'Busquets verbaast Barça met vertrek-beslissing'

door
'Busquets verbaast Barça met vertrek-beslissing'

Om Jules Koundé te registreren voor La Liga en eventueel nog meer aanwinsten aan te trekken, zal Barça zijn salarisuitgaven nog verder moeten inkrimpen. De club had daarvoor gehoopt op een akkoord met Sergio Busquets. Maar de middenvelder blijkt andere plannen te hebben.


Bij Barça leek de 'sky the limit' tijdens de afgelopen weken op de transfermarkt. De Catalanen haalden doelpuntenmachine Robert Lewandowski bij Bayern München weg als nieuwe superster. Daarnaast werden ook miljoenen neergeteld voor de komst van Jules Koundé (Sevilla FC) en Raphinha (Leeds United). Franck Kessié en Andreas Christensen kwamen dan weer transfervrij over van respectievelijk AC Milan en Chelsea FC. Ook werd het contract van Ousmane Dembélé opengebroken. Een serieus transferoffensief dus en dat terwijl de club op een gigantische schuldenberg zit.

De Catalanen moesten dan ook alle zeilen bijzetten om de bovengenoemde spelers tijdig in te schrijven voor La Liga. Dat lukte uiteindelijk ook door opnieuw een deel van het eigen productiehuis voor zo'n 100 miljoen euro te verkopen. Maar die inspanning bleek onvoldoende. Zo is Koundé bijvoorbeeld nog steeds niet ingeschreven. De clubleiding wou dat euvel oplossen door met enkele spelers een salarisreductie af te spreken. En daarvoor ging men wederom aankloppen bij Busquets.

EINDE CONTRACT
Maar nadat de middenvelder in het recente verleden al meermaals soortgelijk offer deed, is het ook voor hem welletjes geweest. Volgens radiostation Cope is Busquets niet van plan om opnieuw in te leveren. Meer zelfs: de Spanjaard zou al denken aan een vertrek. Momenteel zit hij in zijn laatste contractjaar en hij zou geen intentie hebben om te verlengen. Na het seizoen zou hij dan als transfervrije speler op zoek kunnen naar een nieuwe uitdaging.

LEES OOK: 'Real Madrid haalt uit: eerste topaanwinst al bepaald'

Busquets hoort bij de 10 beste middenvelders van het voorbije decennium ...

Meest recent

Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

19
19
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

50
50
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

78
78
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

86
86
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

93
93
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

253
253
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

265
265
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

25
25
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

79
79
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

141
141
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

148
148
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

126
126
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

87
87
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

511
511
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

326
326
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

91
91
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

906
906
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

131
131
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

178
178
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

341
341
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

191
191
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

86
86
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

879
879
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

395
395

Meer sportnieuws