'Lukaku hamert op extra transfer bij Inter'

stemmen
'Lukaku hamert op extra transfer bij Inter'

Romelu Lukaku heeft zijn rentree in de Serie A niet gemist. Tijdens de openingsspeeldag stond hij al na enkele minuten op het scorebord tegen Lecce, maar Internazionale kon pas diep in de extra tijd de overwinning naar zich toe trekken. Extra versterking lijkt dan ook noodzakelijk voor de selectie van coach Simone Inzaghi.


Hoewel de club in de voorbije seizoenen weer de aansluiting heeft gemaakt met de absolute top van Italië, staat Inter er financieel gezien nog steeds niet bijzonder goed voor. En dus moet creatief te werk gegaan worden op de transfermarkt. Naast het lichten van de aankoopoptie in de huurovereenkomst van Joaquin Correa, gaven de Nerrazzuri deze zomer nog geen transfersommen uit. Zo werden André Onana en Henrikh Mkhitaryan transfervrij binnengehaald.

Lukaku werd dan weer op huurbasis overgenomen van Chelsea FC. En die strategie zouden de Milanezen nu ook willen herhalen om hun defensie te versterken. Zo meldt The Evening Standard dat de Italiaanse vice-kampioen zijn zinnen heeft gezet op Trevoh Chalobah. De 23-jarige Engelsman ligt nog tot medio 2026 onder contract bij Chelsea, maar door de komst van onder meer Marc Cucurella en Kalidou Koulibaly zijn de speelkansen er beperkt.

AANBEVELING LUKAKU
En daar wil Inter dus gretig van gebruik maken. Dat de Italianen bij Chalobah uitkomen is geen toeval. Volgens bovengenoemd medium zou Lukaku zijn voormalige ploegmaat warm hebben aanbevolen bij zijn huidige club en zou de Rode Duivel aangedrongen hebben op zijn komst. Beide clubs behouden bovendien goede relaties. Zo zaten Inter en Chelsea deze zomer al om tafel voor de transfers van Lukaku en die van Cesare Casadei, die de omgekeerde beweging maakte.

LEES OOK: 'Alonso meldt zich met Chelsea-miljoenen bij Club Brugge'

Inter wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

50
50
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

78
78
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

445
445
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

105
105
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

379
379
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

35
35
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

418
418
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

228
228
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

228
228
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

123
123
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1209
1209
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

103
103
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

52
52
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

312
312
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

191
191
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

242
242
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

192
192
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

212
212
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

495
495
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

882
882
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

49
49
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

695
695
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

263
263
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

146
146
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

236
236

Meer sportnieuws