BILD: Club Brugge legt miljoenen neer voor Boyata

door
BILD: Club Brugge legt miljoenen neer voor Boyata

Club Brugge wil zich in het slot van de zomermercato nog gevoelig versterken, de clubleiding van de landskampioen buigt zich momenteel dan ook over verschillende dossiers. Eén daarvan is die van een ervaren kracht voor de defensie. En volgens het Duitse BILD is het vizier daarvoor gericht op Dedryck Boyata.


Coach Carl Hoefkens liet onlangs verstaan dat defensieve versterking geen prioriteit was voor hem. Maar de voorbije weken werd toch duidelijk dat er achterin toch nog iets bij moet indien Blauw-Zwart op meerdere fronten wil gaan strijden. Stanley Nsoki vertrok immers naar TSG Hoffenheim, terwijl Jack Hendry niet in de plannen van coach Carl Hoefkens voorkomt en Owen Otasowie te wisselvallig presteert. De jonge Abakar Sylla is weliswaar veelbelovend, maar ook extra ervaring achterin is welgekomen.

De landskampioen volgde daarvoor verschillende pistes en daarbij ook enkele Rode Duivels. Zo deed in de voorbije dagen de naam van Jan Vertonghen de ronde. Maar zijn komst zou niet langer aan de orde zijn. De transfervrije Jason Denayer zou op zijn beurt geen trek hebben in een terugkeer naar België. En dus zou Club nu zijn aanbeland bij Boyata. De slaagkansen in dit dossier lijken wel behoorlijk groot.

GEEN ROL IN SPORTIEVE PLANNEN
De 31-jarige was in de voorbije seizoenen nochtans een vaste sterkhouder bij Hertha Berlijn en hij droeg er zelfs een tijdje de aanvoerdersband. Maar momenteel komt Boyata er niet meer in de sportieve plannen voor en dus moet hij er deze zomer beschikken. De verdediger heeft in de Duitse hoofdstad wel nog een contract tot medio 2024 en dus zal een betaalde transfersom op tafel moeten komen. BILD heeft het over zo'n 3 miljoen euro, een bedrag waar de Duitser wel mee kunnen leven.

LEES OOK: 'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Zou Boyata een basisspeler zijn bij het huidige Club?

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

90
90
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

123
123
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

197
197
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

85
85
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

205
205
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

37
37
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

235
235
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

189
189
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

421
421
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

90
90
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

621
621
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1100
1100
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

391
391
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

316
316
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

331
331
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

479
479
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

496
496
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

226
226
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

435
435
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

101
101
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

236
236
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

1006
1006
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

234
234
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

50
50

Meer sportnieuws