Hoefkens beeft: "Begrijp dat Hans buitenland overweegt"

door
Hoefkens beeft:

Club Brugge wil zondagmiddag de goede prestatie van in Leuven bevestigen op eigen veld tegen KV Kortrijk. Maar de voorbereiding op dat duel verliep niet geheel van een leien dakje. Zo is er een heuse transfersoap ontstaan rond Hans Vanaken, die zijn zinnen heeft gezet op een transfer naar West Ham United.


Het is niet de eerste keer dat de Londense club komt aankloppen voor Vanaken. In 2020 trokken de Hammers ook al aan zijn mouw. Blauw-Zwart ontmijnde de situatie toen door het contract van de spelmaker open te breken. Die strategie zou de landskampioen nu opnieuw willen toepassen. Maar dit keer is Vanaken niet zo happig om bij te tekenen. De Rode Duivel beseft dat er op zijn 29ste niet veel kansen meer zullen volgen om de stap naar een Europese topcompetitie te zetten en zou daarom zelf de transfer naar West Ham willen maken.

Voorlopig weigert Club echter om mee te werken aan een vertrek van de draaischijf. Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag werd coach Carl Hoefkens dan ook gepolst naar de situatie. "Hans is een heel goede speler en heeft genoeg bewezen wat voor een invloed hij heeft op onze manier van voetballen", vertelde de trainer. "Hij is hier momenteel nog, dus hij zal zondag ook spelen. Zolang hij hier is werk ik met hem en probeer ik het beste te doen voor de speler en de ploeg."

VEEL BEGRIP
Als het van Hoefkens afhangt, gaat Vanaken deze zomer dus helemaal nergens heen. Al toont hij wel begrip voor de vertrekwens van de Rode Duivel. "Absoluut begrijp ik dat. Natuurlijk wil ik Hans doodgraag hier houden als coach, maar ik begrijp dat een speler die overweging maakt. Het is niet aan mij om daar in tussen te komen. Hij heeft in ieder geval erg goed getraind, als coach kan ik enkel tevreden zijn over zijn reactie. Het speelt nu tussen hem en de club, we zullen zien hoe het uiteindelijk zal aflopen."

LEES OOK: Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Vanaken blijft gewoon bij Club Brugge ...

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

19
19
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

5
5
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

8
8
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

36
36
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

84
84
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

27
27
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

114
114
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

217
217
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

203
203
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

114
114
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

71
71
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

598
598
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

95
95
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

89
89
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

171
171
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

235
235
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

134
134
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

125
125
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

443
443
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

125
125
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

288
288
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

483
483
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

377
377
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

231
231
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

388
388

Meer sportnieuws