Wolfsburg en Valladolid werden al genoemd, afwachten dus op wat zijn keuze uiteindelijk leidt.

LEES OOK: 'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

Wie is momenteel de beste verdediger volgens u?

Meest recent

'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

29
29
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

19
19
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

81
81
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

205
205
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

72
72
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

318
318
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

113
113
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

244
244
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

358
358
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

41
41
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

554
554
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

607
607
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

647
647
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

455
455
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

84
84
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

402
402
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

90
90
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

119
119
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

562
562
Openda heeft nieuwe club beet: transferdetails bekend

Juventus won zaterdagavond met 0-1 in de oefenpot op Standard. Loïs Openda was aanwezig in het ...

74
74
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

538
538
'Sibierski klopt op tafel: Anderlecht-tweetal móét blijven'

Hoewel de Europese campagne al begonnen is, is RSC Anderlecht lang niet klaar op de transfermarkt. ...

616
616
Ruben Van Gucht zorgt voor grote onrust in Frankrijk

De lof voor Ruben Van Gucht en zijn nieuwe wielerprogramma blijft binnenstromen, maar achter de ...

100
100
Nu al Waalse kritiek op Van Bommel: "Altijd dat gezeik"

Mark van Bommel zal de Rode Duivels naar succes moeten leiden op het EK 2028. Maar de keuze van de ...

323
323
Club brengt geldkanon in stelling: miljoenen voor twéé kleppers

Club Brugge is nog lang niet klaar met zijn werk in de zomerse transferwindow. Op zeker twee ...

1722
1722

Meer sportnieuws