STVV pakt uit met voormalig Premier League-kampioen

door
STVV pakt uit met voormalig Premier League-kampioen

Dankzij de Japanse eigenaars slaagde STVV er in de voorbije mercato's al in om enkele grote namen uit het Japanse voetbal naar Stayen te halen. Vorig seizoen nog met de komst van Shinji Kagawa. En nu hebben de Kanaries opnieuw een vergelijkbare transfer kunnen afronden.


Zo maakten de Limburgers vrijdagnamiddag de komst van Shinji Okazaki bekend. De 36-jarige is misschien net iets minder bekend dan Kagawa, maar ook zijn palmares mag gezien worden. In 2016 was hij bijvoorbeeld één van de vaste krachten in de kampioensploeg van Leicester City. Daarnaast deed Okazaki ervaring op in de Bundesliga en is hij record-international van Japan. Vorig seizoen kwam hij uit voor het Spaanse Cartagena, maar daar werd zijn contract niet verlengd.

En nu wordt Okazaki dus transfervrij opgepikt door STVV. "Shinji heeft natuurlijk bergen internationale ervaring. We rekenen erop dat hij dit deelt met de andere spelers, en zo onze ploeg naar een hoger niveau tilt. Daarnaast rekenen we uiteraard op Shinji om doelgevaar te creëren. Daar heeft ons team nood aan, zeker na het uitvallen van Hayashi", reageert TD André Pinto op de clubwebstek.

VOLDOENDE KWALITEIT
Okazaki trainde al enkele dagen mee met de Kanaries en kon daarin een goede indruk achterlaten. Bovendien is hij op zijn 36ste nog behoorlijk hongerig. "Mijn ambitie is duidelijk: zoveel mogelijk goals maken voor de Kanaries. Tijdens de trainingen heb ik al gemerkt dat er kwaliteit in deze ploeg schuilt. Met mijn ervaring en doelgerichtheid wil ik het team helpen om resultaten te boeken en zo snel mogelijk op te klimmen in het klassement", aldus de Japanner.

LEES OOK: Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

STVV is voldoende gewapend om het behoud te vrijwaren ...

Meest recent

Leko geeft dé reden voor belabberde prestatie Club Brugge

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

2
2
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

43
43
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

131
131
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

69
69
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

18
18
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

425
425
Club Brugge kookt over: Tzolis ontsnapt na bizarre actie

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de Croky Cup. In de slotfase liepen de ...

370
370
City op finalekoers: Engelse pers ontploft over Doku

Manchester City staat met anderhalf been in de finale van de Engelse League Cup. De Citizens wonnen ...

100
100
'Antwerp bibbert en beeft: bekerheld richting uitgang'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

169
169
Gezichtsverlies Club Brugge: Verhaeghe stormt vroegtijdig weg

Club Brugge is met een enorme tegenvaller aan de tweede seizoenshelft begonnen. De regerende ...

449
449
'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

289
289
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

493
493
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

145
145
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

43
43
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

212
212
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

169
169
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

126
126
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

204
204
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

79
79
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

357
357
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

317
317
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

324
324
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

731
731
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

104
104
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

373
373

Meer sportnieuws