'Lukaku hamert op extra transfer bij Inter'

door
'Lukaku hamert op extra transfer bij Inter'

Romelu Lukaku heeft zijn rentree in de Serie A niet gemist. Tijdens de openingsspeeldag stond hij al na enkele minuten op het scorebord tegen Lecce, maar Internazionale kon pas diep in de extra tijd de overwinning naar zich toe trekken. Extra versterking lijkt dan ook noodzakelijk voor de selectie van coach Simone Inzaghi.


Hoewel de club in de voorbije seizoenen weer de aansluiting heeft gemaakt met de absolute top van Italië, staat Inter er financieel gezien nog steeds niet bijzonder goed voor. En dus moet creatief te werk gegaan worden op de transfermarkt. Naast het lichten van de aankoopoptie in de huurovereenkomst van Joaquin Correa, gaven de Nerrazzuri deze zomer nog geen transfersommen uit. Zo werden André Onana en Henrikh Mkhitaryan transfervrij binnengehaald.

Lukaku werd dan weer op huurbasis overgenomen van Chelsea FC. En die strategie zouden de Milanezen nu ook willen herhalen om hun defensie te versterken. Zo meldt The Evening Standard dat de Italiaanse vice-kampioen zijn zinnen heeft gezet op Trevoh Chalobah. De 23-jarige Engelsman ligt nog tot medio 2026 onder contract bij Chelsea, maar door de komst van onder meer Marc Cucurella en Kalidou Koulibaly zijn de speelkansen er beperkt.

AANBEVELING LUKAKU
En daar wil Inter dus gretig van gebruik maken. Dat de Italianen bij Chalobah uitkomen is geen toeval. Volgens bovengenoemd medium zou Lukaku zijn voormalige ploegmaat warm hebben aanbevolen bij zijn huidige club en zou de Rode Duivel aangedrongen hebben op zijn komst. Beide clubs behouden bovendien goede relaties. Zo zaten Inter en Chelsea deze zomer al om tafel voor de transfers van Lukaku en die van Cesare Casadei, die de omgekeerde beweging maakte.

LEES OOK: City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Inter wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

0
0
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

11
11
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

37
37
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

77
77
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

54
54
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

85
85
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

35
35
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

351
351
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

144
144
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

92
92
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

229
229
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

305
305
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

275
275
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

99
99
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

475
475
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

97
97
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

287
287
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

254
254
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

94
94
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

235
235
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

523
523
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

130
130
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

67
67
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

605
605
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

434
434

Meer sportnieuws