BILD: Club Brugge legt miljoenen neer voor Boyata

951 stemmen
BILD: Club Brugge legt miljoenen neer voor Boyata

Club Brugge wil zich in het slot van de zomermercato nog gevoelig versterken, de clubleiding van de landskampioen buigt zich momenteel dan ook over verschillende dossiers. Eén daarvan is die van een ervaren kracht voor de defensie. En volgens het Duitse BILD is het vizier daarvoor gericht op Dedryck Boyata.


Coach Carl Hoefkens liet onlangs verstaan dat defensieve versterking geen prioriteit was voor hem. Maar de voorbije weken werd toch duidelijk dat er achterin toch nog iets bij moet indien Blauw-Zwart op meerdere fronten wil gaan strijden. Stanley Nsoki vertrok immers naar TSG Hoffenheim, terwijl Jack Hendry niet in de plannen van coach Carl Hoefkens voorkomt en Owen Otasowie te wisselvallig presteert. De jonge Abakar Sylla is weliswaar veelbelovend, maar ook extra ervaring achterin is welgekomen.

De landskampioen volgde daarvoor verschillende pistes en daarbij ook enkele Rode Duivels. Zo deed in de voorbije dagen de naam van Jan Vertonghen de ronde. Maar zijn komst zou niet langer aan de orde zijn. De transfervrije Jason Denayer zou op zijn beurt geen trek hebben in een terugkeer naar België. En dus zou Club nu zijn aanbeland bij Boyata. De slaagkansen in dit dossier lijken wel behoorlijk groot.

GEEN ROL IN SPORTIEVE PLANNEN
De 31-jarige was in de voorbije seizoenen nochtans een vaste sterkhouder bij Hertha Berlijn en hij droeg er zelfs een tijdje de aanvoerdersband. Maar momenteel komt Boyata er niet meer in de sportieve plannen voor en dus moet hij er deze zomer beschikken. De verdediger heeft in de Duitse hoofdstad wel nog een contract tot medio 2024 en dus zal een betaalde transfersom op tafel moeten komen. BILD heeft het over zo'n 3 miljoen euro, een bedrag waar de Duitser wel mee kunnen leven.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Zou Boyata een basisspeler zijn bij het huidige Club?

Meest recent

'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

21
21
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

83
83
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

353
353
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

100
100
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

167
167
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

21
21
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

24
24
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

115
115
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

128
128
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

19
19
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

388
388
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

151
151
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

35
35
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

35
35
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

98
98
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

220
220
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

501
501
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

69
69
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

328
328
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

79
79
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

243
243
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

726
726
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

418
418
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

464
464

Meer sportnieuws