Gent laat unieke kans liggen: "Op het veld niet aan te zien"

door
Gent laat unieke kans liggen:

AA Gent staat voor een bijzonder zware opdracht indien het zich alsnog wil plaatsen voor de groepsfase van de Europa League. In de heenmatch van de laatste voorronde gingen de Buffalo's immers compleet de mist in. Zo werd op eigen veld met 0-2 verloren van Omonia Nicosia.


Op papier beschikken de Buffalo's nochtans over meer kwaliteit dan de stugge Cyprioten. Maar waar Gent de nodige kansen lieten liggen, maakten de bezoekers wel optimaal gebruik van hun mogelijkheden. Toch was het vooral in de povere eerste helft dat de Oost-Vlamingen een goede uitgangspositie weggaven. En het was niet de eerste keer dit seizoen dat Gent matig aan een wedstrijd begon.

Analist/radiocommentator Tom Boudeweel ziet er stilaan een slechte gewoonte in bij de ploeg van coach Hein Vanhaezebrouck. "Volgens mij gaat het vooral over klaar zijn om te spelen en scherpte. De voorbije 2 matchen was Gent ook al telkens op achterstand gekomen, daarvoor werd het ook al weggegeven tegen STVV en Standard. Nog altijd geen clean sheet, daar zit wel een beetje een rode draad in", klonk het bij Sporza.

GEMISTE KANS
Nochtans kregen de Buffalo's een mooie kans om extra supporters te verleiden. Zo was de Ghelamco Arena behoorlijk goed volgelopen dankzij allerlei speciale acties. "Het was een perfect moment om aan klantenbinding te doen, want er was heel veel jong volk en heel wat bevriende amateurploegen uit de omgeving waren met acties naar het stadion gelokt. Maar dat heb ik op het veld niet gezien", besluit Boudeweel.

LEES OOK: ‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Gent is in de breedte te weinig gewapend om op drie fronten te strijden ...

Meest recent

'Rode Duivel moet vertrek Wirtz bij Leverkusen opvangen'

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

144
144
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

58
58
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

45
45
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

59
59
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

106
106
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

222
222
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

145
145
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

230
230
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

162
162
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

116
116
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

33
33
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

620
620
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

353
353
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

141
141
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1246
1246
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

752
752
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

64
64
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

638
638
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1418
1418
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

582
582
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

623
623
'El Ouahdi out: KRC Genk drukt door voor vervanger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

277
277
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

512
512
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1114
1114

Meer sportnieuws