'Busquets verbaast Barça met vertrek-beslissing'

276 stemmen
'Busquets verbaast Barça met vertrek-beslissing'

Om Jules Koundé te registreren voor La Liga en eventueel nog meer aanwinsten aan te trekken, zal Barça zijn salarisuitgaven nog verder moeten inkrimpen. De club had daarvoor gehoopt op een akkoord met Sergio Busquets. Maar de middenvelder blijkt andere plannen te hebben.


Bij Barça leek de 'sky the limit' tijdens de afgelopen weken op de transfermarkt. De Catalanen haalden doelpuntenmachine Robert Lewandowski bij Bayern München weg als nieuwe superster. Daarnaast werden ook miljoenen neergeteld voor de komst van Jules Koundé (Sevilla FC) en Raphinha (Leeds United). Franck Kessié en Andreas Christensen kwamen dan weer transfervrij over van respectievelijk AC Milan en Chelsea FC. Ook werd het contract van Ousmane Dembélé opengebroken. Een serieus transferoffensief dus en dat terwijl de club op een gigantische schuldenberg zit.

De Catalanen moesten dan ook alle zeilen bijzetten om de bovengenoemde spelers tijdig in te schrijven voor La Liga. Dat lukte uiteindelijk ook door opnieuw een deel van het eigen productiehuis voor zo'n 100 miljoen euro te verkopen. Maar die inspanning bleek onvoldoende. Zo is Koundé bijvoorbeeld nog steeds niet ingeschreven. De clubleiding wou dat euvel oplossen door met enkele spelers een salarisreductie af te spreken. En daarvoor ging men wederom aankloppen bij Busquets.

EINDE CONTRACT
Maar nadat de middenvelder in het recente verleden al meermaals soortgelijk offer deed, is het ook voor hem welletjes geweest. Volgens radiostation Cope is Busquets niet van plan om opnieuw in te leveren. Meer zelfs: de Spanjaard zou al denken aan een vertrek. Momenteel zit hij in zijn laatste contractjaar en hij zou geen intentie hebben om te verlengen. Na het seizoen zou hij dan als transfervrije speler op zoek kunnen naar een nieuwe uitdaging.

LEES OOK: 'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

🚀

Busquets hoort bij de 10 beste middenvelders van het voorbije decennium ...

Meest recent

'Sibierski sluit deal: toptarget gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

23
23
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

41
41
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

22
22
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

24
24
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

7
7
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

71
71
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

339
339
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

198
198
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

137
137
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

163
163
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

42
42
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

84
84
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

860
860
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

471
471
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

204
204
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

67
67
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

292
292
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

97
97
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

111
111
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

112
112
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

189
189
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

46
46
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

163
163
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

228
228

Meer sportnieuws