Belhocine heeft plan voor Club: "Anders hou je het niet vol"

door
Belhocine heeft plan voor Club:

Club Brugge herpakte zich vorig weekend na enkele mindere prestaties en won overtuigend op het veld van OH Leuven. Die lijn wil de landskampioen zondagmiddag dan ook doortrekken op eigen veld. Dan staat een West-Vlaams onderonsje tegen KV Kortrijk op het programma.


De Kerels begonnen tegenvallend aan het nieuwe seizoen en ging tijdens de openingsspeeldag meteen onderuit. Maar sindsdien gaan de prestaties in stijgende lijn bij de ploeg van coach Karim Belhocine. Vorig weekend bijvoorbeeld, kon KVK in de tweede helft een goede beurt maken op het veld van vice-kampioen Union SG.

Daar wil Belhocine zich dan ook aan optrekken, ook al werd uiteindelijk verloren van de Brusselaars. "Union en Club zijn natuurlijk de nummers twee en een van vorig seizoen", aldus de trainer op de clubwebstek. "Het is goed dat we een helft naar ons toe konden trekken, maar we moeten van het begin tot het einde aan de beurt zijn. Het volstaat niet om te reageren als je achterkomt."

DURVEN VOETBALLEN
In ieder geval heeft Belhocine er vertrouwen in dat zijn ploeg in staat moet zijn om iets te rapen op Jan Breydel. Al beseft hij dat het niet gemakkelijk zal worden. "Club uit is altijd een moeilijke verplaatsing. We hebben vorig weekend gezien dat ze op dreef komen. We moeten dan ook nederig zijn maar toch zonder complexen aantreden. Het zal er niet enkel op aankomen veel inzet te tonen, we zullen ook moeten durven ‘voetballen’. Anders houd je het geen 90 minuten vol."

LEES OOK: 'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

KVK is voldoende gewapend om het behoud te vrijwaren ...

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

139
139
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

37
37
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

88
88
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

22
22
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

91
91
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

184
184
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

164
164
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

66
66
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

137
137
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

62
62
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

51
51
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

106
106
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

300
300
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

257
257
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

512
512
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

397
397
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1358
1358
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

708
708
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

255
255
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

188
188
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

393
393
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

178
178
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

351
351

Meer sportnieuws