BILD: Club Brugge legt miljoenen neer voor Boyata

951
BILD: Club Brugge legt miljoenen neer voor Boyata

Club Brugge wil zich in het slot van de zomermercato nog gevoelig versterken, de clubleiding van de landskampioen buigt zich momenteel dan ook over verschillende dossiers. Eén daarvan is die van een ervaren kracht voor de defensie. En volgens het Duitse BILD is het vizier daarvoor gericht op Dedryck Boyata.


Coach Carl Hoefkens liet onlangs verstaan dat defensieve versterking geen prioriteit was voor hem. Maar de voorbije weken werd toch duidelijk dat er achterin toch nog iets bij moet indien Blauw-Zwart op meerdere fronten wil gaan strijden. Stanley Nsoki vertrok immers naar TSG Hoffenheim, terwijl Jack Hendry niet in de plannen van coach Carl Hoefkens voorkomt en Owen Otasowie te wisselvallig presteert. De jonge Abakar Sylla is weliswaar veelbelovend, maar ook extra ervaring achterin is welgekomen.

De landskampioen volgde daarvoor verschillende pistes en daarbij ook enkele Rode Duivels. Zo deed in de voorbije dagen de naam van Jan Vertonghen de ronde. Maar zijn komst zou niet langer aan de orde zijn. De transfervrije Jason Denayer zou op zijn beurt geen trek hebben in een terugkeer naar België. En dus zou Club nu zijn aanbeland bij Boyata. De slaagkansen in dit dossier lijken wel behoorlijk groot.

GEEN ROL IN SPORTIEVE PLANNEN
De 31-jarige was in de voorbije seizoenen nochtans een vaste sterkhouder bij Hertha Berlijn en hij droeg er zelfs een tijdje de aanvoerdersband. Maar momenteel komt Boyata er niet meer in de sportieve plannen voor en dus moet hij er deze zomer beschikken. De verdediger heeft in de Duitse hoofdstad wel nog een contract tot medio 2024 en dus zal een betaalde transfersom op tafel moeten komen. BILD heeft het over zo'n 3 miljoen euro, een bedrag waar de Duitser wel mee kunnen leven.

LEES OOK: Club Brugge-pion wil meer: "Hopelijk nog meer in de basis"

Zou Boyata een basisspeler zijn bij het huidige Club?

Meest recent

Romario verdedigt Ronaldo: "Loop naar de maan!"

Romário heeft zich uitgesproken over de rel rond Cristiano Ronaldo en bondscoach Jorge Jesus. ...

27
27
Euvrard ziet nieuwe JPL-uitblinker: "Kwaliteit!"

Standard speelt namiddag de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. De Rouches staan al zeven punten ...

18
18
Kompany heeft duidelijke boodschap na blunder Neuer

Bayern München speelde 2-2 op het veld van FC Augsburg. Dat was een tegenvaller en dat kwam ook ...

47
47
De Bruyne schittert met twee goals, Godts basispion

Vanavond stonden nog een aantal interessante matchen op het programma in het buitenland. Zo kwamen ...

45
45
AA Gent blijft doorstomen: ook Essevee gaat voor de bijl

Rik De Mil en co zijn het verliezen helemaal verleerd bij AA Gent. De Buffalo's wonnen nu ook aan de ...

49
49
Racing Genk dankt Heymans in zege tegen hulpeloze Kerels

KV Kortrijk heeft dan wel een nieuwe coach, de pijnpunten werden in een dol Genks openingskwartier ...

28
28
Haalt RSCA kampioenenmaker terug als coach?

Cheikhou Kouyaté heeft zijn schoenen aan de haak gehangen. De ex-speler van RSC Anderlecht ...

162
162
Beerschot doet Kiel ontploffen na knotsgek spektakel

De Mannekes wilden na een sterke reeks opnieuw naast Dender aan kop van de Challenger Pro League ...

141
141
Club Brugge-pion wil meer: "Hopelijk nog meer in de basis"

Club Brugge won gemakkelijk met 1-4 op het veld van La Louvière. Jorne Spileers en Jan ...

104
104
Zorgen bij Club Brugge om blessure Forbs: Leko geeft update

Club Brugge won eenvoudig met 1-4 op het veld van La Louvière. Een grote tegenvaller was dat ...

183
183
Cercle Brugge likt zijn wonden: "Dit is een mokerslag"

Cercle Brugge leek na 85 minuten op weg naar een verdiende zege tegen een zwak RSC Anderlecht. Maar ...

86
86
Tottenham krijgt Old Trafford stil, Barça onklopbaar

In de vroege avond stonden er heel wat interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

36
36
Euvrard looft aanwinst: "Gaf zijn visitekaartje af"

Standard speelt zondag voor gesloten deuren de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. Vincent ...

52
52
Geen roest bij Club: landskampioen flitst voorbij moedige Wolven

Er zit voorlopig geen roest op de vormcurve van Club Brugge na de interlandbreak. Blauw-Zwart ...

83
83
Boskamp ziet probleem bij JPL-topclub: "Wat is er loos?"

Johan Boskamp volgt het Belgische voetbal op de voet voor Het Belang van Limburg. De voormalige ...

52
52
Bruno verklaart: "Daarom spelen Stroeykens en Bertaccini"

Anderlecht won met 1-2 op het veld van Cercle Brugge. De Brusselaars kwamen héél goed ...

457
457
Club Brugge met voorsprong rust in: "Onze grote man"

Club Brugge heeft zijn eerste 45 minuten achter de rug liggen op het veld van La Louvière. ...

102
102
Thorup aan zet: toptalent KRC Genk wacht op zijn kans

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen. De club mag dan weliswaar meer en meer op ...

95
95
Anderlecht komt goed weg: "Dit was krankzinnig"

RSC Anderlecht heeft met 1-2 gewonnen van Cercle Brugge. Dat was echter compleet onverdiend. Toch ...

175
175
CPL zindert: Lierse herademt, ongezien Hasselts spektakelstuk

De Challenger Pro League zorgde deze namiddag opnieuw voor heel wat spektakel. Lierse hoopte op ...

90
90
De Cuyper met goal matchwinnaar, Chelsea haalt uit

Om 16u begonnen er vier matchen in de Premier League. Onder meer Chelsea en Aston Villa moesten aan ...

69
69
Anderlecht ontsnapt op Jan Breydel met perfecte hold-up

Een dramatisch Anderlecht is deze namiddag enorm goed weggekomen op Jan Breydel. De Vereniging stond ...

172
172
Gigantische blunder Neuer zorgt voor puntenverlies Bayern

In de Bundesliga was het namiddag uitkijken naar de prestatie van Bayern München op het veld ...

37
37
Leko maakt één wissel bekend in basisploeg Club Brugge

Club Brugge neemt het om 18u15 op tegen La Louvière. Een partij die de landskampioen altijd ...

118
118
Dramatisch Anderlecht in Brugge, één speler krijgt volle laag

RSC Anderlecht is om 16u begonnen aan zijn match op het veld van Cercle Brugge. De eerste 45 minuten ...

173
173

Meer sportnieuws