BILD: Club Brugge legt miljoenen neer voor Boyata

door
BILD: Club Brugge legt miljoenen neer voor Boyata

Club Brugge wil zich in het slot van de zomermercato nog gevoelig versterken, de clubleiding van de landskampioen buigt zich momenteel dan ook over verschillende dossiers. Eén daarvan is die van een ervaren kracht voor de defensie. En volgens het Duitse BILD is het vizier daarvoor gericht op Dedryck Boyata.


Coach Carl Hoefkens liet onlangs verstaan dat defensieve versterking geen prioriteit was voor hem. Maar de voorbije weken werd toch duidelijk dat er achterin toch nog iets bij moet indien Blauw-Zwart op meerdere fronten wil gaan strijden. Stanley Nsoki vertrok immers naar TSG Hoffenheim, terwijl Jack Hendry niet in de plannen van coach Carl Hoefkens voorkomt en Owen Otasowie te wisselvallig presteert. De jonge Abakar Sylla is weliswaar veelbelovend, maar ook extra ervaring achterin is welgekomen.

De landskampioen volgde daarvoor verschillende pistes en daarbij ook enkele Rode Duivels. Zo deed in de voorbije dagen de naam van Jan Vertonghen de ronde. Maar zijn komst zou niet langer aan de orde zijn. De transfervrije Jason Denayer zou op zijn beurt geen trek hebben in een terugkeer naar België. En dus zou Club nu zijn aanbeland bij Boyata. De slaagkansen in dit dossier lijken wel behoorlijk groot.

GEEN ROL IN SPORTIEVE PLANNEN
De 31-jarige was in de voorbije seizoenen nochtans een vaste sterkhouder bij Hertha Berlijn en hij droeg er zelfs een tijdje de aanvoerdersband. Maar momenteel komt Boyata er niet meer in de sportieve plannen voor en dus moet hij er deze zomer beschikken. De verdediger heeft in de Duitse hoofdstad wel nog een contract tot medio 2024 en dus zal een betaalde transfersom op tafel moeten komen. BILD heeft het over zo'n 3 miljoen euro, een bedrag waar de Duitser wel mee kunnen leven.

LEES OOK: 'Plotse interesse topclub: Hayen neemt standpunt in'

Zou Boyata een basisspeler zijn bij het huidige Club?

Meest recent

Mercato Anderlecht gefileerd: "Zullen al blij mogen zijn..."

Anderlecht staat komend weekend alweer voor een match van de waarheid. Tegen KV Mechelen zal het ...

20
20
Tom Waes maakt sprong in het diepe: 'Vol met geheimen'

Hij heeft het hart van een voetbalfan, het gezicht van een avonturier en de wilskracht van een ...

5
5
'Plotse interesse topclub: Hayen neemt standpunt in'

Bij Club Brugge hopen ze zich in alle rust voor te bereiden op de komende wedstrijden. Het speelt in ...

79
79
'Fofana helpt Lyon aan absolute knaltransfer'

Bij Olympique Lyon zullen ze het de komende maanden wellicht zonder Malick Fofana moeten stellen, ...

11
11
‘Duitsland kookt: Club Brugge kaapt ‘Der geilste Dribbler’’

Een 20-jarige linksbenige snelheidsduivel uit de 3. Liga steelt de show met een onstuitbare ...

275
275
'Meevaller voor Club: Barça zonder ster naar Jan Breydel'

Het belooft nog een helse klus te worden voor Club Brugge om zijn prestaties van vorig seizoen in de ...

58
58
Pittige confrontatie in beker: Cercle neemt geen risico

Deze week staat in het teken van de zestiende finales van de Croky Cup, waarbij donderdag de laatste ...

21
21
'Inter zet zinnen op nieuw goudhaantje uit JPL'

Vorig seizoen bleef Inter uiteindelijk met lege handen achter, nadat het in de Serie A de titel aan ...

50
50
Vini Jr bijt ferm door het stof bij Real Madrid

Real Madrid won afgelopen speeldag de Clasico in Spanje, maar toch zat het er even tegen bij De ...

48
48
“Het is moeilijk”: Metejoor en Celine verrassen iedereen

In de liefde valt soms alles op z’n plaats — ook buiten het veld. Terwijl Antwerp dit ...

23
23
Jackpot weg: Saibari maakt Anderlecht met de grond gelijk

Ismael Saibari is nog maar 24 jaar, maar de middenvelder heeft al heel wat watertjes doorzwommen. De ...

202
202
Club Brugge-pion verbaast iedereen: “Plots de beste”

Club Brugge neemt het in de beker op tegen Eendracht Aalst Lede. De Belgische vicekampioen is ...

198
198
Napoli komt met officieel statement over De Bruyne

Kevin De Bruyne blesseerde zich afgelopen speeldag bij Napoli en de middenvelder is inmiddels al ...

42
42
Eden Hazard krijgt grootste eer in Engeland: “Dit is té zot”

Eden Hazard speelde jarenlang bij Chelsea en jarenlang terroriseerde de voormalige Rode Duivel de ...

71
71
‘Bliksemvertrek Hayen: Club Brugge houdt hart vast’

Nicky Hayen maakte de afgelopen seizoenen veel indruk als hoofdtrainer van Club Brugge. Vooral in ...

370
370
Genk liep topper mis: "Als Jong Genk toen bestaan had..."

KRC Genk heeft de voorbije jaren heel wat toppers voortgebracht. Met Kos Karetsas loopt er nu ...

137
137
Pijnlijke conclusie: "Van de top 6 zijn enkel zij beter"

We zijn intussen al bijna halfweg de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Eén van ...

128
128
'Napoli grijpt in na uitvallen KDB: deal met Real Madrid'

Het is niet het seizoen van de Rode Duivels bij Napoli. In augustus raakte Romelu Lukaku al zwaar ...

112
112
Extra troef voor Genk? "Het kan snel gaan in voetbal"

KRC Genk beleeft een moeilijk seizoen. Heel veel is er nochtans niet veranderd ten opzichte van een ...

139
139
“Vijftig tinten grauw”: Coucke zet vlammend statement neer

Hij is tegelijk één van de meest succesvolle én meest besproken ondernemers van ...

113
113
Dankzij Hayen: Vermant onthult keerpunt bij Club Brugge

Het is de voorbije maanden snel gegaan voor Romeo Vermant. De 21-jarige is tegenwoordig indien ...

248
248
STVV pakt uit met opmerkelijke Belgische primeur

Het gaat STVV voor de wind dit seizoen, want bijna halfweg de reguliere competitie lijkt het volop ...

61
61
Odjidja onthult naast welke 2 Belgische clubs hij nog greep

Er staan woensdagavond nog enkele interessante affiches op het programma in de Croky Cup. ...

91
91
'Pikante transfer: Club draait mes in Anderlecht-wonde'

De voorbije maanden kwamen er bij Anderlecht weer de nodige pijnpunten bloot te liggen. Eén ...

324
324
Conte haalt snoeihard uit na uitvallen De Bruyne

Kevin De Bruyne is deze week in Antwerpen geopereerd aan de hamstring, nadat hij vorig weekend een ...

153
153

Meer sportnieuws