'Busquets verbaast Barça met vertrek-beslissing'

door
'Busquets verbaast Barça met vertrek-beslissing'

Om Jules Koundé te registreren voor La Liga en eventueel nog meer aanwinsten aan te trekken, zal Barça zijn salarisuitgaven nog verder moeten inkrimpen. De club had daarvoor gehoopt op een akkoord met Sergio Busquets. Maar de middenvelder blijkt andere plannen te hebben.


Bij Barça leek de 'sky the limit' tijdens de afgelopen weken op de transfermarkt. De Catalanen haalden doelpuntenmachine Robert Lewandowski bij Bayern München weg als nieuwe superster. Daarnaast werden ook miljoenen neergeteld voor de komst van Jules Koundé (Sevilla FC) en Raphinha (Leeds United). Franck Kessié en Andreas Christensen kwamen dan weer transfervrij over van respectievelijk AC Milan en Chelsea FC. Ook werd het contract van Ousmane Dembélé opengebroken. Een serieus transferoffensief dus en dat terwijl de club op een gigantische schuldenberg zit.

De Catalanen moesten dan ook alle zeilen bijzetten om de bovengenoemde spelers tijdig in te schrijven voor La Liga. Dat lukte uiteindelijk ook door opnieuw een deel van het eigen productiehuis voor zo'n 100 miljoen euro te verkopen. Maar die inspanning bleek onvoldoende. Zo is Koundé bijvoorbeeld nog steeds niet ingeschreven. De clubleiding wou dat euvel oplossen door met enkele spelers een salarisreductie af te spreken. En daarvoor ging men wederom aankloppen bij Busquets.

EINDE CONTRACT
Maar nadat de middenvelder in het recente verleden al meermaals soortgelijk offer deed, is het ook voor hem welletjes geweest. Volgens radiostation Cope is Busquets niet van plan om opnieuw in te leveren. Meer zelfs: de Spanjaard zou al denken aan een vertrek. Momenteel zit hij in zijn laatste contractjaar en hij zou geen intentie hebben om te verlengen. Na het seizoen zou hij dan als transfervrije speler op zoek kunnen naar een nieuwe uitdaging.

LEES OOK: 'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

Busquets hoort bij de 10 beste middenvelders van het voorbije decennium ...

Meest recent

Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

36
36
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

38
38
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

26
26
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

22
22
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

125
125
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

44
44
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

113
113
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

177
177
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

341
341
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

115
115
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

171
171
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

117
117
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

589
589
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

588
588
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

44
44
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

386
386
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

181
181
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

215
215
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

242
242
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

478
478
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

623
623
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

140
140
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

131
131
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

70
70
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

77
77

Meer sportnieuws