Gent laat unieke kans liggen: "Op het veld niet aan te zien"

door
Gent laat unieke kans liggen:

AA Gent staat voor een bijzonder zware opdracht indien het zich alsnog wil plaatsen voor de groepsfase van de Europa League. In de heenmatch van de laatste voorronde gingen de Buffalo's immers compleet de mist in. Zo werd op eigen veld met 0-2 verloren van Omonia Nicosia.


Op papier beschikken de Buffalo's nochtans over meer kwaliteit dan de stugge Cyprioten. Maar waar Gent de nodige kansen lieten liggen, maakten de bezoekers wel optimaal gebruik van hun mogelijkheden. Toch was het vooral in de povere eerste helft dat de Oost-Vlamingen een goede uitgangspositie weggaven. En het was niet de eerste keer dit seizoen dat Gent matig aan een wedstrijd begon.

Analist/radiocommentator Tom Boudeweel ziet er stilaan een slechte gewoonte in bij de ploeg van coach Hein Vanhaezebrouck. "Volgens mij gaat het vooral over klaar zijn om te spelen en scherpte. De voorbije 2 matchen was Gent ook al telkens op achterstand gekomen, daarvoor werd het ook al weggegeven tegen STVV en Standard. Nog altijd geen clean sheet, daar zit wel een beetje een rode draad in", klonk het bij Sporza.

GEMISTE KANS
Nochtans kregen de Buffalo's een mooie kans om extra supporters te verleiden. Zo was de Ghelamco Arena behoorlijk goed volgelopen dankzij allerlei speciale acties. "Het was een perfect moment om aan klantenbinding te doen, want er was heel veel jong volk en heel wat bevriende amateurploegen uit de omgeving waren met acties naar het stadion gelokt. Maar dat heb ik op het veld niet gezien", besluit Boudeweel.

LEES OOK: UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Gent is in de breedte te weinig gewapend om op drie fronten te strijden ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

45
45
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

12
12
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

40
40
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

94
94
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

418
418
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

41
41
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

23
23
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

152
152
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

152
152
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

115
115
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

50
50
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

173
173
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

37
37
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

134
134
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

572
572
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

339
339
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

293
293
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

258
258
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

49
49
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

250
250
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

82
82
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

480
480
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

321
321
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

113
113
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

104
104

Meer sportnieuws